Reklama

Vzpomínky na totáč :-))

Bohužel (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Ty jsi přiblblý!!! Ukaž mi...pro tebe nemám dobrou zprávu : Jsi pako (a to se snažím o maximální slušnost a ohleduplnost).

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Ty jsi přiblblý!!! Ukaž mi...:)))))))))))))))))

A DEBILNÍHO CHIRURGA PŘECE NAHRADÍ ŘEZNÍK.
DO ŘEZNICTVÍ NE PRO MASO ALE NA OPERACI SLEPÉHO STŘEVA.

jiřina (St, 23. 2. 2011 - 17:02)

Asi proto, ty hlupáku,že...Ty jsi přiblblý!!! Ukaž mi co ten debilek ze školama vymyslí??? Akorát dovede natahovat ruky o peníze a v hlavě má nasraný a obě ruky levé. Ten dělník u toho zboží dělá a tak tomu zákonitě musí rozumět lépe než nějaký dementní a přiblblý inženýrek s posraným papírem ze školy, který to všechno viděl tak akorát v knížkách které se nabifloval. Ten dělník toho dokáže vymyslet a zlepšit daleko víc protože má rozum a není blbý na rozdíl od toho posraného inženýrka!!!

jiřina (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

A musel snad nad něčím přemýšlet? K čemu je to neustálé přemýšlení a dohadování? Tehdy se nikde nad ničím tak nedohadovali jako v tom bordelu dnes. Všechni bylo jasně naplánováno, byl pořádek a řád jak když se jede po kolejích. Dnes člověk neví, co bude zítra, zda ráno nebude bez práce. Tehdy kdo neměl práci, zašel na odbor pracovních sil na Okresní národní výbor a tam dostal papír na přidělené místo v nějakém podniku, kde byli POVINNI jej zaměstnat! Dnes aby se o práci ještě měrně doprošoval.

taky senil (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Vždyť má pravdu! Kdo ty...Asi proto, ty hlupáku,že bez toho,aby to ten inteligent nevynalezl,tak by ten přiblý dělník ani neměl co dělat.Ale to je na dlouhé povídání a ty bys to stejně těžko pochopil.

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Vždyť má pravdu! Kdo ty...Taky dobrý :))))))))))))))

Vždyt´ k čemu třeba zubaři můžeme ke kováři:))))))))))))

Moravák (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Jiřino,vyhrála jsi první...Poklona- povedla se Ti vtipná odpověď, s chutí jsem se zasmál.

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Vždyť i ty volby jsou...takže nemusel nad ničím přemýšlet.
:)))))))))))
FAKT HUSTÝ!

jiřina (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

:))))))))))COŽE?
Při...Vždyť i ty volby jsou totálně nahovno. Stejně si tam dosadí stejné vyžírky bez ohledu na výsledky. Stejně se výsledky voleb falšují. Tehdy se falšovat nemusely protože byla jedna kandidátka a každý volit povinně musel, takže nemusel nad ničím přemýšlet.

KK (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Vždyť má pravdu! Kdo ty výrobky vyrábí? Dělníci, nebo ty nefachčenka které vylezou ze škol a natahují ruky o peníze? Dnes se neplatí za práci, ale za to, jaký kdo má papír. Komu tatíček zaplatí školu, ten dostane koryto. Kdo ten zasraný papír nemá, může se udřít k smrti a peníze si nevydělá. Je to jednoduše bordel!!! Tehdy si velké peníze mohli vydělávat i dělníci, kteří neměli čas nebo chuť se někde flákat ve škole. Každý nemá náladu a čas na poflakování a biflování ve školách a přitom chce také normálně žít a ne živořit. Nevím podle jakého zákona mají právo na normální slušný život jen flákači a biflovači a školometi kteří dělají hovno!

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Někdo si tady stěžuje, že...:))))))))))COŽE?
Při volbách byla jedna kandydátka a nemuseli jsme se hádat koho volit nebo koho nevolit a spousta peněz se ušetřila protože se nemuseli dělat drahé kampaně.

TAK PROČ VOLBY?TO MOHLO BÝT POUZE JMENOVÁNÍ DO FUNKCE A NE VYHAZOVÁNÍ PENĚZ ZA NESMYSLNÉ VOLBY
:)))))))

kvalita (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Poprvé s tebou taky senilko plně souhlasím.

taky senil (St, 23. 2. 2011 - 16:02)

Jenže tehdy také se platilo...Jiřino,vyhrála jsi první místo,tak debilní příspěvek se tu ještě nikomu vypotit nepovedlo a že se někteří hodně snažili:-))

jiřina (St, 23. 2. 2011 - 15:02)

Jenže tehdy také se platilo podle toho jak kdo pracuje a jak se u práce nadře a ne podle nějakého pochybného vzdělání. To je také teprve výplodek té posametové doby. Já jsem dělala v letech 70 a 80 na pásu a měla jsem lepší výplaty než náše závodní doktorka. A to proto že byl ohled na toi jak se kdo nadře a ne jak se kdo naflákal na školách a pak sedí někde u stolu a popíjí kafe. Dnes berou nejvíc ti, kteří mládí proflákají na školách a potom sedí na prdeli a dělají hovno. To tehdy teda opravdu nebylo!

% (St, 23. 2. 2011 - 15:02)

chtěl jsem se Tě zastat a...hm..dîk, ale já nejsem Jiřinka..

mně to neříkej, (St, 23. 2. 2011 - 15:02)

hm.. to je hezké že to...chtěl jsem se Tě zastat a trošku poradit

% (St, 23. 2. 2011 - 15:02)

pozitiva, kandidátka a...hm.. to je hezké že to víte, ale tady se vzpomíná na dobu před listopadem..

Důchodce (St, 23. 2. 2011 - 15:02)

Někdo si tady stěžuje, že...Jenže tenkrát se muselo obíhat, kde vůbec co měli. Takže ono je to vlastně prašť jako uhoď.

Jiřinko, (St, 23. 2. 2011 - 14:02)

hm..tak se podívejte jak...pozitiva, kandidátka a nějaké i/y v příčesti minulém, pozor na podměty, ptáme se kdo/co a na živé a neživé

Slávek (St, 23. 2. 2011 - 14:02)

Jiřino, s vašimi hrubkami...Zalez nebo napiš jak vzpomínáš na totáč. Jiřina ač komunistka aspoň nikoho na diskuzi nenapadá narozdíl od tebe ty primitive.

Reklama

Přidat komentář