Reklama

výprask

Default User Image

Chybí ti dostat na zadek jako malá holka??

Možná máš v hlavě touhu prožít svůj zasloužený výprask. Poslední dobou to jde s tebou opravdu z kopce, a i když to zní hloupě, dětinský trest, jako pořádný výprask, bude to jediné, co tě dostane zpátky pod kontrolu.

Vše se ti může vyplnit, nemusíš snít ani se bát. Máš v sobě své touhy po spravedlivém, zaslouženém trestu, ale to není ostuda. Určitě ti chybí dotknout se tvého červeného horkého zadku po výprasku. Vím, že když ti ukážu řemen tak v bříšku ti budou tancovat motýlci. Možná máš strach, stud, cítíš se divně, ale nemáš proč. Čím víc budeš se sebou bojovat, tím víc to bude nesnesitelné. Potřebuješ svůj trest, který tě očistí a zbaví starostí.
Chceš snít, nebo prožívat své touhy?? Nestyd se přiznat, že potřebuješ naplácat jak malá holka.
Jsem Spanker, Dominant, který má rozum a hledám parťačku na spank. Hlavní je důvěra, komunikace. Užívám si hlavně prožitek partnerky.
Jsem stredočech, ale není problem někam dorazit.

[email protected]

Default User Image
PipiLove (Út, 2. 4. 2024 - 13:04)

Hledám submisivní ženu a kamarádku s  výhodami    , Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i kozy a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Default User Image
Bob (Ne, 31. 3. 2024 - 18:03)

Dom muž hledá kluka na spanking

Jsem 40 let hetero Dom muž ze Západních Čech.

Jsem spanker, vychovatel, zkušenosti mám převážně s Dámami. Vím, že plno mužů sní o výprasku a lehčím mučení od ženy. Vím, že pro plno mužů, je najít partnerku na spanking a lehčí BDSM defacto nulová. Já vlastně takhle vyhověl jednomu klukovi a vlastně to bylo pozitivní. Tak si říkám, že mohu pomoct další zoufalé duši.
Hledám kluka, kterému mužů dát výprask na základě nějaké domluvy a tvého prohřešku. Určitě u mě nehledej anální zneužívání, ani kouření.
Spíš ti budu odpírat vyvrcholení a dost to prodlužovat, to ano.
Hledám někoho, kdo potřebuje zasloužený rozumný výprask. Jsem normální chlap, který respektuje tvé limity a přání. Chci, aby naše setkaní byly založené na vzájemném souhlasu a důvěře. Pokud tě to láká a máš chuť na nové a intenzivní zážitky neváhej mi napsat.
Jsem z Karlových Varů a nikam nejezdím!!

[email protected]

Default User Image
Mirek (Po, 18. 3. 2024 - 23:03)

Už jsem se možná někde ptal, ale pořád nemám úplně jasno. Jak mám trestat 17ti leteho kluka? Vím, že spousta z vás bude radit vyorask, ale jak? 

Anonym (Út, 19. 3. 2024 - 12:03)

17 letý kluk už je hodně vyvinutý, tak dej hlavně pozor, abys ho při výprasku na holou nepraštil přes varlata.

Default User Image
Milan (Po, 11. 3. 2024 - 08:03)

Je tu nějaká zlobivá holka nebo kluk , co by potřebovali i pevnou ruku za různé zlobeni na zadek ?  Pište na email:  [email protected]

Default User Image
Milouš. (Po, 11. 3. 2024 - 08:03)

Hezký den přeji, našel by se nějaký kluk , který nikdy nedostal na zadek a chtěl by jsi to zkusit ? Pokud i zlobíš , tak bych to doporučil . Pište na email :   [email protected]

Anonym (Po, 19. 2. 2024 - 17:02)

Jsem kluk 25 let a hledám holku, která by chtěla dostat na zadek.

[email protected]

Default User Image
Aleš (Ne, 28. 1. 2024 - 15:01)

Vysvědčení za rohem a opět nedopadne dle tvých předtav ? Tak to by chtělo zavzpomínat na základku, kdy tě motivoval táta či máma svižnými výprasky na holý zadek. Neboj se napsat a domluvíme se na tvé nápravě.. Prostory mám nebo můžu přijet .. Slečny 18 +...nejlépe Jihomoravsk  kraj. 

[email protected]  

Default User Image
Milda (Po, 12. 2. 2024 - 07:02)

Ahoj , rád to s Tebou proberu a uděláme nápravu . Napiš mi na  [email protected]

Default User Image
Bisexuálka (St, 24. 1. 2024 - 13:01)

Hledám submisivní ženu a kamarádku s  výhodami    , Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i kozy a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Default User Image
Milan. (St, 10. 1. 2024 - 08:01)

Hledám maminku, která je sama s dětmi a potrebovali by pevnou ruku, za neposlušnost , odmlouvani, neuceni se , pozdní příchody, nedbalost , odmlouvani. Pište na email : [email protected]  ( možno i samostatně)

Anonym (Po, 15. 1. 2024 - 20:01)

Jak nejvíc staré by měly být děti? Je to trochu přehnané, ale dal bys i dospělému dítěti, kdyby to bylo potřeba? 

Default User Image
Anonym4 (Čt, 11. 1. 2024 - 07:01)

To já deti mám a používám proutek a na holou.

Default User Image
Milda (St, 24. 1. 2024 - 15:01)

Dobrý den , mohu Vám dát nabídku , trestam kluky i holky , které neposlouchají , odmlouvaji , neučí se,  atd. Používám malou rakosku , ale záleží , jak zlobí , když min , tak mohu dát méně , nebo více .  Když by jste o někom i věděla , tady je můj email [email protected]

Default User Image
Anonym4 (Čt, 25. 1. 2024 - 08:01)

Své děti si trestam sama. 

Anonym (So, 23. 12. 2023 - 21:12)

Jsem kluk 19 let a hledám holku, která by chtěla dostat na zadek.

[email protected]

Default User Image
Klára (St, 20. 12. 2023 - 23:12)

Ahojky,nechali jste si dát výprask dobrovolě  a nebo jste se bránili a třeba i si nenechali stáhnout kalhoty před výpraskem a držely si je zuby nehty? Já to tak udělala třeba a uhájila si své 

Default User Image
Christian (Út, 5. 12. 2023 - 14:12)

Dobrý den,

jsem profesor na Karlově univerzitě v Praze, původem z Británie, ale dojíždím do 100km od Prahy. Doučím studentky SŠ, VŠ a slečny do 30let, matematiku, fyziku, český jazyk, základy práva, ekonomii, anglický jazyk, německý jazyk. Vše samozřejmě s adekvátními tresty za chyby, tz.výpraskem. Také odnaučuji kouření. Trestní výuka.  Zájemkyně pište na [email protected]

Default User Image
Milouš. (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Dobrý den, já kouřím a neměl bych . Dostanu na zadek ? Můj email [email protected] Těším se na odpověd . Rakosku mám svou .

Reklama

Přidat komentář