Reklama

výprask

no jo, (So, 29. 6. 2013 - 00:06)

Tak už je to za mnou sem...vždyť to nikoho nezajímá.

Daniel (Pá, 28. 6. 2013 - 23:06)

Tak už je to za mnou sem teď na tabletu, protože mám zákaz na počítač. Vůbec se mi ze začátku nechtělo domů ale radši sem přišel. Hned co jsem přišel si mě taťka zavolal do obejváku a chtěl to vidět. Potom mi řek jestli vim co sme si řekli a poslal mě do pokoje. Nic nepomohlo ani moje sliby, že se zlepšim. Od včerejška tam vysel ten pásek fuj. Potom si šel sednout s tím páskem na postel a řek ať du k němu, já ale nešel a on se strašně rychle zvednul a chytnul mě vzadu za krkem a odtáhnul k posteli a zase si sednul. Ohnul si mě přes koleno a zahaknul mi nohy za druhou nohu, stáhl kalhoty slipy a už sekal jednu za druhou. Já tam křičel jak malý a hystericky brečel, ale nic nepomohlo. Dostal jsem něco přes 30 šlehů, bylo to snad to nejhorší co jsem kdy dostal. Potom mi vzal mobil a zakázal PC, na tablet ale zapomněl uff. Teď nemůžu ani sedět...

Jp (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)

Tak už je to tady zejtra je...Dobře. Ne všichni rodiče jsou úchyláci.

Daniel (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)

Tak už je to tady zejtra je vysvědčení! Sem v 7 třídě a vychází mi dvě 4 takže budu mít zadek samý pruh. Táta už mě na to upozorňoval ať se připravím na zejtra, že si to se mnou pořádně vyřídí a pověsil mi tu na židli ten jeho velkej pásek aby mě vynervoval. A je pravda,že to pomáhá už mám všude husinu. Je to pěknej voprus! Už se na to fakt těšim až přídu domu a sundám si kalhoty, táta si mě ohne přes koleno a zlinkuje mi pozadí do ruda. A to mě ještě upozorňoval, že to bude pořádně abych si to prej pořádně zapamatoval, takže fakt super...Zase si nesednu sakra! Jestli to přežiju, tak třeba napíšu.. A co vy, jak jste na tom? :D

Hogo Fogo (St, 30. 12. 2015 - 18:12)

Výprask od strejdy...
Nevěřím tomu, je to asi mystifikace. Výmysl choré duše. Trestat se má přiměřeně a masturbace je dle mého názoru špatná. Zadejte si víra.cz a dozvíte se více.

z62 (St, 30. 12. 2015 - 11:12)

Ano.. pro rodiče bývá asi...JÁ JSEM ZA TO BYL TAKY JEDNOU BIT.PŘISTIHLA NÁS MAMKA KAMARÁDKY.Kamarádka dostala vynadáno a já řemenem.Cítil jsem to jako křivdu.Bxl jsem bit před její maminkou což mi bylo trapně.

Martina (Pá, 18. 12. 2015 - 18:12)

Ano.. pro rodiče bývá asi hodně divné, když zjistí, že jejich děti začaly masturbovat. Ovšem to není důvod k trestání! Jakémukoliv! Je to přirozené. Nedokážu si představit, že bych svoji dceru vyplácela za tohle.. ano, když je drzá, lže a podobně, dostane pár na holou.. ale za masturbaci? Kopřivami? Řemenem na pipku? To už hraničí s týráním a dítě vás bude tak maximálně nenávidět. Stejně "se udělá", akorát tak, abyste ho nenačapali.. NENÍ TO NORMÁLNÍ!!!

mn (Čt, 17. 12. 2015 - 09:12)

Hnus od strejdy. Úchyl. Měl by ten teror zažít sám. Navíc nebyl důvod trestat za přirozenou věc.

výprask od stre (St, 16. 12. 2015 - 14:12)

Ahoj včera mamka a tatka jeli za ségrou na intr a nakupovat ale já s nima jet nechtěla tak jsem zůstala doma ale byl tam semnou strejda byla jsem rada byl strasně odný a nikdy by mě neublížil. Když mamka odjeli tak jsem šla do pokoje jako vždy no a strejda mě zavolal jestli by jsem mu šla udělat kafe rekla jsem ze ne at si ho udělá sám tak šel a udělal a tak já si sedla k internetu a lehlla jem si na plyšáka a pocítila zvláštní pocit mezi nohama a tak jsem toho plyšáka chytla a jezdila na horu dolu zacalo mi to vrušovat a zavřela jsem při tom oči a jela ale najednou do pokoje přišel strejda začal na mě křičet že jsem na to ještě dost malá abych tohle dělala a já mu řekla at to prosim neříka našim moc jsem ho prosila tak mi řekl že když budu poslouchat tak jim niic nerekne soulasila jsem a tak mi strejda řekl at se svléknu uplně do naha a nechám si jen ponožky bála jsem se ale udělala to za chvíli přšel zatahl zaluzie a rekl at si lehnu na zada a roztahnu nohy tak jsem udělala ale sundal jsi pasek rekl at zavru oci a nehybu se najednou mi přiletela na poholavy silna rana křičela jsem strašně to bolelo řekl at vydržím nebo to řekne že dostanu ještě 4 strašně to bolelo ale vydržela jsem to a tak vzal medvěda plysovýho a rekl at si dam mezi nohy a presto jeden maly polstar a lehnu si na bricho drzim si ho rukou a nepoustim ho a zaa me vyplacet jezdila jsem nahoru dolu a strasne to bolelo dal mi asi 50 ran tím paskem mela jsem uplně rudý zadek pak mi rekl at si lehnu zpatky na zada a dosanu jeste 5 ran na pohly strasna bolest to byla pak rek at si vemu tanga a dal m i do nich koprivi a musela jsem klecet na rejzaku takovou bolest jsem jeste nezazila

Kuba 2001 (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Ahoj Ančo minulý týden jsem dostal ten druhý výprask.Tem den co jsem měl dostat výprask tak jsem nešel domů.Rozhodl jsem se ,že příjdu až všichni budou spát.Sestry odjely s mámou k babičce a kamarádka u nás nebude tak pozdě večer.Přišel jsem v deset večer.Čekalo mně velkí překvapení.Otec nebyl doma ale zato v našem bytě byla kamarádka se svoji matkou.Proboha Kubo ,kde jsi,táta si myslel,že si u nás,že jste někde s Janičkou.Vzala mobil a volala tátovi,že už jsem doma.Janička se ma mně zoufale koukala,tiše šeptala,ty budeě honě bit dneska.Mezi tím vešel otec,v ruce držel řemen.Janička s mamkou zůstaly stát.táta si mně ohnul přes koleno a začal mně vyplácet řemenem.Dostal jsem pět pořádných ran,nejdříve přes kalhoty.Potom jsem si nusel stáhnout kalhoty začal výprask na holou.Janina maminka poalala Janu do vedlejšího pokoje.A pak se snažila tátu uklidnovala aby to dělal s citem.Přesto jsem dostal pořádný výprask.Po výprasku jsem zůstal s Janou v pokoji.Dávala mi na zadek obklady.Táta se pak bavil s maminkou Jany v obýváku.Druhý den jsem se před Janou styděl ukázat.

Iveta (So, 12. 12. 2015 - 20:12)

Milý Karle,

i kdyby to...Pro C-FREE: nesouhlasím s bitím a týráním dětí, jen mě překvapuje Tvá věta, že Tě děsí lidé, kteří umí zacházet s gramatikou. To nemyslíš vážně, umět česky je snad naprosto samozřejmé pro každého absolventa základní školy, ne každý musí být negramot, jakým jsi nejspíš ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anča (St, 9. 12. 2015 - 20:12)

Většina rodičů totiž ani nevěděla, že ty dva blbci utekli..

Anča (St, 9. 12. 2015 - 20:12)

Asi před dvěma týdny jsem dostala opravdu pořádný výprask od taťky.. ale zasloužila jsem si ho... V pátek večer byla prodloužená v místním KC. Rodiče mě tam pustili s tím, že přespím u kamarádky. No.. potkali jsme tam i jiné kamarády.. hlavně kluky. Šli jsme se s nima asi kolem půlnoci "projít" ven. Kluci si samozřejmě koupili nějaký pití a taky nám dali... (to pití). Dohromady nás tam bylo 8. Potom jsme šli do parku a pak k nádraží. Kluci tam blbli a pak jeden z nich spadnul hlavou hlavou na beton.. byl v bezvědomí. :( museli jsme zavolat záchranku a když jsme řekli co se stalo (překvapivě Radek nelhal) přijeli tam i dva policajti. Dva kluci zdrhli, srabi -_- když přijeli tak nás všechny pořádně seřvali a odvezli k nim na stanici.. řekli nám, ať si sednem a počkáme.. bylo to hrozný..všichni jsme se báli o Petra a navíc bylo každýmu jasný, že doma budou potíže.. no.. po chvíli přišel ten jeden policajt a oznámil nám, že obvolal naše rodiče - většinu z nás znal.. (malé město) a že by se měli za chvíli dostavit..byl skutečně naštvaný. Nejdřív nám sdělil, že Petr je v pořádku a potom, že doufá, že si nás rodiče pořádně srovnaj a že nechápe, že si tohle vůbec dovolíme. Čekala jsem asi půl hoďky když mě zavolali že mám odvoz. Sla jsem s tím policajtem.. čekal tam starší brácha, a když mě uviděl tak mi dal okamžitě facku a řekl mi,že by mě nejradši seřezal na místě a že mám jít hned do auta. Poslechla jsem ho. Mluvili spolu ještě asi 3 minuty a pak sel brácha taky do auta.. říkal, že jsem zklamala důvěru elé rodiny a že taťka je dost naštvanej... rozbrečela jsem se a řekla jsem že vím, co jsem udělala za blbost a že je mi to fakt líto. :"Tak dobře že to víš" řekl a pak už jsme nic neříkali.. když jsme přijeli domů, šla jsem za bráchou. Ten mi nakázal, abych šla za tátou do kuchyně. Tak jsem šla.. ten tátův výraz.. to bylo strašný..byl mnohem víc zklamaný než naštvaný. Řekl mi, ať se du vykoupat a okamžitě spát s že si to se mnou zítra vyřídí. Udělala jsem co mi řekl.. nemohla jsem usnout.. ten den byl opravdu hrozný... když jsem ráno vstala, šla jsem do kuchyně kde byla mamka, táta i brácha.. mamka se taky zlobila, ale už byli domluvení s tátou jak mě potrestají. Řekli mi, ať se najím a že mám být v půl devátý u taťky v pracovně. Když jsem tam došla taťka seděl za svým stolem a něco psal do nějakých papírů. Řekl mi, jak hrozně moc jsem ho zklamala. Odpověděla jsem, že uznávám svojí chybu a že jsrm udělala pitomost.. Petrovi se mohlo stát mnohem víc. Taťka věděl, že si nevymyslím.. no.. řekl mi, že mu mám podat řemen (bita jsem byla naposledy asi před rokem, a to jenom za poznámku a vařečkou, rodiče nás nikdy moc nebili.. ) že si mám sundat kalhoty i kalhotky. Neodporovala jsem, protože jsem moc dobře věděla, že si to zasloužím.. přehl si mě přes koleno a dostala jsem asi 50ran. Když taťka skončil, hrozně moc to bolelo.. ale můžu si za to sama.. poslal mě do kouta v té jeho pracovně. Bulela jsem.. bolestí a svojí blbostí. Taťka pokračoval v práci a asi po 20 minutách mi řekl, že mám jít k němu. Obejmul mě, a řekl mi, že doufá, že se z toho poučím. Znova jsem se mu omlouvala a omlouvala.. ještě mi řekl, že mám zaracha aspoň na měsíc, že se budu snažit ve škole, pomáhat doma a tak.. pak mě pustil. Když jsem pakv pondělí šla do školy, u spolužáků doma to očividně bylo podobné.. všichni naši rodiče alr ocenili to, že jsme nemysleli jenom na sebe a Petrovi jsme zavolali pomoc.. taky že nikdo neutek.. kdyby jsme doatali 3x tolik, zasloužili bychom si to.

huhu (Út, 8. 12. 2015 - 18:12)

Já Sb
Vim dětem výprask dávám často az 2 za den většinou za zlobeni ale někdy i za školu nechá si je vybrat but se prehnout pres stůl a sundat si kalhoty a trenky a dostat 20 minutový výprask rukou intencí ní nebo mi podat vařečku a kleknoutsi a dostat 40 ran na holou nebo MIT 1tyden za racha

Kuba 2001 (Čt, 3. 12. 2015 - 16:12)

Já jsem dopadl včera stejně jako ty.Mně vycházejí dvě 4 a mám třídní důtku.Za to rodiče rozhodli ,že dostanu dva výprasky.Prní jsem dostal včera od mamky vařečkou.A druhý dostanu zítra od táty.Ten zítřejší bude horší,protože dostanu řemenem před sěgrama a před kamarádkou.Před starší sestrou už jsem jednou byl bit ale to jsem byl mladší ale takovou ostudu prožiju poprvé.Jestli u toho bude kamarádka tak uteču.

Marko (St, 2. 12. 2015 - 10:12)

Já právě dostávám výprasky velmi často. Otec tak myslí,že mě má pod kontrolou. Někdy i dvakrát denně. Napřílad dnes ráno jsem musel v šest před jeho prácí být nastoupený u něj v pracovně. Na stole ležely už připravený košile,který si bere na výprask a řemen. Musel sjem mu je podat a lehnout na stůl a čekat až si je obleče. Pak párkrát promlaskl řemen na prázdno a už to jelo. dostává tak 25 ran. Pak mu musím zase ty košile sundat a uložit je tam u něj ve skříni a i opasek.

Andrea2000 (So, 21. 11. 2015 - 21:11)

Já jsem včera dostala velký výprask. Měli jsme třídní schůzky a mě vycházelo 3 - 4 ze dvou předmětů a z jednoho 4. Na devátou třídu až moc. Navíc jsem rodičům zapřela i pár průšvihů. Když přišel táta a máma domů, tak mi okamžetě vlepil táta facku. Pak mi řekli co se dozvěděli a že dostanu výprask. Táta přinesl vařečku, sedl si na židli a nakázal mi abych si sundala kalhoty s kalhotkama. Já to udělala a už jsem začínala brečet, pak jsem se musela přehnout přes tátovo kolena a už to jelo. Dostala jsem jich kolem padesáti a zadek jsem měla v jednom ohni do rudomodra zbarvený. Ještě dnes se mi špatně sedí a mám jelita.

ZDENĚK (Čt, 19. 11. 2015 - 17:11)

já jsem byl bit často dostával jsem řemenem.Samozřejmně na holou.Včera jsem však poprvé dával výprask.Přítelkyně má 10tiletou dcerku a už s ní začíná házet pubrta.Včera jsme byli na třídních schůzkách a to co jsme slyšeli od paní učitelky to je hrůza.Ona nám zapírala žákovskou knížku tak jsme ani některé průšvihy a známky ani nevěděli.Přítelkyně byla v škou a po cestě domů jsme se domluvili,že naše princezna tentokrát dostane pořádný výprask.Když jsme přišli domů tak mladá seděla u počítače.Musela ho vypnout a jít za námi do pokoje.Neochotně vypnula počítač a šla do pokoje za námi.Promluvili jsme jí a oznámili ,že dostane výprask.Byla vyděšená ale kupodivu to čekala,tak ani moc neprotestovala.Přítelkyně vyndalaze skříně řemen a podala mi ho,Natálie si lehla na postel,třásli se mi ruce,vzal jsem pásek a poprvě jí šlehnul.Přítelkyně mně požádala at jí dávám na holouaby viděla jestli nemá jelita.Dostala poprvé výprask .Po výprasku chvíli bulela ale řekla,že se zlepší.Dnes přinesla jedničku tak jsme jí pochválili.

Ála (Po, 16. 11. 2015 - 12:11)

Když to tak všechno čtu ,tak skoro začínám litovat, že jsem nikdy tou rákoskou nedostala. Musí to být velký zážitek.

Milena (Čt, 12. 11. 2015 - 12:11)

Ivano, kdybys byla o 20 let starší, tak jsi určitě rákoskou také dostala. Někdy v roce 1980, to už jsem randila s klukama, a za pozdní příchod ze zábavy jsem několikrát dostala takových pětadvacet na holou, to si neumíš představit.

Reklama

Přidat komentář