Reklama

Výprask vařečkou

Petra (Ne, 6. 10. 2019 - 18:10)

Noo, on ho poslední dobou nenechá chvilku v klidu :-D. Neříkala nic, celou dobu byl ve slipech. U naší doktorky se vždy svlikame do spodního prádla akorát boty si zas obouvam, aby jsme nebyly bosi, hlavně teď když už je zima. Akorát ke konci mu doktorka řekla ať si stoupne rovně celém k ní a stáhne slipy, takže zadek ani neviděla.. navíc mámu pochválila, že o nás dba, protože nám řekla ráno ať si vezmeme holinky, že to vypadá na déšť to počasí. Tak doktorka ji pochvalila, ze dba aby jsme nenastaly v tom necasu. Bylo komický sledovat bráchu v holinach a se slipama u kolen, jak byl rudy v obličeji, když mu tam sahala :-D

Pedro (Ne, 6. 10. 2019 - 19:10)

Mamina by ho měla víc hlídat..
Noo musel to být pro tebe fakt komický pohled.. dovedu si představit:D ... Ty tam tak taky staváš? :D nebo už máš jiného lékaře..

Petra (Ne, 6. 10. 2019 - 19:10)

No bohužel taky no, akorát brácha u toho neasistuje jako teďka já u něho..

Pedro (Ne, 6. 10. 2019 - 21:10)

Aa tak to já bych asistoval :D ..

Petra (Ne, 6. 10. 2019 - 21:10)

No jemu doktorka řekla, aby šel ven, když jsem musela sundat podprdu na 15ti lety. Jinak sem tam taky stala ve spodním prádle a botách.. Ale mě tam teďka nechala, vůbec to neřešila. Stejnak ho znám, akorát bylo komický, jak byl nervni z mojí a mámy přítomnosti. Asi mu to nebylo po chuti, když mu před námi stáhla kuzicku.. :-D

Pedro (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

Tak to mu nebylo ani za mák příjemný :D ..
Vsadím se, že by radši dostal nařezaný, než taková potupa :D:D ...

Petra (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

To asi ne. Ale tak doma mu to nevadí a pořád se předvádí jen tady byl rudy až na prdeli :-D. Doktorka něco šla psát a on tam pořád stál nahý. Až pak mu řekla až se oblece. Musel i nějak zakaslat a ona mu držela kulky. No byla to věc

Petra (St, 2. 10. 2019 - 21:10)

Jak jsem už psala, ta to má doma volnější, takže i kdyby to máma řekla jejím rodičům, stejně by se nic nestalo..

Pedro (St, 2. 10. 2019 - 21:10)

Jj ja vim, že jsi psala o kámošce co to má doma v pohodě, jen sem nevěděl, že to byla tahle ..

Jasný Vendy chápu prostě až se to zdá máme jako dostatečný trest ..
Bylo to někdy i do krve??

Vendy (Čt, 3. 10. 2019 - 07:10)

Jako je to asi i podle její nálady atd. Někdy mě švihá rákoskou nebo lepačkou hlava nehlava, jinde dostávám jednu ránu za druhou pomalu za sebou a výprask trvá neskutečně dlouho. Komentuje moji prdel atd

Monika (Čt, 3. 10. 2019 - 07:10)

U mě je to ta druhá varianta..pomalu rána za ranou. Strašně moc ran...

Vendy (Čt, 3. 10. 2019 - 08:10)

Asi jo. Když mě švihá hlava nehlava, tak schytám přes nohy, ruce...takto je to přes prdel a stehna pod ní. Zase nesnáším ty její kecy na moji prdel a tak....

Pedro (Čt, 3. 10. 2019 - 08:10)

No neni ti co závidět.. ruce, hlava to je vidět, že švihá ve vzteku a to není dobře ..
A co mívá za kecy na tvůj zadek ??

Vendy (Čt, 3. 10. 2019 - 08:10)

Jo jo, to je ze vzteku. Taky nesnáší, když nedržím nastavený zadek. Jak ho mám už pořádně zmalovaný, ale že snese daleko víc. Když přijdu po celém dnu a hned musím nastavit holou, tak to taky není nic moc....

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 08:10)

Musíš mít ten zadek už hodně zvyklý na bití pak vydrží opravdu hodně Dostala jsi někdy třeba dva dny po sobě?

Vendy (Čt, 3. 10. 2019 - 09:10)

jo jo mnohdy schytám každý den. Někdy třeba jen 10 ran ale schytám. Když chce, tak si důvod najde vždy.

Návštěvník (Čt, 3. 10. 2019 - 21:10)

Budeš dnes bita?

Pedro (Út, 1. 10. 2019 - 19:10)

To joo holky u vás to nejde .. Vždycky bude nějaké to jelito .. To by chtělo tak 14 dní pauzu ..

Monika (Út, 1. 10. 2019 - 19:10)

Já mela jen tejden

Vendy (Út, 1. 10. 2019 - 14:10)

vším :) má na mě rákosku, lepačku a šlaušek

Reklama

Přidat komentář