Reklama

xxcd nebo Richard?

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 21:08)

gastarbeiter:-)

a nedělají to tak japonci?:-)

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 21:08)

gastarbaiter či gastarbeitr :) když by měl to kouzlo proč ne :)

..jak čínané dělají čaje, to by si čučel jaký předehry to má než se to udělá a zaříkávadla a serepetičky :) ty to prožívají víc než sex :)).....takovou práci si stim dají pak toho je jen taková špetka :)

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 21:08)

...takže by to mohl být i turek...třeba nějaký gastarbaiter:-))

..co přesně si viděla v tý televizi? :-)

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 20:08)

no jak to umí každý dobrý chlap , vytáhne zlatý kouzlo co každou normální ženu probudí..:)

:))) čajovna, tak to si myslim že ti tam něco dali,normální čaj by to neudělal,zážitek :) to musela být sranda...ale něco na tom bude to máš jako ty čínský čaje v čajovnách malý prd ale srazí tě na zem nebo naopak,já ho nepila ale viděla sem to v tv.

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 20:08)

:-)))no já myslim, že už ne... A jak by to měl ten řek udělat, aby tě klepnutou oživil? :-)

to by člověk neřek co? doma se mi to nikdy nestane...ale po takovém tuaregu z čajovny...totální vysmátost a následně klepačka až do rána:-) nevim jestli je to po tom čaji či množstvím cukru či tam přidávají tajně něco navíc...

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 20:08)

já to vidim takhle dala bych si araba z toho by mě kleplo a přišel by řek a ten by mě oživil....ale ted si nejsem jistá jestli furt mluvim o kafi :)

sjela čajem :) to se dá :) ne tak to se mi ještě nepovedlo :) možná kdybych si dělala čaj z marušky ale já si dělám čaj z máty ...a z tý se těžko sjedu :) ty ses někdy sjel? :))

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 20:08)

Já myslím, že i ten řek by tě oživil...z araba by tě ve vedru mohlo klepnout:-)

Jinak máš pravdu, že v čechách většinou ledová káva již není káva...spíš zmrzlina nebo mlíko s troškou kafe, ale to pravé řecké frape...to je sakra dobrá káva:-)

Ale aby jsem změnili téma, už si se někdy sjela čajem? :-))

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 20:08)

tak že to provozuješ :)já si teda na wc čtu noviny :)

tak kdybych si měla vybrat tak toho araba :)
potřebovala bych někoho teda něco kdo by mě oživil :)
to řecké je něco jako ledová káva, ale to už podle mě není káva né.

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 20:08)

...srandovní, ale máš tam klid:-)

no řecké frape...to je ledová svěžest:-) nesmí v něm být moc mléka, dle mého nejlépe žádné , jen kuličky ledu...když je hořeké tak perfektně osvěží...

no arabská káva z džezvy..to je pravý lomcovák ...chuť vždy záleží na tom kolik tam dáš cukru...ale dá se říct, že je v něm arabský temperament...prostě tě oživí:-))

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

s notebookem na záchodě to je srandovní představa :)

kafe mě nechutná je na mě moc hořký a sylný i když si tam dám 3 cukry. já znám jen turka,rozpustný, capucino,moca....ale nějaký řeky nebo araby to neznám to slyšim poprvý ...jak to chutná popiš mi :)

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

jak to, že není? notebook s kartou můžeš mít i na záchodě:-))

no vono to zas tak moc po letech nebylo, spíš po měsících:-)

tak to znám úplně do písmene:-)))

hale, jak to, že ti nechutná kafe...pila si pravé řecké frape nebo pravou arabskou kávu z džesvy?

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

hele vinaři víš že se alkohol nemá míchat, jinak nám strávíš večer na záchodě a tam internet není :)

téda to si měl dost dobrý a zajímavý den,to se divim že si tady že neoslavuješ setkání po letech. copak já :) no před 2 týdny sem sebrala odvahu a řekla osudovímu že by sme mohli někam zajít, že na něj moc myslim....znáš to :)...no řekl mi.....a že se v létě určo uvidíme :)) ale ted nevim :) který rok myslel :)

ale dnešek? no normálka :)

Vinař (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

..teda tady Vinař:-))

Pivař (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

Jé tady někdo veršuje:-))

Dneska mám dobrý den...setkání s dávnou kamarádkou, domluvené setkání s dávným kamarádem a usmíření se známou:-))

Jak si na tom ty s dneškem?:-)

amazonka (Čt, 23. 8. 2007 - 16:08)

:)) to víš to asi ten smog v praze ti nesvědčí...takže zase zdráv, to jed dobře :)

to jo chlastaly jsme :) kdo ví jestli nás na štívy teta soda s kamarádem becherem, k tomu dobré vínko si dáme a s amazonkou zachlastáme :)

Vinař (St, 22. 8. 2007 - 21:08)

No to koukám, co se tady dneska dělo...úplný koktejl párty...soda s becherem...snad ještě chyběl citrón:-)

Mne po krušené noci napadlo, že příroda nejlepší lékař...a vskutku den strávený na čistém venkovském vzduchu...a cítím, jak ve mně roste síla:-))

Becher (St, 22. 8. 2007 - 21:08)

To zase u mě když je opačné pohlaví:-)

amazonka (St, 22. 8. 2007 - 19:08)

to je dobře s alkoholem se to nemá přehánět,dobrá voda bez bublinek je super,káva fujky, ale čaj nejlepší je mátový dobrý a ještě krásně voní a alko sem si oblíbyla myslivce ale jen příležitostně,taky moc nepiju ale když už někdy tak.....je sranda,vůbec když jsou poblíž mužští :))

Becher (St, 22. 8. 2007 - 19:08)

Bohužel i dík,já piju jen maličko.Jen málokdy ale když už tak to rupne lahvinka sektu.Jinak Dobrá voda citron,poděbradka,káva a čaj zelený,kopřivový-promiň kopřivo.Jo ještě průduškový někdy.Pivo mi moc nejede.Víno taky ne.Když bylo dříve-červené vínko.:-)

amazonka (St, 22. 8. 2007 - 19:08)

zdar becher,to víš kam by sme to došli kdyby jsme pili jen alko :)musíme to střídmě střídat :)

Reklama

Přidat komentář