Reklama

výprask

Bobrik (St, 17. 10. 2018 - 00:10)

Možná máš pravdu , ale...Neumím si to představit asi jsem ze staré školy.

luci (Út, 16. 10. 2018 - 23:10)

Promiň asi to byly jen kecy...Možná máš pravdu , ale incest bohužel existuje . Otec s dcerou , matka se synem . Je to oidipovský komplex. I bratr se sestrou mají sex i když je to v naší kultuře nezákonné.

Bobrik (Út, 16. 10. 2018 - 23:10)

Někdy máma nepomůže.Já...Tohle by žádná mama nígdy neřekla.

Bobrik (Út, 16. 10. 2018 - 23:10)

Výprask dcery je pro otce...Promiň asi to byly jen kecy nějakého tatuldy který skousi své možnosti.

luci (Út, 16. 10. 2018 - 11:10)

holka chtela poradit je to...Výprask dcery je pro otce sexuální aktivitou. Pokud matka proti takovéto aktivitě otce nic nedělá jen pasivně přihlíží a zřejmě se i dobře baví a dcera má otce ráda a neoznámila by otcovo počínání , není rada nic platná. Může jen čekat jestli se otec s dosavadním průběhem své aktivity spokojí, nebo bude gradovat.

bobrik (Út, 16. 10. 2018 - 10:10)

A máma ví ,že ti na ni...holka chtela poradit je to jeji rodina a tatu ma urcite rada tak neco rozumneho.

kačena (Po, 15. 10. 2018 - 20:10)

A máma ví ,že ti na ni...Někdy máma nepomůže.Já měla podobný problém s bratrem, řekla jsem jí to , že mě bije po holé, ale ona jen že si to asi zasloužím a jestli si budu stěžovat, že mi naloží i ona . Tak pak jsem byla sticha.

luci (Po, 15. 10. 2018 - 19:10)

Je to potupný, je mi už15 a...A máma ví ,že ti na ni sahá ? Patnáctileté slečně by otec na vulvu vůbec neměl sahat! To je už za hranou. Ona už ta výplata rukou na holou pokud ho to vzrušuje je také za hranou. Někteří "otcové" takovéto aktivity bohužel dotáhnou až k pohlavnímu styku.

Lada (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Je to potupný, je mi už15 a táta mne bije jak malou holku, musím si stáhnout i spoďáry a naplácá mi zadek. Máma se mi směje a vúbec jí to nevadí. Myslím, že se táta při tom docela vzrušuje. Občas mi i na ní sahá.

ZDENĚK 72 (Ne, 7. 10. 2018 - 08:10)

Tento příběh je stary asi třicet let ale opravdu se nám s moji spolužačkou kamarádkou stal.Bylo nám asi tak deset.Rozhodli jsme se jít za školu.Nechli jsme si napsat omluvenku od její srarší kamarádky a místo toho jsme si udělali výlet na koupak pískovna.Paní učitelce se to nezdálo a zašla na návštěvu nejdříve ke kamarádce pak k nám.Vše prasklo.Když jsme přišli k nám čekalo na nás velké překvapení,byla u nás paní učitelka.Dobře jsme tušili co bude.Nejdříve jsem dostal výprask já,kamarádku poslali za dveře já si musel stáhnout kalhoty ohnout se přes peřiňák a vystrčit holý zadek táta si odepnul řemen a dostal jsem výprask Nejen před mamkou ale i před paní učitelkou a maminkou kamarádky.Měl jsem zadek pěkně červený.Pak přišla na řadu kamarádka ta dostala od své mamky vařečkou.Oba jsme měli pěkně červený zadky.

Lukáš (St, 3. 10. 2018 - 23:10)

Ahoj Kristýno mně se stalo...Dobre ti tak vařečkou,pořádně jsi měl dostat 100 ran ,

Kuba (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

JÁ JSEM BYL BIT VČERA,PROVALILA SE POZNAMKA,ŽE JSEM NEBYL V ÚTERÝ NA ODPOLEDCE.DOSTAL JSEM OD MAMKY VAŘEČKOU.JE MI 14 TAK MI BYLO TRAPNĚ.DNES SE TO DOZVĚDĚLA I MOJE HOLKA MÁMA VYPRÁVĚLA JEJÍ MATCE,ŽE JSEM BYL BIT A ONA TO SLYŠELA A VENKU SE MNĚ POŘÁD VYPTÁVALA JESTLI JE TO PRAVDA,ŽE VE 14TI MŮŽE BÝT NĚKDO BIT.NECHTĚL JSEM JÍ MOC NA TO ODPOVÍDAT,RADŠI JSEM JÍ ZALHAL,ŽE JSEM BIT NEBYL.

Kiki (Pá, 28. 9. 2018 - 10:09)

Je mi 14 let. A mám strašně přísný rodiče mamka je přísnější ale i taťka. Ráno jsem stávala a byla jsem hodně na mamku drzá a říkala co si to dovoluju pořád jsem byla drzá tak mě vzala do taťkovi pracovny(doma)tam jsem si musela kleknout a dala mi 3 facky. Potom si vzala štokrle(nevím jak se tomu říká ale prostě mě tam přivázala abych se nehejbala. Říkala tak to ne holčičko na tenhle výprask jen tak nezapomeneš.( Na holej zadek) vzala si rakosku a už to bolelo. 25 už jsem strašně ječela potom mi do zafku dala koprivu a to jsem ječela rikala Jsem mami to pálí. A ona říkala to je dobře. Potom zase rákoskou musela jsem počítat kdybych se spletla jde To od začátku. Vytahla tu kopřivu a rikala že se za chvily vrátí někdo ji volal. Já jsem mezi tím chtěla nějak odvázat ale marně. Potom přišla s ne in kovovým nevim jak se to jmenuje a říkala když budu rvat tak mi to dá do zádku to dává vždycky. Ale nešlo to nervat tak mi tam dala nějaký olejicek a dala mi to tam potom s tím hejbala a dávala mi rákoskou zároveň to bolelo jak něco potom s tím kovovým přestala nechala mi to tam. A rákoskou 35-100 ran potom to kovoví vyndala odvážala mě měla jsem jít do pokoje potom mi to namazala nějakým olejíčkem. A říkala příště nebuď drza a nestane se to. Mám mamku moc ráda můžu si za to sama

Mia (Po, 24. 9. 2018 - 19:09)

Je mi 14 let. A včera jsem dostala výprask. Výprasky dostávám docela často třeba za špatné známky,drzost,poznámky,pozdě chození domů,nadávání a podobně. Já musím mít samé 1 a 2 ale 3,4,5 to už je to by mě rodiče za takové známky zbyly. Já jsem dostala 4 rodičům jsem to nechtěla říct ale řekla jsem si že na to přijdou šla jsem domů potom do sprchy potom se oblict a učit se. Potom přišel za mnou taťka zkontrolovat žákovskou knížku. A jak viděl tu 4 tak začal na mě strašně křičet a já trochu brečela. Potom mi dal facku tahal mě za vlasy do obýváku a tam na me zakřičel: sundej si sukni kalhotky! A rádci jsem ji poslechla. Potom jsem si musela ohnout přes koleno a rukou mi nařezal 25 už jsem brečela vážně to bolelo. Potom mě ohledně o stůl vzal si rákoskou a nadělal mi 25 nemohla jsem se kroutit jinak by bylo 15 navic. Pořád na mě řval že takovou znamku už nedostanu ať se to ani neopakuje. Potom byl pro pásek mamka mě musela držet a nasekal mi 75 ran pořád jsem se kroutila tak mi dal 15 ran navíc. Prosila jsem ať už mě nechá ale pořád to pokračovalo. Potom mi dal 65 ran vařečkou já strašně brečela už toho bylo moc. Tahal mě za ucho k sedačce tam jsem si musela jak kdyby kleknout a rákoskou mi dal 35. Potom říkal to bylo naposled a já řekla že jo potom jsem musela klečet 5 minut vzal mě do pokoje a musela jsem se učit.

Nesilie (Ne, 23. 9. 2018 - 19:09)

Vážení, myslím, že tady už to nějak není přehledné, příspěvek výprask vařečkou by měl byt vhodný pro témata tohoto druhu, vařeček a jimi podobným, ostatní asi patří do jiných tady diskuzi, které tu jsou vytvořeny a stále funkční.Ten kdo se nechce nebo nebude držet tématu asi zaslouží a měl by dostat na zadek.Nejlépe vařečkou nebo Radčinou rákoskou.To platí i pro vytváření dalších nových a zbytečných diskuzi.

Kačka (Ne, 23. 9. 2018 - 12:09)

Mě je 15 let. A před týdnem jsem dostala ale POŘÁDNÝ výprask. Rodiče chodily do práce na ranní asi celý týden. A já jsem zůstávala doma protože se mi nechtělo do školy. Ale potom volala paní učitelka taťkovi a potom jsem věděla že bude zle. V sobotu ráno přišel ke mě do pokoje taťka a já byla v zhuru. A taťka říkal co to má znamenat? A já co co tati? A viděla jsem jak je hrozně naštvaný tak potom na mě zařval: nedělej že nic nevíš!
Tak říkal že mu volala učitelka že nechodím do školy
Tak říkal ať za ním přijdu do obýváku a mela Jsem zvláštní pocit. Nejdříve jsem se prevlekla a šla jsem za taťkou. Viděla jsem jak tam sedí a říkal mi zasloužíš si trest a já jsem si to uvědomila tak jsem mohla jenom říct že ano. Tak Říkal ať si sundam kalhoty a kalhotky a ohňů se přes koleno. A už to začalo neskutečně moc to bolelo bylo to vařečkou asi 50 ran až to skončilo musela jsem se ohnout o stůl a dalších 50 ran páskem neskutečně to bolelo prosila jsem že už ne ale taťka mě ignoroval. Potom ke zvedl měl mě ohnutou a rákoskou 25 ran pořád jsem jo prosila ale on že ne ze si to zaslouží ohnul mě o sedačku a rukou 45 ran potom říkal ať se zvednu a kleknu si do rohu a musím říkat 25 už nikdy neudělám žádnou blbost. Potom si vzal židli na židli dal kopřivu a já tam musela 15 minut sedět strašně to pálilo. Už nikdy takovou blbost neudělám

Petr (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Je mi 14 let. A dostala jsem...Za takové známky je to ještě málo

Natalie (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Je mi 14 let. A dostala jsem před týdnem výprask. Já mám samy jedničky ve škole ale zapomeli se naučit a dostala jsem 5,4,3 a bála jsem se jít domů. Až skončila škola šla jsem domů. A taťka se ptal co škola? A já dobrý a taťka mi nevěřil tak říkal vážně a já jo. Tak jsem šla do sprchy a seděl naštvaný v kuchyni u stolu a já jsem se šla obleknou. Potom a me zavolal: Natalie pod jsem hned!
A Já jsem řekla ano tati už jdu.
A táta říkal co to má znamenat? A já známky říkal ať si z něho nedělám srandu tak jsem mu řekla že jsem se zapomeli naučit že už se to nikdy nestane. Taťka říkal to doufám.
A potom taťka řekl ať si sundal kalhoty a kalhotky. A já ne nee prosim protože to od taky bolí a říkal ať přijdu do obýváku. Tak jsem přišla amuselajsem kleknout a poprosit otres řekla jsem: prosím prosím trest.tak si mě chytl a přehledu mě měl v ruce Rakousku a 30 ran začlo a neskutečně to bolelo strašně jsem řvala. Pak to postupně zvysoval 50-65 ran
Potom jsem musela klecet a seřezala mě kopřivou a potom jsem musela jít do pokoje se ohnout přes postel a za 10 min přišel a dál mi 25 ran páskem byl to nejhorší výprask

Ema (So, 22. 9. 2018 - 13:09)

Ahoj mě je 11 let. A dostala jsem výprask asi před 3 týdny. Měla jsem jít do školy ale místo toho jsem šla za školu protože se mi nechtělo do školy tak jsem byla venku a až všem skončila škola tak jsem sla domu a na jednou rodičům volala paní učitelka a tak jsem se strašně bála a šla jsem do pokoje. Potom za mnou přišel taťka mamka byla v práci a říkal: proč si nesla do školy? Můžeš mi to vysvětlit. Tak jsem mu řekla: nevím
A on řekl sundej si kalhoty a kalhotky a já brečela a prosila jo že ne a že to nikdy neudělám ale bylo to k ničemu tak jsme šli do takové jeho (doma) pracovny tam si sedl na židli a já jsem musela o trest poprosit a potom se ohnout přes koleno. Tak mi dal 25 ran rukou 30 ran rákoskou a potom jsem udělal klečet v koutě 10 minut a potom mi taťka přinesl židli a kopřivu a to bylo něco tak strašného,už nikdy to nechci zažít

pepa (So, 15. 8. 2020 - 15:08)

ja bych ti ho strčil do zadečku a vylízal bych ti pipinu

Reklama

Přidat komentář