Reklama

výprask

Karel (Pá, 27. 7. 2018 - 13:07)

Nojono.kazdej to potrebuje...Jseš ubozak!

Igor (Pá, 27. 7. 2018 - 13:07)

Vyprask je tyrani deti a je trestné. Dej pozor,aby nedoslo i na tebe. Ip adresa staci abych tě identifikoval a podal na tebe trestni oznameni

Igor (Pá, 27. 7. 2018 - 13:07)

Jsem asi otec Herodes, ale...Vyprask je tyrani deti a je trestné. Dej pozor,aby nedoslo i na tebe. Ip adresa staci abych tě identifikoval a podal na tebe trestni oznameni

Dav (Pá, 27. 7. 2018 - 12:07)

Nojono.kazdej to potrebuje ..dostat na prdel..
.a co teprv v manzelstvi
Co kdyu furt zenka sere chlapa
..mela by dostat na prdel ajeto...

Kristýna (Pá, 27. 7. 2018 - 11:07)

je mi 22, ale když jsem byla mladší dostala jsem jednou od mamky.když jsem měla 16. Řekla jsem mamce, že jedu na party mamka s tím nemela problém rekla mi užij jsi to a neprezeň to s alkoholem... jenže to nevěděla, že na zadnou party nejdu, ale že jdu úplně nikam jinam....jela jsem s pritelem do Německa na 4 dny... druhý den rano mi mamka vola kolem 12 hodiny odpoledne kde jsem a docela byla vyděšená... jsem jí rekla kde jsem na to mi rekla, že jsi to semnou doma vyřídí, až prijedu. A pak mu řekla užij jsi to dokud můžeš.....když jsem prijela domu mamka byla v pohodě popovidali jsme si o tom.....( prijela jsem o kolo 21:30 čtvrtý den) sla jsem se osprchovat, pripravit do postele... jenže moje matka byla uz u mě v pokoji s vařečkou.. no dokáže te si predstavit jak to bolelo... nevim jak dlouho to trvalo do toho mi říkala jestli se to bude opakovat tak to bude horší.. a nejcastejsi jeji veta byla nevadilo by mi kdyby jsi sla na tu party, ale jed do Německa na 4 dny, aniž by jsi mi to řekla to je moc! Když to skončilo tak odešla a nechala mě tam

( nikdy před tím mi na zadek nedala)

ake stálo to za to( to Německo)

Katerina (Čt, 27. 4. 2017 - 15:04)

Jak jako jk?Na co presne se ptate?Dostala jsem jenom asi 6vyprasku neni to nijak casto..

Karin (Po, 24. 4. 2017 - 06:04)

Kdyz ja se ale fkt snazim a...jak dostáváš ?

major (Pá, 20. 7. 2018 - 17:07)

Snad si neočekávala pochvalu před nastoupenou jednotkou a rozvinutou zástavou?

Moana (Pá, 20. 7. 2018 - 16:07)

Ahoj nebo dobry den to je fuk...Ahoj na vysvedceni jsem dostala 3 z chovani a 2 petky rodicum.jsem.nic nerekla protoze zacinaly prazdniny a ja mnela jet do tater za prarodici maji kraliky kravy ovce kachny husy psa a narodilo se jim kote zvirata mam moc rada tak jsem rodicum vysvedceni neukazala a sla se rpzloucit z holkama sraz jsme mely na namesti a domu jsem prisla asi 5 hodin po pulnoci.Myslela jsem ze rodice budou uz davno spat ale opak byl pravdou hned ze startu priletela facka pak.si mne otec prehnul pres koleno a zacal pracovat remen matka se ho znazila krotit ale poslal ji pro vysvedceni polpzila ho prede mne otec mne poslal.pro varechu mnela jsem rany pocitat bylo jich minimalne 30 pres slzy jsem uz ani nevidela a nejhorsi je ze budu cele leto v byte budu pracovat u otce ve firme chodit pomahat do obchodu a delat plno domacich praci a k tomu se jeste ucit a kdyz nebudu umel vejres zacne nanovo takhle mi zacalo leto

Sofie (Pá, 20. 7. 2018 - 16:07)

Ahojte je mi 20 jsem...Ahoj nebo dobry den to je fuk jak to tady ctu tak se mi chce rigat jak jsou nekteri hovada jak muzou mlatit sve deti takovym zpusobem a jeste je sukat pred sourozencema tak to se na mne nezlobte ale mneli by vas strilet jak za Hitlera ke zdi a pal nekterym by neuskodil ani ten koncentrak protoze toto se nehodi umite si vubec predstavit co z tech deti potom.vyroste bud budou krast a svym detem delat to co vy jim nebo se z nich stanou ustrssena kotata a budou mit strach ze vseho

Katerina (Pá, 21. 4. 2017 - 15:04)

Kdyz ja se ale fkt snazim a ucim se porad..mam chut jit ven a dojit si pro vyprask pozde :P

Katerina (Pá, 21. 4. 2017 - 15:04)

V 18hod budu mit vyprask..pry poradny cekani je hrozne a moc vyprasku jsem nezazila tak 5 takze se fkt netesim :(((

Katerina (Pá, 21. 4. 2017 - 15:04)

Propadam z matematiky

zuzana (Pá, 29. 6. 2018 - 20:06)

Teraz mam 57 rokov . Ked som chodila na základku tak výprask bol bezna vec . Pouzivalo sa ukazovatko co bola vlastne trstenica -rákoska Dostávali chlapci aj dievcata bud po dlaniach alebo ba zadok . Na prvom i na druhom stupni. V triede to bolo cez oblecenie no v kabinete vecsinou cez spodne pradlo alebo na holu tak od 5 az po petnast ran Vetsinou to riesila triedna ucitelka . Ja sma som par krat dostala dokonca aj na druhom stupni

Lukas (St, 27. 6. 2018 - 22:06)

Já jsem dopadl včera...To je dobře , alespon.nebudeš.zlobit mama ma slabší ruku ne vareckou to se.můsi .Ať bulis a.nebudeš moct se.posadit.

Lenka (Ne, 10. 6. 2018 - 12:06)

Tak před necelými dvěma...Dobrý den, netrestejte dceru za tu, že zkoumá své tělo. A být vámi ji netrestám přes přirození.
Může z toho mít vaše dcera zdravotní problémy.
Já jsem se ve svých 14 letech také prstila. (každý den).
Kolik je vaší dceři let?

Jana (Pá, 8. 6. 2018 - 01:06)

Tak jsem dostala výprask za...Napis prosimte jak to dopadlo-jo? Jestli otce zabasli a tak. Proc uz nejste davno od neho pryc? Do vezeni snim a co druhy den ho serezat po hole liskovkou a remenem az se podela.

Jana (Pá, 8. 6. 2018 - 00:06)

To bych hodnotil jako...Jo jo,je to tyrani ditete. Dite by nelo za velke zlobeni dostat,ale ne do pocurani a uz vubec ne pokadeni. Sadista otec, mel by dostat stejny vyprask at vi co to je. Socialku na nej.

Josef (Út, 14. 3. 2017 - 14:03)

ty jo takový velký výprask jsi dostal Ondro Kocybalo.

Agáta (Út, 14. 3. 2017 - 12:03)

Jednou jsem rozbila sklenici,...já dostávala stejně. rozbila jsem sklíku, talíř nebo cokoliv a už jsem byla ohnutá a bita jak žito

Reklama

Přidat komentář