Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Já to nezkoušela,ale zkusit to mohu.

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Pri menzesu ne,jenom ho vyhonim a vysaju,je pri tom nejvetsi vzruseni ale hygiena je prvenstvi mezi nani.

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 18:01)

Majo,odpovídala jsem Romanovi jak to dělám při menstruaci? Jak to řeší ty? Máš také styk ?

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 18:01)

Je krasne pozorovat jeho varlata kdyz se blizi vystrik,jak se zacnou zvedat a pumpovat to sladke seminko a ja klecim nad jeho hlavou a nechavam se vylizovat az trosku vystriknu a potom mam co delat abych ho nezasedla,prozivam to i kdyz pisu

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 17:01)

Mne do pipiny nestrika,neberu antibaby,mnela jsem strasne migreny tak neberu nic,tak si musi davat pozor a vazne si dava,vzdy ho vytahne a strika mi seminko do ust,chtela jsem zkusit anal ale musime pomalu,je to takovej divocak,tak az se otrka tak potom mu zadek nastavim

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

No a musim uznat ze trvalo chvili nez se naucil ovladat vystrik,ze zacatku to bylo za par minut a tak jsem de bala ho pustit do mne ale dnes uz presne vi co delat kdyz citi ze se blizi vystrik,je to sikulka

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 16:01)

Tak teď už to umí,to ti cáká asi na bříško nebo na prsa ? Nebo přímo vychutnáváš semínko do úst ? Já to mám asi podobně.

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 16:01)

A jak to mas ty,jak to prozivas?mne strasne vzrusuje to ze po vystriku hned za chvilku muze zase,je k neutahani..

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 17:01)

Já to mám od syna taky nejraději do úst,někdy si však vychutnávám výstřik do pipiny,je to opravdu sladké a má toho dost. Holky naopak spíše vychutnávají taťkovo sperma,starší 10 letá na pipince,které si po ní rozmazává a to i mezi mezi roztažené stydké pysky, mladší 8 letá ho rovnou líže. Je zajímavé jak její prstíky umí taťku přivést k vyvrcholení,musím říct,že když ji sleduji, tak jsem vzrušená.

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 16:01)

Hlavne do ust,je to neuveritelne ale chutna mi moc a on se tak krasne nastavy ze ho mam az v krku

Ivana (Ne, 19. 1. 2020 - 13:01)

Majo,nedávno jsem se tě ptala na to čůrání,tak jsme to zkusili.Jak jsem již psala synovi je 9 let a povídali jsme si o tom.Syn řekl,že by to bylo hezké mi počůrat prsíčka. Šli jsme do koupelny a vlezli do vany.Chvilku jsem si hrála s jeho šulínkem a on mi hladil kundičku a prsa.Pak si klekl a začal mi čůrat na prsa a když jsem otevřela pusu,tak to zvednul a já ochutnávala jeho čůránky. Pak mi sám řekl,jestli by mě mohl taky ochutnat. To jsem nečekala a souhlasila jsem. On si klekl a já stála v podřepu těsně s kundičkou u jeho úst a po malých dávkách mu poskytovala svoji moč.Chvílemi lízal mokrou kundičku a stále více mě vzrušoval.Když jsem dočůrala,olizoval poslední kapky a jazykem se dostal až k poštěváčku a já se udělala.Byl to nádherný prožitek. Psala jsi,že toto neznáš,tak jestli by jsi to chtěla zkusit,tak to se synem zkus,je to taky vzrušující.

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

Ahoj,ano je to vzrusujici kdyz si to predstavim ale nedala bych to uz dnes,moc jsem ochutnala asi jako kazdy ale pripada mi moc kysela,agresivni,sylna a klucik by se mohl polekat a bylo by po hratkach a jeho moc je uz jako dospelacka,zmnenila se,uz je jakoby dospelej pohlavne,i varlatka ma dost vetsi nez mnel a semeni hodne,ale seminko se stale takove dost bile,byvali muz mnel takove az kremove a nevim cim bylo citit,klucik ho ma strasne vonave a musim uznat ze hodne chutne

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 12:01)

Poprve se to stalo kdyz mu bylo 11let,byl zvedavy,vyptaval se ne ruzne veci,puberta tak brzo,dnes to vsechno nejak specha

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 12:01)

Klucik byl prekvapeny kdyz jsem mu pomalicku stahovala predkozku az pod zalud a pri tom jsem mu rikala ze se to stejne deje kdyz se dela dite a to v pipine a kdyz se mu zacali zvedat varlatka k podbrisku tak jsem mu zase rekla ze to prichazi k vystriku seminka ktere ma v tech koulickach a z toho seminka se potom v brisku rodi dite,poslouchal velmi pozorne a kdyz prise vrchol tak sebou zaklepal a vyteklo trosicku pruhledne stavicky,jeste nemnel sperma a potom se zacal zajimat o mne tak jsme postupovali od nader az k pipince a dukladne si ji prohlizel,necekala jsem ze bude tak strasne vzrusena,velice moc..

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 11:01)

Tak podobne to zacalo i u nas az na to ze jsme bez taty,ale taky jenom dodeky,hlazeni,mazleni a super prozitky

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 08:01)

Už je to hodně let,já jsem také dříve od 11 let získávala informace od kamarádek,matka mě poučila jen o menstruaci. Když jsem měla první sex v 15 letech,byla jsem zklamaná,informace od kamarádek byly zveličené,mnohdy nepravdivé,spíše se jen chlubily aby udělali dojem před druhými,jak jsou zkušené. Jak by mi tenkrát pomohlo, vidět třeba matku nahou nebo otcův penis. Pokud to je možné,tak se toho nebojte,jen děti musí být poučeni o tom, že se tím nesmí nikde chlubit.

Fanda (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

Dříve bych sexuální aktivity s malými dětmi odsuzoval,ale když jsem si přečetl celý příběh Ester všetně dodatků a vysvětlování,tak jsem změnil názor. Sami máme 7 letého a 5 letou a docela nás to láká je takto zasvěcovat. Bylo by hezké vidět jak děti lížou manželce kundičku a mě honí šulina,vidět jak ho syn zasouvá do maminky a já lížu dcerce kundičku. S manželkou jsme to probírali,ale nevíme jak začít a při jaké příležitosti,nazí nás asi nikdy neviděli. Poradí někdo ?

Mirka (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

Jak je vidět,tak jim to funguje. Jak Ester psala,tak děti jsou k tomu vedeni od mala,syn od 5 let,dcery od 4 a 3 let, je dobře už v tomto věku je zasvěcovat do tajů erotiky a sexu vhodnou formou s pravdivým výkladem.Která z vás uměla tátovi vyhonit a vykouřit penis ve 3–5 letech a mámě lízat kundičku a mastrubovat ji ? Taky fandím.

Weisheit (So, 18. 1. 2020 - 21:01)

Rád bych se zeptal Ester taky na jednu otázku.Jak se vše co popisuje zvládá časově?3 děti i když jsou určitě samostatný do určitý míry mají také povinosti a některé věci musejí ještě zařizovat rodiče.Docela by mě to zajímalo.

Ester (So, 18. 1. 2020 - 23:01)

Ve všední dny chodím od 7 hodin do práce,děti mají připravenou snídani a svačinu do školy,nebo to udělá syn a 10 letá dcera.Pracuji do 14 hodin,přijdu domů,uklízím,peru a případně připravuji teplou večeři.Děti si odpoledne udělají úkoly,učí se nebo mají nějaké svoje aktivity.V 17 hodin jsme už všichni spolu mimo taťky,ten pracuje a přijíždí na víkend.Prostě pak nastává chvíle kdy si povídáme a "mazlíme se". Pak je večeře a další aktivity dětí,televize,čtení, počítač a podobně.
O víkendu je to tak,že taťka nebo syn dělá snídani,mezitím hygiena,pak nákup nebo příprava oběda,děti mezitím uklízí a pak mají volno.Společný oběd a pak vlastní aktivity,návštěva příbuzných nebo krátký výlet a podobně nebo společné " mazlení".Večeře a společné "mazlení",pak volný čas. Prostě se to musí nějak zvládnout,děti jsou soběstačné,každý má nějaký úkol.Nikdo neodmlouvá a navzájem si pomáhají. To je tak zhruba vše.

Reklama

Přidat komentář