Reklama

Vysoký krevní tlak

kuku (So, 28. 4. 2012 - 12:04)

Tedy musím se podělit o to...ber stříbro ať se zbaviš tubery/parazitů/ a budeš v poho....voni ví hovno od čeho máš tlak v prdeli...kapišto :(

foxikus (So, 28. 4. 2012 - 09:04)

Tedy musím se podělit o to co se mi stalo. Kvůli práci pro jednu státní organizaci jsem musel na vstupní prohlídku k doktorovi oné organizace. jako přílohu sebou výpis od obvodačky z mé karty. Obvodačku jsem viděl naposledy v roce 2002 když jsem žádal o potvrzení pro zbroják. No a moje obvodačka aktivní hned že mě neviděla 10 let a že mi změří alespon tlak. Naposledy mi měřili tlak v roce 2006 kdy jsem se dobrovolně objednal na plicní že jsem myslel že mám tuberu, naštěstí s to nepotvrdilo ale plicní doktorka mi hned předepsala nějaké prášky na snížení protože tvrdila že mám extremě vysoký tlak a bylo by prý škoda aby mě někde klepla mrtvička. To že se tubera nepotvrdila bylo štěstí, ale našli mě alergie na prach, peří, plísně a taky již astma a skončil jsem na alergologii. Tam taky při každé kontrole vysoký tlak a doporučení abych to řešil s obvodačkou. Na alergoologii jsem skončil v roce 2008 když jsem začal užívat koloidní stříbro a přestal brát Pulmicort- glukokortikoid a dokud jsem stříbro bral tak astma jakoby nebylo. Zhruba rok neberu stříbro a astma mě před dvěmi měsíci začalo zase trápit. Takže když na mě obvodačka vyrukovala s měřením, tak říkám proč ne a šup 170/110, tak znova a stejné hodnoty. No nadšenej sem nebyl, objednala si mě na kompletní vyšetření. Jako zřejmě nekecala, roce 2008 jsem měl váhu 100Kg na 185 cm, dneska mám 115kg, je mi jasný že stím musím něco udělat. No to byla středa odpoledne, takže jsem na radu ve čtvrtek zakoupil L- Arginin protože tablety na snížení tlaku volně prodejný nejsou a navíc o nich lidi nepíší zrovna hezké věci, nevěděl sem jakej, o erekci jsem fakt nestál, nakonec jsem vzal od Brainway . Dvě kapsle ve čtvrtek večer plus dvě kapsle česneku a dvě Argin dnes v pátek ráno, bez česneku protože by ze mě byl cejtit. max. dávka je 6 tablet denně. Samozřejmě jsem nečekal že by to mělo nějaký velký efekt. Znáte to drby někde z internetu, jak by mohl nějaký doplněk stravy fungovat a kdyby ano tak možná až po dlouhodobém užívání. No byl jsem určitě nervní, snažil sem se při měření uklidnit, kupodivu doktorka oné organizace říká máte vysoký tlak sice na hranici ale chtělo by to s tím něco dělat 130/100. Takže to píšu protože pokud to funguje u mě snad to pomůže i ostatním. o práškách na předpis jsem fakt nenašel nic pozitivního, ovšem nevím jestli za to může ten arginin nebo česnek, možná obojí každopádně to zkuste a kdyžtak se pak podělte s ostatními co je trápí vysoký tlak a chtěli by s tím něco dělat. Chápu že braní arginu a česneku není řešením, v první řadě musím zhubnout a v druhé řadě vyměním v kuchyni sodíkovou sůl za draselnou namíchanou s Himalájskou solí a pak se uvidí. Jinak hodně zajímavej dokument zde: www.spcn.cz/file/6/kniha-o-prevenci.def--090131-.doc

HEMA (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

zdravím všechny--mám dotaz,bere někdo z vás na vys.krev.tlak tablety Prenewel?Dnes mi je obvod.lékař napsal výměnou za Prenessu,která byla nedostačující,tlak jsem po ní měla stále vysoký.Pokud má s tímto lékem někdo zkušenost--díky zy info. H.

Doktor House (Čt, 19. 1. 2012 - 12:01)

Vysoký tlak je v 99% případů z přejídání a nadměrného solení. Pokud to neni hormonální porucha(toje to 1%),tak stačí z jídelníčku úplně vyřadit tuk a sůl. Obě hodnoty tlaku vám pak klesnou nejméně o 30. Pokud mi nevěříte trochu extrémní příklad. Zkuzte 5 dní nic nejíst a pít jen nejméně 3 litry vody(né minerálky) nebo neslazeného byliného čaje. To pak uvidíte, jak pode tlak dolu. Stejně tak cukrovka 2.typu a cholesterol.

Jana (Čt, 19. 1. 2012 - 11:01)

Dobrý den, asi půl mám...Při prevent. prohlídce mi doktor naměřil tlak 170/110.Beru prášky BERLIPRIL a protože užívám bylinky na imunitu přikoupila jsem si ještě jedny se zaměřením na tlak.Vždy hodinu po prášku si nakapu bylinky a je mi fajn.Několikrát jsem si nechala přeměřit tlak a měla jsem ho v normálu.Je mi 59let.

? (Čt, 19. 1. 2012 - 11:01)

Dobrý den, asi půl mám...Jančo, špatná krční páteř a psychika. nemáš náhodou panickou poruchu?

Janča (Čt, 19. 1. 2012 - 10:01)

Dobrý den, asi půl mám krevní tlak 105(často 115)/170 (často i víc). Je mi 55 let. Zkouším různé alternativní přípravky...stálestejné. Cosi ale nedovedu vysvětlit je, že ráno po probuzení se cítím nejhůř, bolí mě hlava a tlak je jevyšší z celého dne. Máte někdo prosím zkušenost s takovýmto stavem a poradíte mi co s tím?

Pousta (Čt, 22. 12. 2011 - 17:12)

Chlastejte to je vaše...seŠ asi buzna vid vocase

Petra (Čt, 3. 3. 2011 - 10:03)

ahojky, maminka užívala 3 prášky denně na vysoký tlak, pak mi kamarádka poradila ok omegu a emulips a mamina po 7 měsících je bez léků, je nadšená, konečně něco co opravdu funguje, [email protected]

Kamila (So, 22. 1. 2005 - 18:01)

Jsem tu dnes poprvé a dodalo mi to odvahu se zeptat.Je mi 25let a mám potíže na které jsem byla hospytalizována a vyšetřována.Celkové vyšetření bylo bez nálezů pouze TK jsem měla 180/100.V té době jsemměla tyto potíže-Tlak na hrudi,motání hlavy,pocit dušnosti a pocit na zvracení.Po vyšetření jsem dostala lék Tritace 2,5(1/2 denně-ráno).Tlak se snížil nyní TK cca 134/78.?títná žláza bez nálezu.Mám prokázaný Metabolický syndrom X a polycistická ovária.Dále dodržuji nařízenou dietu s omezením purinů a cholesterolu.Moje nynější potíže jsou -časté motání hlavy-v oblasti krku silné svírání a pocit na zvracení(nezvracim) -časté říháníProsím o radu čím by tyto potíže mohly vznikat a popřípadě je odstranit.Předem Děkuji za zprávu.

Reklama

Přidat komentář