Reklama

výprask

Ahoj (Po, 16. 1. 2017 - 14:01)

Potrebujem niekho, kto by ma...Rád ta prehnem cez koleno a dám ti po holej

Josef (St, 4. 1. 2017 - 19:01)

SDL SNS Tak mi napiš mail a seřež mě ty s řemenem jo ok.

Josef (St, 4. 1. 2017 - 17:01)

SDL SNS Ahoj zkopat do kulatý krychle bych rozhodně nechtěl chtěl by jsem výprask s řemenem napište mi prosím mail [email protected] předem děkuji.

alenka (Po, 2. 1. 2017 - 16:01)

Ahoj ráda bych doma tako měla přisnou výchovu a dostávala... ale jak to tátovi dat vědět? jak to zařídit,..? poradíte?

Anka (Pá, 16. 12. 2016 - 16:12)

Žiju s maminkou ve vesnici. Jsme bez tatínka,ale mame jednu hodne zlou tetu. Kdyz jsem byla mensi trochu jsem si kousala nehty. Mama to neresila. Ale moje teta ano. Stale po mě koukala. Az jednou kdyz me mama dala tete na týden to nevydrzela. Vzala me a sundala ze me vsechno obleceni. Vysla se mnou na ulici a zacala vyplacet. Musela jsem si je pocitat. Kdyz jich bylo 100. Uz zde bylo i obecenstvo. Teta nekam odesla a kdyz se vratila mela kbelik plny kraviho lejna. Jen jsem to videla zvedal se mi zaludek. A teta ho na me najednou vyklopila. Vsechny deti se zacaly okmzite smat. Teta me vzala odznova dostala jsem potupných sto a musela jsem se postavit pred dům a sedet spinava a smradlava na hambe. Hodne potupne. Teta jeste vyprask na druhy den zopakovala aby byl jak rikala efektivnejsi. Od te doby si uz nehty radsi nekousu. :,,(((

Daniel (Čt, 17. 11. 2016 - 17:11)

Ahoj Michale já chci dostat...Ahoj Josefe, kolik je ti let a jak vypadáš???

Marek (Ne, 6. 11. 2016 - 19:11)

ahoj

Josef (Ne, 6. 11. 2016 - 19:11)

Ahoj Michale já chci dostat výprask s řemenem ještě jsem nikdy nedostal napíšu svůj mail [email protected] prosím napište mi předem děkuji.

Marek (Ne, 6. 11. 2016 - 19:11)

dostaneš asi s řemenem.

Michal (So, 5. 11. 2016 - 19:11)

Zdravim ja mam 2 kluky a mame to podobne jako u pana Matyase, kluci dostavaji za znamky jak penize tak vyprask. U nas remen a prut, po vyprasku kleci. Matyas ma 12 a Tomas 11

Matyáš Bernard (So, 5. 11. 2016 - 15:11)

Brácha není doma,tak můžu...Dobrý den,
Já svoje děti taky vyplácím,mam tři děti,
Dvojčata Kubu a Matěje ,a dceru Aničku,matej-10,kuba-10,Anička-13.ja preferuji výprask řemenem.U nás je to takhle:1-20kc,2-15kc,3-30 ran,4-40 ran,5-50 ran,lhani,snizene stupně ve škole-100ran-50 vařečkou,zbytek řemenem.Pak mají 3 měsíce zaracha

Gama 2 (So, 22. 10. 2016 - 03:10)

Gama 2 pro ZK 44:
Stále mi vrtá hlavou, jak byste to tedy řešili, kdyby to nebylo v období velikonoc a tím pádem velikonočních jarmarků? A jak moc jste využil rady z této diskuse? Nemáte z toho trošku psychické trauma? Z vašich tří příspěvků jsem získal pocit, že jste se sem musel jít vypovídat, abyste uvolnil jakýsi psychický přetlak, že to zkrátka bylo trošku traumatizující pro vás samotného.

!!! (Čt, 6. 10. 2016 - 17:10)

Každý propagátor kapitalistického teroru má dostat výprask !!!

Gama 2 (Čt, 6. 10. 2016 - 04:10)

Jako dítě jsem byl bit...Tomu se říká, že pod svícnem bývá největší tma, zkrátka jste to měli dobře načasované. Ve svých dalších příspěvcích jste už neuvedl, zda vám někdo tedy poradil nebo ne. Mne ale napadá otázka, co byste dělali, kdyby k problému došlo v jiném období roku. To byste to takhle lehce vyřešené neměli.

Martin (Út, 4. 10. 2016 - 21:10)

Jo ja to zazil a pamatoval jsem si to hodne dlouho a byl jsem hodny ale tak sem kluk a dostal jsem po par mesicich znova nebylo to pred tridou ale v reditelne a nastesti reditel verejne vyprasky netoleroval ale nekteri ucitrle rezali zaky pred tridou to jsem nikdy nezazil ale v reditelne jsem dostal nekolikrat rakoskou na holou.

Karel (Pá, 23. 9. 2016 - 16:09)

tohle je můj druhý email [email protected]

Alenice (Út, 20. 9. 2016 - 15:09)

tak mi dejte svůj email a...pá[email protected]

Kačka (Pá, 9. 9. 2016 - 16:09)

Já mám podobnou zkušenost...Já taky jednou dostala na zadek protože jsem napsala mobilni číslo mého bráchy a dala jsem to do všech lavic ve škole.Brachovi volalo asi 60 lidí a asi po půl roce přišla jedna holka k nám domů a všechno řekla mému tátovi že to stim mobilem jsem byla já .Já šla že školy a měla jsem radost protože jsem dostala jedničku z písemky z matiky ale bohužel jsem měla i pětku no a když jsem přišla domů tak mi táta řek jako co ve škole tak jsem mu to řekla a on se pořád vyptával na různé otázky a nakonec jsme se dostali k tomu brachovo číslu a Taťka mi řek že dostanu výprask já uplne ztuhla a tatka mi řek ať jdu do obýváku a tam si sedl na Gauč a řekl mi ať jdu k němu a tak jsem šla a Taťka mi řekl že dostanu 25 ran rukou přes kalhoty a ohnul si mě přes koleno a rek ať si je počítám a dal mi první ránu a sazel jednu za druhou řek mi že mám půl roku domácí vězení

Karel (Pá, 2. 9. 2016 - 18:09)

tak mi dejte svůj email a já vám tam napíšu

(Pá, 2. 9. 2016 - 18:09)

U nás je výprask vždycky...To bych hodnotil jako týrání vlastního dítěte

Reklama

Přidat komentář