Reklama

Vousy

rada zadarmo (Út, 28. 8. 2007 - 20:08)

neholit je

Martin (Ne, 15. 7. 2007 - 13:07)

Mam dotaz, strašně moc mi rostou vousy a už mě nebaví je pořád holit, existuje něco, co by zpomalilo jejich růst ? díky

Odborník na vou (Ne, 13. 5. 2007 - 20:05)

Ne, to je naprostý nesmysl. Záleží především na genetice.

marek (Ne, 13. 5. 2007 - 17:05)

Muze byt neco pravdy na prispevku od Mrusnoka? Ze by sexualni abstinence mela vliv na rozvoj vousu??

Barry (St, 28. 3. 2007 - 11:03)

Nazdárek pánové, Je mi 24 let můj problém se taky týká vousu celé tělo mám zarostlé ale brada a pod nosem nic jak tak čtu nemám sám tyhle problémy. Nejvíc mě štve že pokud nechám nějaký čas bradu neholenou najde se tam pár vousů jsou černé a velké (přesně takových si předtavuju hodně) jenže když je oholím už znova nevyrostou! je to hnus

Mrusnok (Út, 6. 2. 2007 - 20:02)

Panove,me je 18 let a taky jsem holobradek. Ted me ale napadlo jak tento problem vyresit. Stacit mesic sexualne abstinovat- nesmí se ani onanovat.Vychazim z toho ze mi vrstevnici,kteri jsou fousati, tento sex. pust absolvovali. Tak to zkusim a dam vedet.

MRusnok

hosofil (St, 27. 12. 2006 - 19:12)

To kdybych kurva vedel!!!!!!!!!!!!!!

libor (libor.pl (So, 7. 10. 2006 - 19:10)

Zdrvím Frantu, a všechny ostatní. Vím o čemn franta mluví..
Mám podobný problém jako on. Taky je mým práním mít hustý porost na bradě.. Je mi 26 a taky pořád nic... Ale aiu něco muded na teporii, kterou popisuje Martin. U mně se totiž pojí problém málo vousů s porblémem nevýrazná brada. Tohle fórum jsme takly našel protože jsem hgledal informace o operatinví úpravě bardy..
Taky, stejně jako Franta, nemám pocit, že bych byl nedovyvinutý co se týká postavy i ostatního ochlupení. Naopak. Jsem zvyklý o sebe pečovat, až možná víc, než je zdrávo. Holím se po celém těle a mám pocit že to roste jenmom tam, kde to nechci mít .. :o))
Zkoušel jsem i nechat růst co mi na bradě vyrůstá a bylo tzo spíš k smíchu než cokoliv jiného.. Asi jako přehazoovačka u chlapa bez vlasů.. Takže pokud nějkdo najde řešení nebá ví o něčem, co pomáhá, tak sem s tím a jsem do smrti vděčný..
libor

Martin, Martin. (Po, 24. 4. 2006 - 01:04)

Patrik má do značné míry pravdu, opravdu záleží na množství pohlavních hormonů v krvi, ale většinou je to tak, že nezáleží na jejich na absolutním množství v krevním oběhu. Je to dané také typem vývinu (můžeš být více po matce, či více po otci) a pravděpodobně i aktivací některých genů, které mají na starosti rozvoj sekundárních pohlavních znaků. Možná to bude znít divně, ale chlap je v podstatě jen variací ženského vývinu, a proto vousy někdo má a někdo nemá...
Pokud se u tebe neaktivovaly geny, které jsou spouštěčem rozvoje terciárního ochlupení, těžko můžeš počítat s tím, že ti někdy pořádné vousy narostou. Podle určitých empirických pozorování je možné konstatovat, že přestože můžeš mít podle tebe dospělou postavu, růst vousů s tím přímo nesouvisí. Zřejmě to souvisí a růstem kostí v ksichtě a také růstem tkání (a její citlivosti) v něm, které musejí být jaksi "skokové". Všimni si někdy, jak vypadají lidé, kteří mají rozvoj vousů (plnovous), a jak naproti tomu vypadají lidé, u nichž k rozvoji vousů (zatím) nedošlo. U "vousáčů" je nápadná vystouplá brada a pod nosem

Patrik (Ne, 23. 4. 2006 - 13:04)

je to dáno hladinou hormonu v těle a neovlivníš to,já mám pořádné vousy asi až od 30 let,před tím nepravidelné a málo husté,potom mi zhoustly a mám jich víc než vlasů.

Franta (So, 22. 4. 2006 - 15:04)

Dobrý den. Hledal jsem všude možně, ale odpověď na svou otázku jsem nikde nenalezl, tak bych se rád zeptal alespoň Vás tady, možná mě někam odkážete. Můj problém se totiž týká vousů. Může se zdát poněkud pošetilý až komický, ale za dotaz nic nedám. Tedy, je mi již 20 let a stále mi odmítají narůst vousy. Něco málo teda mám, ale je to velice nepravidelné, řídké a sotva viditelné. Pravda je, že se to časem pořád zlepšuje, ale velice pomalu. Mým přáním je mít dlouhé a husté vousy. Nemám z toho nějaký komplex, ale pokud by existoval nějaký podpůrný prostředek na růst vousů, byl bych vděčný za radu. Neřekl bych, že mám málo testosteronu... postavu mám mužskou, všechno ostatní je taky v pořádku, možná mám trochu více ženských rysů ve tváři ale minimálně. Tímto Vás tedy žádám, pokud mě máte kam odkázat nebo mi přímo něco poradit, udělejte to prosím, byl bych moc potěšen. Děkuji za odpověď.

Adversarius (Čt, 10. 11. 2005 - 14:11)

Jaký je lepší způsob holení (mokrý/suchý), aby se max. podpořil rovnoměrný růst vousů?

Reklama

Přidat komentář