Reklama

Vousy

Petr (Pá, 27. 8. 2010 - 08:08)

Mně vousy ke stáří přastaly růst skoro úplně (je mně 53) a pokud sem-tam nějaký vyraší, řeším to pinzetou. Někdo je plešatý na hlavě a já na xichtu.

Luky (Pá, 27. 8. 2010 - 05:08)

No dobrý den. Chtěl bych mit už aspon bradku a je mi 17 let a mam tam par chloupku. Je možne že bych to třeba mazal nakou tou mastičkou a ono by to narostlo ?? a neměl bych pak s tim naky problemy v dospělosti??? děkuji.

Laca (Út, 6. 7. 2010 - 13:07)

je to dáno hladinou hormonu...Tim myslis, ze ti vousy houstnou nebo vlasy ridnou :-)

Adolescent (Ne, 3. 1. 2010 - 20:01)

Mně v pubertě vyrašilo asi 100 vousů, které jsem hravě zlikvidoval pomocí elektrického depilátoru. Teď mám pokoj a pokud výjimečně nějaký vous vyrazí, zvládne to pinzeta. Asi jsem úchyl, ale mám to téměř bez práce.

Marek (Ne, 3. 1. 2010 - 19:01)

Hoj hoj chlapi.. je mi skoro...miku mam taky skoro 19 a mam stejnej problem :D

Lukin (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Mě je 15 ,vousy mam celkem pořadný xD dříve jsem měl takový ty prvotní :D těd mam vousy docela tmavý ,protože mi tmavou i vlasy :D a radim vám volové : NEHOLIT ,fakt jenom když vypadáte jako tarzan,nebo dělejte jak chcete,je to přece každýho věc :)

Lukin (So, 12. 1. 2013 - 19:01)

Mě je 15 ,vousy mam celkem pořadný xD dříve jsem měl takový ty prvotní :D těd mam vousy docela tmavý ,protože mi tmavou i vlasy :D a radim vám volové : NEHOLIT ,fakt jenom když vypadáte jako tarzan,nebo dělejte jak chcete,je to přece každýho věc :)

Hans (Ne, 15. 3. 2009 - 21:03)

Já znám jednoho týpka, teď má 18 a vousy má jako slušný 50ti letý vousáč :-D no a ten měl prý už v 5. třídě na prvních stupni bradku :-) bude to o těch hormonech jak tady říkáte.. noo a pokud nevěříte že můžete mít i v mládí vousy jako mudrc račte se kouknout zde http://www.roznowood.com/miniatury/holik.gif na Máru Holíka z Rožnova pod Radhoštěm .. na té fotce má 17 let.. viděl jsem ho dokonce před rokem náhodou osobně na nádraží .. zkoukněte ho na youtube .. dejte hledat Mára Holík nebo valašský hipík.. říká že mu to vyrostlo po kouření marihuany ;-) takže taky motivace :-D sranda ..

Mike (Ne, 15. 3. 2009 - 21:03)

Hoj hoj chlapi.. je mi skoro 19 a teprve mi pomalu začínají růst vousy na tvářích, ale jsou jen jemné a převážně velmi světlé, zespodu brady mám naopak vousů již víc, černých, místy sice skoro žádné ale to nevadí neřeším stejně je tam mít nechci a holím si to, jen by mě zajímalo kdy asi tak vousy řádně zčernají a pořádně zpevní a dostanou takový ten tučný šmrnc :-) Dík za odpovědi

yrg (St, 18. 2. 2009 - 21:02)

Ty by ses měl Martine raději zaměřit na růst tvojí znalosti čéééédiny :) ...

marek (St, 31. 10. 2012 - 17:10)

ahoj je mi 14 a už mam kníra a skoro bradku jak je to možne že mam v takovem mladam věku vousy?

Martin Pes (Čt, 24. 5. 2012 - 21:05)

Inu, tak jestli chcete strniště tak použijte chlupy ze smetáčku na podlahu, pak se s tím dá dělat ledacos, například vypadat jak soudruh Stalin... ne teď vážně:

Jsem sedumnáctiletý, lehce zarůstající (zaplať pánbůh aspoň za to), teď jsem praštil s holením, jelikož mi to akorát hrubí kůži tím nepříjemným způsobem - jako o beton, řeším pak jen problém, že valná většina vousů je ještě těch prvotních, což když se najednou objeví sem tam černej vous trčící jen tak pro srandu jak maják uprostřed pole, není to ouplně optimální. Můj dotaz je spíše tedy na tmavnutí - pomáhá tomu nějaké prostředí, teplota nebo tak něco? (tj. u řeky s častou přítomností v ní, slunce, bo co)

Díky, vousům zdar (a vezměte si příklad z komandéra Rikera - jak správně vypadat)

Filip (Ne, 20. 5. 2012 - 12:05)

Mě je zase 16 let a celkem...skrat si je nakym zastrihovacem

Kub (So, 25. 2. 2012 - 20:02)

Je mi třináct a trochu mi raší blonďáky(tj. ty světlé). chtěl bych pořádné vousy a myslím že když to holím tak se to trochu zlepšuje ale chce pořádné fakt. poraďte. jsem více podobný na mamku tak mi asi růst nebudou že??

Ladislav (Po, 21. 11. 2011 - 15:11)

voriner: Ale samo, že lze....Dobry den ten minoxidil mohu pozivat kdyz je mi 15 let dekuji za odpoved prosim odepis ten na email [email protected] Dik

Ladislav (St, 2. 11. 2011 - 23:11)

Dobrý den potřeboval bych...Jak to ze ti v 15 letech roste tak rychle ?? Jak sto udelal ?? mohl bys mi poradit je mi taky 15 let

Dejv (So, 8. 10. 2011 - 21:10)

Dobrý den. Hledal jsem...Zkus si koupit Testosteron ¨100% pomáhá!

Jaroslav (Út, 2. 8. 2011 - 15:08)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde omezit nebo snížit růst vousů a jestli kdyžtak existuje nějaký přípravek. Je mi 21 let a vousy mi rostou docela rychle. Např.: ráno se oholím(mám hladkou tvář) a večer už to tzv. škrábe. Právě, že bych ten růst potřeboval aspoň trochu omezit. Děkuji za odpověď

Hans (Ne, 24. 7. 2011 - 21:07)

Na Wikipedii je napsaný že holením se vousy nezhuštují, nestávají se silnější ani tvrdší... je to pravda?? Mimochodem mám stejný problém, je mi 18 a vousy mi rostou nerovnoměrné a řídké, chtěl bych bradku, ale když si to nechám narůst, mám tam akorát dlouhé řídké chlupy místo normálních vousů. Už víte co s tim?? :/

Rüberzahl (Po, 23. 5. 2011 - 15:05)

správný chlap se neholí vůbec

Reklama

Přidat komentář