Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Jana (Po, 20. 7. 2015 - 19:07)

To máš pravdu Jani, ty jsou...Lucko,jako vždy s tebou souhlasím.
Pohodlnost je úžasná.Tenká jehlička kolem 5cm a jaká je radost pro naše podlahy.

Lucka (Po, 20. 7. 2015 - 13:07)

To máš pravdu Jani, ty jsou krásně pohodlné na celý den.

Jana (So, 18. 7. 2015 - 09:07)

Já jsem Jani také radši...Lucko,nového by se určitě něco našlo.Chystáme se na dovču.No a nově jsem si v poslední době oblíbila tzv.kitten heels.

Lucka (Čt, 16. 7. 2015 - 09:07)

Já jsem Jani také radši psala "asi", je u Tebe něco nového?. Lukáši proutěný nábytek doma nemám, mně se totiž moc nelíbí.

Jana (St, 15. 7. 2015 - 19:07)

Lukáši, Lukáši, už jsem...Lucko,to Ti gratuluji.Stále stejná váha.Já se také držím,občas nějaký výkyv tam je.

Petra (St, 15. 7. 2015 - 17:07)

Zvláštní úchylka.A to jako kupuješ proutěný nábytek,abys mohl realizovat?

Lukas1 (St, 15. 7. 2015 - 17:07)

Vidis to, na to jsem zapomnel, ze uz to tu je. A co takhle proutenej nabytek? Nemas doma treba nejakou proutenou zidli? Dobry jsou taky jenom takovy stolicky. V jedny cekarne, kam chodim, je maj a rad se koukam, jak se pod zenama ruzne krouti, praska a prohejba. Maj tam i proutenej "gauc" pro 3 lidi a ten se teda prohyba hodne. Rad na nem sedim a cekam, az si ke me nejaka zena prisedne a citim, jak je tezka.

Lucka (St, 15. 7. 2015 - 10:07)

Lukáši, Lukáši, už jsem to tu psala asi 68 kilo, to víš, že už to pak bylo hodně prohlé a jestli to praskne? Tak ať!

Lukas1 (St, 15. 7. 2015 - 08:07)

Lucko a ty vazis kolik? Kdyz ma ona 43 kilo, tak to se to pod tebou muselo prohnout o dost vic. Nebala jsi se, ze to pod vama praskne?

Lucka (Út, 14. 7. 2015 - 23:07)

Jo to byl takový nějaký stolek. Neříkala nic, dala mi tu svojí energotyčinku, prý ať jsme tlusté, to se jí to kecá, když má asi 1,55 m a váží 43 kilo

Lukas1 (Út, 14. 7. 2015 - 21:07)

Myslis takovy ty stolky, jak jsou k nim lavicky pridelany? A co vubec tvoje kamaradka? Ta na tohle asi neni vid? A tvarila se nejak, kdyz jsi si prisedla a prohnulo se to jeste hodne pod tvoji vahou?

Lucka (Út, 14. 7. 2015 - 13:07)

Lucko, nebo kdokoliv jiny,...Lavičky se prohýbají jenom trochu, já už radši, když se to prohne pořádně, jako tuhle. když jsme byly na kole a protože byla rozbitá lavička, tak si kamarádka sedla na krajní prkno toho stolku a když jsem viděla jak se prohlo, tak jsem tam honem přisedla.

bbbbbbb (Pá, 10. 7. 2015 - 17:07)

.......

Lukas1 (Út, 7. 7. 2015 - 19:07)

Lucko, nebo kdokoliv jiny, vim, ze uz se to tady rozebiralo, ale co treba, lavicky? Bavi te, kdyz si sednes na nejakou lavicku a ta se pod tebou prohne? Nejvic to delaj lavicky, ktery jsou treba jenom z jednoho, nebo dvou prken. Nemas s tim nejaky zazitky?

filozofie Ichtu (Po, 6. 7. 2015 - 19:07)

Když ženská něco rozšlápne,tak by to měla zvednout a vyhodit do koše!Od čeho se platí poplatky za odvoz komunálního odpadu!

bbbbbbb (Ne, 5. 7. 2015 - 11:07)

???

Lucka (Út, 30. 6. 2015 - 20:06)

já už si zvykla, tak i to už pomalu ani nepřijde, ale měla jsem jedny pantofle. které při tom stlačení ještě hrozně vrzaly, přes den to nevadil, ale večer, když byl klid to bylo nepříjemné

Lukas1 (Út, 30. 6. 2015 - 16:06)

Lucko a vzrusuje te to? Kdyz vidis a citis, jak se bota vzdycky pri doslapu zmackne pod tvoji vahou? Hrozne se mi libi, kdyz takhle pozoruji nejakou zenu a ona porad presouva vahu z jedny nohy na druhou a jak se pod ni ty boty mackaj.

Lucka (Út, 30. 6. 2015 - 00:06)

to se stává, dělají mi to taková ty boty na podpatku nebo klínku z umělé hmoty, ono je to už od začátku znát při došlapu, že to trochu pruží a časem se to zvětšuje až se ten klínek začne v nejužším místě drolit a pak už to můžeš vyhodit

Lukas1 (Po, 29. 6. 2015 - 22:06)

Hodne se tady toho resilo uz o botach na podpatku. Co ale treba boty na klinku, nebo nizkym podpatku? Vsimam si, ze se docela casto boty "rozslapou" a pak se pod zenami take ruzne krouti. Treba boty s korkovym klinkem. Kdyz si na ne zena stoupne, bota se pod jeji vahou zmackne. Nepozorovala jsi nekdy neco takovyho i treba u sebe, nebo nezkousela jsi neco takovyho?

Reklama

Přidat komentář