Reklama

výprask

Alena (St, 14. 6. 2017 - 15:06)

Já se musím vyslict do naha kleknout si na ručník s kulit se di do vajíčka. Pak máma vezme velkou varecku a dostanu 35ran vždycky se počůrám a jednou když mi tech ran dala 67 tak jsem se pokadila bolesti. Navíc jsem dostala před mým brachou a jeho kamarádem a byla jsem nahatá. A to je mi 16ct let hrůza

Klárka (St, 14. 6. 2017 - 14:06)

Včera jsem dostala velký výprask protože jsem dostala ředitelskou důtku a dvě poznámky. Můj táta je hrozně přísný a řekl ze tentokrát to nebude řemen ale liskovka. Zlomil úplně čerstvou namočil jí celou do vody. Já musela si dát do vany ručník a jít do širokého rozkroku. Pak mě začal šlehat. Musela jsem být celá nahá a dostala jsem 50 silnych ran. záda až po stehna. V polovině jsem se počůrala na ten ručník ale tátovi asi 50ran nestačilo a vzal řemen. Pořádně se vymáchl a už to jelo. Pak jsem ještě na prkně počůraná půl hodiny klecela na tvrdé čočce z rukama za hlavou výprask mě bolel jako čert a řvala jsem jak tur a to bydlíme

Lukáš (Po, 12. 6. 2017 - 06:06)

Vidis ze by to melo vychovny...Ty jsi hlupák! Napadlo tě, proč dítě lže?! Protože nemá k rodiči důvěru a bojí se ho! Příště bude lhát opět jen proto, že dostalo výprask.

L (Pá, 9. 6. 2017 - 14:06)

ja dostal od spoluzaku. O pracovni cinosti jsem na ne rekl uciteli, ze kourili. a kdyz jsem se pak vratili na satnu z pracovek. Tak me kluci povalili na lavicku. Drzeli me za ruce a nohy. Pak mi stahli teplaky s trenkama az k holinkam,co jsem mel na nohach a sazeli mi na holou pravitkem jednu za druhou. Pred ocima se mi jen mihali jejich boty,nic jineho jsem nevidel, krom nohou v botaskach a holinkach co meli na sobe. Pak uz jsem to nikdy neudelal, a do dnes nemam donaseni rad.

Amy (Čt, 8. 6. 2017 - 16:06)

Ahoj kluci a holky.

Amy (Po, 22. 5. 2017 - 19:05)

Mě nikdy ,nebili

Leo (Ne, 14. 5. 2017 - 11:05)

Spíš kokoty. Privela...To myslíš i mě?

Karel (Ne, 14. 5. 2017 - 10:05)

Spíš kokoty. Privela kokotou.V poli stojí jak plot.

Adam (Ne, 14. 5. 2017 - 01:05)

Mně je 16 a též jsem nebyl...Raději to balím, samozřejmě jsem si to vymyslel, jako ostatně vše tady na tom webu, protože to je jediný možný způsob jak se bavit tady s těmi exoty, mezi které se taky řadím.

Podotýkám (Ne, 14. 5. 2017 - 01:05)

Mně je 16 a též jsem nebyl...V mládí jsem byl byt jako žito od bratra.

Adam (Ne, 14. 5. 2017 - 01:05)

Já nechápu co tady melete o...Mně je 16 a též jsem nebyl bit, nejsem totiž z dobré rodiny původem jsme sice árijci, ale navenek nejevíme nějaké snobské cavyky, jako plebejsky smýšlející člověk jsem nikdy nezavzdal příčinu svým rodičům k bití,ale mám staršího muže jako milence a chci ho opustit,ale když on mně bije tak krásně, má obřízku a tak to bude asi tím, že to má vyzkoušené jak být árijské chlapce.Nevěříte?Já také ne.

Leo (Ne, 14. 5. 2017 - 01:05)

Nebil*
Bit*

Leo (Ne, 14. 5. 2017 - 01:05)

Já nechápu co tady melete o nenávisti vůči rodičům za častý výprasky
Já byl bitek od 8 let(teď mi bude 16) už od 8 let jsem dostával výprask alespoň jednou týdně nebylo týdne kdy bych nedostal byl sem totiž pěkný kvítko už ve 4. třídě sem měl 2 z chování a pak to pokračovalo dál 6.tř. - Dutka ředitele školy, 7.tř. - 3 z chování, 8.tř. - 2 z chování a 9.tř. taky 2 z chování
Ale nejen že sem měl kázeňský problemy ve škole ale i na vesnici každej mě tam zná jménem a ví kde bydlím s našima protože mě tam někdo často vedl za to že sem mu něco proved
Táta (nebo máma a táta když to pak zjistil že mě mamka pustila ven když se vrátil z práce tak jen cekal kdo mě přivede tentokrát) vždycky když mě pouštěl ven tak cekal kdo mě přivede tentokrát
Většinou to probíhalo tak sem šel ven a táta už od ty doby přemýšlel a nervoval se co to bude tentokrát. Skoro vždycky tak 30 minut až hodinu potom co mě pustil už někdo zvonil u dveří a tátovi bylo jasný že to je někdo co mě vede domů no a samozřejmě táta otevřel vyslechl si co sem proved omluvil se dotyčné osobě řekl že mě potrestá a šli sme domů. Někdy to bylo tak že mi jen domluvil protože sem mu řekl že si uvědomuju co sem proved tak to nechal jen tak, někdy mi nasekal(vetsinou 25 ran páskem přes oblečení - vždy mě bil přes oblečení nikdy sem se nesvlikal) a někdy sem si o výprask řekl aji sám protože sem věděl a uvědomoval si že si ho zasloužím a takhle to u nás chodilo od mých 8 do cca 13 let
A jak sem psal na začátku nechápu co o té nenávisti za bití melete píši tady o tom jak hodně často a silně(táta měl a má sílu jak prase) sem byl bit a tátu mám rád protože si uvědomuju že to dělal pro moje dobro a že sem si to většinou zasloužil nikdy by mě nebyl bezdůvodně
Takže byl sem být často a silně a nemám žádný následek v podobě nenávisti vůči tátovi

tomas.pos@post. (So, 13. 5. 2017 - 07:05)

Pokecá nějáká holka přes email.Napiš mi a pokecáme.

Martin (Čt, 11. 5. 2017 - 08:05)

Nejlepší výprasky dává stejně Karel.

U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

Karel (Út, 9. 5. 2017 - 19:05)

Jednou jsem dostala výprask...Dobře ti tak.Vypadá to,že si pěkná nezbednice.

Silvie (Út, 9. 5. 2017 - 17:05)

Jednou jsem dostala výprask rákoskou před celou třídou od výchovného poradce naštěstí ne na holou a jen pět ran za sebepoškozování.

Karel (Pá, 27. 7. 2018 - 13:07)

Nojono.kazdej to potrebuje...Jseš ubozak!

Igor (Pá, 27. 7. 2018 - 13:07)

Vyprask je tyrani deti a je trestné. Dej pozor,aby nedoslo i na tebe. Ip adresa staci abych tě identifikoval a podal na tebe trestni oznameni

Igor (Pá, 27. 7. 2018 - 13:07)

Jsem asi otec Herodes, ale...Vyprask je tyrani deti a je trestné. Dej pozor,aby nedoslo i na tebe. Ip adresa staci abych tě identifikoval a podal na tebe trestni oznameni

Reklama

Přidat komentář