Reklama

výprask

Kika (Pá, 22. 10. 2021 - 22:10)

Ahoj je my 10 a mamynka taki tvrdí ze škoda rány která padne vedle. Mně to dost vadí ale máma je hloupá. Když sem včera ukradla s krámu klýcenku lebo mama my nechce dávat kapesné že lžu sem drzá ufňukaná a dělám průseri a že si kapesné nezasloužím tag ma chitil strejda prodavač a věděla sem že je zle. Začala sem hodne brečet a řekla sem že sem nekradla. Ale to bila lež a to sem dělat neměla protože bidlýme na vesnici a strejda ihned volal mámě. Máma přišla do krámu chytla mě sylně za ruku prodavači poděkovala a cestov domov sem si vyslechla jakou hambu sem ji udelala a že můžu bít ráda že mě nenahlásil polycitum a že kdiž prideme domu tak dostanu sekec. Je pravda že máma se se mnou moc nemaže ale není to hlava nehlava. Kdiz sem bila mladší tak do osmy let sem dostávala i na holov většinou rukov 15-25 podle velkosti prohřešku něgdy mi placla len přez kaťata 5 ale teť od 9 let mi řekla že na holov už sem velká a i tresty se zmenšili. Dostávám už jenom přez kalhotky nebo kaťata vařečkov že abi to splnilo účel a večšinov tak 5-15 podle toho jak velký prohřešek to je. Tak sem čekala že my naplaca vařečkov přes kaťata těch 10-15. Ale omyl. Za tu krádež mi stáhla gatě přehla mě přes válendu a nasekala mi 10 na holov. Ja brečela jak želva. Pak mě postavila do kouta že tam budu dovtedi dokym nepřestanu brečet. Bila sem tam asi půlhodiny protože sem nejenom brečela ale par krát praštila do válendy. Mám zaracha na telefoni PC a televyzi takže bych neměla tadi psát. Mislite ze je to přiměření trest?

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 06:10)

Na jednu stranu bys asi nějaké malé kapesné dostávat měla, na druhou stranu co bys dělala na jejím místě (jak bys potrestala desetiletou dceru, co krade v obchodě)? Víceméně přiměřený trest to je.

marek richter (Pá, 7. 9. 2018 - 11:09)

žažit výprask

ZDENĚK (Čt, 30. 8. 2018 - 07:08)

je mi 22, ale když jsem byla...Ahoj Kristýno mně se stalo něco podobného,jenže mně bylo 12let odjeli jsme s kamarádkou po vyučování se koupat asi tak 30km od města.Mysleli jsme si ,že se vrátíme a nikdo si toho nevšimne,bylo to naše společné rande.Vše se ale zvrtlo,protože poslední autobus jel až v šest ,museli jsme na vlak a přijeli domů v deset,podařilo se nam zavolat domů tak alespon nás rodiče nenechali hledat policii.Doprovodil jsem kamarádku domů a tam na mne čekala mamka.Její táta měl již připravený řemen na moji první moji lásku Elišku a mamka se dohodla s jejím tatínkem,že dostaneme výprask společně.Lehli jsme si vedle sebe na břicho pod sebou jsme měli polštář abychom meli zadek nahoře.Dostávali jsme na střídačku vžy tři rány řemenem.Dostali jsme oba pořádný výprask.Já jsem pak ještě doma dostal vařečkou,protože jsem ten den dostal ve škole poznámku.Druhý den jsme nemohli ve škole pořádně sedět dva dny nás ještě pálil zadek

Any (Ne, 5. 8. 2018 - 14:08)

Je mi 13 let a u nás doma se...Užij si to :-p

Leni (Pá, 29. 12. 2017 - 12:12)

Moje mamka mě bijje po...Kolik ti je?

Trochu (Čt, 28. 12. 2017 - 12:12)

Povídejte o tom ještě něcoA co bys chtěla slyšet? já si toho taky už moc nepamatuju.

Trochu (St, 27. 12. 2017 - 11:12)

Povídejte oba dva, co se...Bylo to kvůli pololetnímu vysvědčení. Spolužačka ze sousední třídy, někdy asi v roce 1994. Tenkrát to ani nikdo moc neřešil. Asi problém s chováním, ona vždycky byla taková divná. Táta jí chytil , pak spolu někam odjeli, a po příjezdu to začalo, práskání bylo slyšet až ven.

Annabell (St, 27. 12. 2017 - 10:12)

Dobrý den mám takový...Libore, myslím že by jí to jednou neuškodilo. Pokud se svojí maminkou mluví: nestarejte se a jdi do pr*ele tak myslím že by výprask zasloužila. Ale jinak výprask je spíš potlačení vzteku, smutku a stresu, jak u rodičů tak u dětí. Znám osobně jednu rodinu kteří mají holčinu a kluka a bijí je za každou maličkost. Že dostanou dvojku, že neppslechnou že nepomáhají atd.

Gama2 (Pá, 22. 12. 2017 - 01:12)

Povídejte oba dva, co se vlastně stalo?

Trochu (Čt, 21. 12. 2017 - 17:12)

A to včera jsem dostala...Trochu mi to připomnělo zážitek s jednou spolužačkou kdysi. Ta ale dostala pře legíny a přes zimní bundu.

Monika (Čt, 21. 12. 2017 - 16:12)

A to včera jsem dostala pěkně a to ještě ne páskem ale proutkem pěkně na holej zadek Musela jsem si lehnout na postel a taky řvát do polštáře nebo do něčeho au au au

Monika (Čt, 21. 12. 2017 - 16:12)

Já dostávám furt a to na holej zadek s páskem

Antonín (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Já si nemylím že výprask...Nebo je to úchylka známá v odborných kruzích pod označením pseudopedagogický sadismus.

cože (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

Ahoj všichni jmenuji se...Co? Nemůžu najít Alenku a Klárku co zažívají asi bolest. Prosím kde si to našla?

Lenča (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

A kdo větší, ty nebo...Asi já protože jsem bylá v tu chvíli na mamku sprostá ségra jenom ječela že mě mamka týrá a to mamku štvalo přotože to prý týrání nebylo

Donatien (Pá, 15. 12. 2017 - 19:12)

Pokud myslíš mě tak jsme...A kdo větší, ty nebo sestra?

Annabell (Pá, 15. 12. 2017 - 18:12)

Já takhle dostal taky...taky bych se smála takovou ostutu. no jsou asi super

Lenča (Čt, 14. 12. 2017 - 15:12)

Ty jsi zlobivá holka.Pokud myslíš mě tak jsme se ségrou byli docela grázlíci

Annabell (Čt, 14. 12. 2017 - 15:12)

Na Youtube jsem nic takového...Já nedávám odkazy ani to neumím ale třeba: Soudce surově mlátil dceru za to že nelegálně stahovala hudbu z pc

Reklama

Přidat komentář