Reklama

Vyprasky na holou - komentáře

Anonym (Po, 13. 11. 2023 - 16:11)

Ahoj, 

začal jsem chodit na tréninky florbalu a nevím jestli po tréninku mám chodit do sprch? Děkuji za odpověď

Pavlína / Bi -… (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Aktuální:Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na spankingové přátelství. Já, baculka, 38 let, větší prsa.
Střední Čechy.
Vzrušuje mě spanking , lehké facky přes tváře a prsa. Mám fetish na krásná ženská prsa a tak preferuji spíše ženu.
Navenek můžu být tvá kamarádka, v soukromí holka, kterou si přehneš přes koleno, naplácáš jí a donutíš si svůj orgasmus zasloužit. U ženy možná výměna rolí. Je tu dominantní/ submisivní žena s vlastním zázemím?
Budu se těšit na Tvou odpověď.

Martin (Út, 18. 4. 2023 - 21:04)

Pavlíno,
jsem muž ve věku 46 let, 180 cm vysoký, 88 kg, plnovous, brýle, VŠ. Nejsem ze středních Čech, ale často jezdím do Prahy. Mám zkušenosti s výprasky (zejm. přes hýždě) i baculkami, obojí mám rád. Uvítal bych výměnu několik mailů se našimi představami a zkušenostmi, i kdyby nakonec nemělo dojít k setkání. Kontakty zde: [email protected]; tel. zejm. na SMS: 792729937
Na případnou odpověď se těší Martin

Pavlína / Bi -… (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Aktuální:Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na spankingové přátelství. Já, baculka, 38 let, větší prsa.
Střední Čechy.
Vzrušuje mě spanking , lehké facky přes tváře a prsa. Mám fetish na krásná ženská prsa a tak preferuji spíše ženu.
Navenek můžu být tvá kamarádka, v soukromí holka, kterou si přehneš přes koleno, naplácáš jí a donutíš si svůj orgasmus zasloužit. U ženy možná výměna rolí. Je tu dominantní/ submisivní žena s vlastním zázemím?
Budu se těšit na Tvou odpověď.

Rene (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

bych bral mit kamaradku a dostavat od ni na holou

Pavlína (Po, 20. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na spankingové přátelství. Já, baculka, 37 let, větší prsa. Střední Čechy. Vzrušuje mě spanking , lehké facky přes tváře a prsa. Navenek kamarádka, v ložnici holka, kterou si přehneš přes koleno, naplácáš jí a donutíš si svůj orgasmus zasloužit.
U ženy možná výměna rolí. Je tu někdo s vlastním zázemím?

Pavlína (Po, 20. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na spankingové přátelství. Já, baculka, 37 let, větší prsa. Střední Čechy. Vzrušuje mě spanking , lehké facky přes tváře a prsa. Navenek kamarádka, v ložnici holka, kterou si přehneš přes koleno, naplácáš jí a donutíš si svůj orgasmus zasloužit.
U ženy možná výměna rolí. Je tu někdo s vlastním zázemím?

Default User Image
Milda (Po, 13. 11. 2023 - 16:11)

Ahoj Pavlínko , jsem kluk a měl bych vážný zájem, piš na můj email. [email protected]

Default User Image
Milda (Po, 13. 11. 2023 - 16:11)

Ahoj Pavlínko , jsem kluk a měl bych vážný zájem, piš na můj email. [email protected]

Pavlína (Po, 20. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na spankingové přátelství. Já, baculka, 37 let, větší prsa. Střední Čechy. Vzrušuje mě spanking , lehké facky přes tváře a prsa. Navenek kamarádka, v ložnici holka, kterou si přehneš přes koleno, naplácáš jí a donutíš si svůj orgasmus zasloužit.
U ženy možná výměna rolí. Je tu někdo s vlastním zázemím?

Reklama

Přidat komentář