Reklama

Výprask vařečkou

Lenka (Po, 2. 1. 2023 - 22:01)

nožem :-D nevíš jak vypadá kolík ?

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj Leni moje dcera mi říká že jsem píča je drzá a dneska dostala 4 pětky ve škole s manželem jsme se domluvili žedostane na holou ale nevíme kolik a čím ale víme že více věcma ne jen jednou poradíš mi

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj moje dcera je drzá a říká mi píčo s manželem jsme se dohodli že dostane ale nevíme čím a kolik dcera už dostala několikrát za 5 a tak ale dostávala 15 ran rukou myslíte źe to je málo ale teď už potřebuje fakt dostat pořádně porádíte mi čím a kolik dceři je 12

Renata (Po, 2. 1. 2023 - 21:01)

To musí být potrestana hodně za takové slovo proutkem 2 krát 25 tj 50 poradnych ran na holy zadek.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 22:01)

A to jsme neměli doma proutek tak jsem ho jela koupit naštěstí bylo otevřeno

Renata (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

To nemusíte kupovat u řeky rostou krásné větší menší užší širší a pěkně to bolí a štípe znám to ze svého dětství.

MArkéta (St, 4. 1. 2023 - 07:01)

Tak tak....Pořádný čerstvá prut a prdel jelita týden :D

Miroslava (St, 4. 1. 2023 - 13:01)

Presne tak klidně i prosekla kůže

Miroslava (Út, 3. 1. 2023 - 22:01)

Doporučuji vrbove a lískové tak 100 ran

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 22:01)

Už jsem dceru vyplatila dostala rukou 10, jak jsi říkala 2 25 proutkem a páskem přes pipinu a s manželem jsme se dohodli že bude dostávat častěji a to bude vařečkou 50 na každou půlku a 10 ran proutkem na holou

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj moje dcera je drzá a říká mi píčo s manželem jsme se dohodli že dostane ale nevíme čím a kolik dcera už dostala několikrát za 5 a tak ale dostávala 15 ran rukou myslíte źe to je málo ale teď už potřebuje fakt dostat pořádně porádíte mi čím a kolik dceři je 12

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj moje dcera je drzá a říká mi píčo s manželem jsme se dohodli že dostane ale nevíme čím a kolik dcera už dostala několikrát za 5 a tak ale dostávala 15 ran rukou myslíte źe to je málo ale teď už potřebuje fakt dostat pořádně porádíte mi čím a kolik dceři je 12

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 17:01)

Ahoj je mi 14 let a včera jsem dostala výprask na Silvestra jsem pila alkohol a kouřila výprask mi dal táta vším možným táta vždy říkal že výprask je o tom aby jsem se styděla a tejden si nemohla sednout dostala jsem rukou pětadvacet přes kalhoty pak mi je sundal vařečkou 30 ran přes kalhotky pak sundal namokřil mi zadek a 15 ran vařečkou na mokrý zadek to mi dával když jsem byla ohnuté přes jeho koleno pak jsem se měla zvednout a dal mi 45 ran páskem na holou a 7 ran na mokrý zadek páskem pak byla chvíli přestávka měla jsem si stoupnout do prostředí místnosti roztáhnout nohy a předklonit se pak už byla jen rákoska tu táta nemohl najít tak mě poslal utrhnout na zahradu proutek byla jsem nahá dal mi 45 ran rákoskou a 10 rákoskou na mokrý zadek a pak jen rukou do tý doby než ksem neměla suchou prdel v průběhu mi několikrát sáhnul na kundu opilá jsem se s bratrancem a ten na mě celou dobu musel koukat a teta že aby dostali oba dva tak táta mu taky vyplatil ten dostal víc protože mě k tomu navedl a ještě prý byl na tetu drzý a ten dostal 35 ran rukou na holí zadek 40 ran páskem a rákoskou 45 a na mokrý zadek 25 ran a pak prý dostal i doma od strejdy vařečkou 70 myslíte a 45 páskem myslíte že jsme si to zasloužili bratrancovi bylo taky 14

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 16:01)

Zasloužili jste si to ale nechápu proč by ti měl sahat na pipinku

1 (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

Já jak jsem byl menší tak jsem dostal výprask páskem vařečkou rukou i pár facek od mámy

jana (Ne, 1. 1. 2023 - 15:01)

Manžel dal dnes naší 16tileté dceři výprask,přišla ve dvě ráno někde se flákala s kamarádkama.Nechali jsme to na dopoledne.Když jsme se vrátili z procházky dcera byla ještě v posteli.Řekli jsme jí co provedla ,že měla přiíjít do deseti hodin,nebo že měla zavolat.Dcera tomu nemohla uvěřit že bude bita.Naposledy byla bita,když jí bylo asi deset.Manžel si odepnul pásek a šlo se na to.Nejdříve dostala přes oblečení a závěr výprasku byl na holou.

Zdena (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

To je ta dnešní mládež flaká se to po venku bůh ví do kolika a ani se nejsou schopný ozvat .
Asi to byl pěkný cirkus že? Kolik tak dostala ?

Zdena (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

To je ta dnešní mládež flaká se to po venku bůh ví do kolika a ani se nejsou schopný ozvat .
Asi to byl pěkný cirkus že? Kolik tak dostala ?

Tamara (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Dělám si to sama. V létě si pořádně zmydlím zadek vařechou či prkynkem a do narušené kůžičky si vtírám kopřivy. Muka pak trvají až tři dny, šíleně to pálí a pomalu odeznívá. Je to pro mě to nejlepší uspokojení.

Host (Ne, 1. 1. 2023 - 09:01)

ano byly odstraněny a budou i dál jestli ta osoba co tu píše pod více jmény bude psát hovadiny o trestání

Reklama

Přidat komentář