Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

tak co (So, 10. 1. 2009 - 16:01)

kolik jste zhubly od 2.5.2005 kdy bylo toto forum zalozeno ?

Acharys (Čt, 5. 5. 2011 - 14:05)

já jsem zaláskovaná a nežeru tolik no to je nej DIETA a nemyslím,že to mám zapotřebí ?

alliiii (Čt, 5. 5. 2011 - 14:05)

ahojik hele jdete jezdit na pinning je to super je to makačka ale to hubnuti za to stoji veřte mi a krasne se spevnite

Martina (Čt, 29. 9. 2005 - 08:09)

MOC A MOC VÁS PROSÍM PIŠTE UŽ DO NOVÉHO FORA MOC DĚKUJI!!!!TĚŠÍM SE NA VÁS

Stelejšn (Čt, 29. 9. 2005 - 08:09)

Hejtmy, tak mně to, prosím, až budeš mít čas, napiš na mail. Některé věci by mně mohly zajímat. Díky.

Stelejšn (Čt, 29. 9. 2005 - 08:09)

Ahojky Lůco,nevím, čím to je. Včera mi tam taky nešlo přispívat. Zkusím to dneska, třeba to byla nějaká chyba:-)

Lůca (St, 28. 9. 2005 - 22:09)

Ahoj holky, už jsem vás našla na té nové diskuzi podle toho jak mě navigovala Stelejšn..Dík:-)Ale nejde mi tam vůbec přispět, vždycky mě to hodí zpátky. Takže to tam jen čtu, nevím, proč mi tam nejde nic napsat...

Hejtmy (Út, 27. 9. 2005 - 19:09)

Libor.Hejtmanek"email.cz... je můj mail.Stelejšn, to mě také mrzí. Mám toho v hlavě opravdu hodně, ale nebudu to sem psát. nechci popouzet lidi. Jen si myslím, že kritika je taková zpětná vazba. Kdyby se mi nikdy zhubnout nepodařilo, bral bych hlasy proti mě jako oprávněné, ale mě se to podařilo a tak si myslím(neskromně) že o tom něco vím.Kupříkladu já bych si nekoupil výrobek který doporučuje Halina Pawlovská. proč? no to je přece jasné. :-). Stejně tak bych si od plešatého nekoupil vodičku na růst vlasů.

Hejtmy (Út, 27. 9. 2005 - 19:09)

Libor.Hejtmanek"email.cz... je můj mail.Stelejšn, to mě také mrzí. Mám toho v hlavě opravdu hodně, ale nebudu to sem psát. nechci popouzet lidi. Jen si myslím, že kritika je taková zpětná vazba. Kdyby se mi nikdy zhubnout nepodařilo, bral bych hlasy proti mě jako oprávněné, ale mě se to podařilo a tak si myslím(neskromně) že o tom něco vím.Kupříkladu já bych si nekoupil výrobek který doporučuje Halina Pawlovská. proč? no to je přece jasné. :-). Stejně tak bych si od plešatého nekoupil vodičku na růst vlasů.

Lenik (Út, 27. 9. 2005 - 18:09)

Hejtmy, byl bys tak hodný a napsal mi svůj e-mail. Možná to holkám bude vadit, že si s tebou chci popovídat a nechat si poradit, ale to je vlastně moje záležitost. Ale ty posiluješ, takže bychom o tom mohli pokecat.

Stelejšn (Út, 27. 9. 2005 - 08:09)

Lůco, musíš si na titulní stránce Doktorky kliknout na odkaz "Diskuze" a až se ti všechny zobrazí, tak vybrat nahoře v nabídce "Zobraz aktivní téma za poslední den", klikneš na zobraz a objeví se ti jen ty zvolené diskuze. Já už jsem tam dnes psala, takže je ta diskuze někde nahoře. Já se tam tedy takhle dostávám. Nevím, jak ostatní:-)Hejtmy, díky za podporu. Mrzí mně, že se pořád nedaří, abychom tu všichni mohli diskutovat společně bez toho věčného napadání. Přitom mám pocit, že máme společný cíl.

Petra (Út, 27. 9. 2005 - 07:09)

Hejtmy, prosím tě, přestaň ze sebe dělat mílijuse. Nejdřív ses do každého navážel, zdůvodnil to špatným pochopením (což u Lenika i ostatních moc nesedí, když si o Leníkovi ve své tehdejší diskuzi posměšně mluvil, že konečně přišla na to, že se musí cvičit) a teď se tady tváříš dotčeně, že by tě někteří odsoudili.

Hejtmy (Po, 26. 9. 2005 - 20:09)

Tak v tom přápadě nevím, ktrerého "pána" jsi myslela... Stelejšn, nevím jestli se tady ještě objevíš, ale pokud ano, držím palec při hubnutí, myslím že se ti to daří.A Leníku? mohl bych ti třeba poradit, ale raději se toho zdržuju, protože se bojím, že se najdou někteří lidé kteří mne odsoudí...

Lůca (Po, 26. 9. 2005 - 19:09)

Marti, mně se taky ta nová diskuze nezobrazila, kdepak jste???!!:-(

Martina (Po, 26. 9. 2005 - 12:09)

Stelejšn ja ti psala mail uz v patek :o((( DIVILA JSEM SE PROC JSI NEODEPSALA. Prosim az se ti to zobrazi tak jdete tam :o)) at jsme v jedne diskuzi diky :o))

blueblueblue (Po, 26. 9. 2005 - 12:09)

Ahoj Stelejšn,není to 1kg, jelikož se vážím nenajezená a vyslečená tak je potřeba 3kg. A to už zní jinak než 1kg.Jak to že se ti diskuse nezobrazila? Já jsem tam dnes psala, měla by být v aktivních za poslední den.

Stelejšn (Po, 26. 9. 2005 - 11:09)

Ahojky holky,mně včera bylo tak strašně zle. Snědla jsem něco špatného a tak jsem celý den trávila na oné místnosti nebo na gauči a snědla jen dva rohlíky a dva banány.Dneska už je to lepší, ale i tak jsem si pro jistotu vzala volno a mám detoxikační den podle knihy Jste to, co jíte (Dr. Gillian McKeithová).Leníku, nepropadej panice. Já jsem večery řešila tak, že jsem si dala nějakou večeři a pak jsme šli s manželem na dlouhou procházku. Když jsme se vrátili, většinou už bylo dost hodin a když ne, tak už jsem neměla chuť si to pokazit tím, že se pak ještě přecpu. S tím čištěním zubů, to provozuje manžel. Mně to nezabírá, já si je klidně za večer vyčistím i vícekrát:-)Blueblueblue, strašně ráda bych tě povzbudila, ale nevím jak. Nemyslím si, že by tě tu někdo za příspěvky kritizoval vyjma případných šťouralů, ale ti sami sem většinou své uspěchy ani neúspěchy nepíšou, takže bych si jich nevšímala. Já dnes vážím také 59 kilo. Původně jsem chtěla hubnout jen na 60, tak to beru trochu jako bonus:-) Myslím, že to jedno kilo, které ti ještě chybí ke spokojenosti není zas tak moc, abys to nedokázala, jestli chceš, můžeme do toho jít spolu. Pokud nechceš psát sem, tak mi napiš na mail. To, že nemáš podle tvého mínění ukázkový jídelníček ještě neznamená, že nemůžeš zhubnout.Lůco, já dávám přednost nesycené balené obyč. vodě, ale chápu, že pro někoho může být nevyhovující. Zkoušela jsem různé ochucené se zanedbatelnou kalorickou hodnotou, ale mně vadí umělá sladidla na chuť a když tam jsou cukry, tak to taky nemusím:-)Marti, to samé, co Blue, kdybys potřebovala, tak napiš:-) Píšu sem, protože ta nová diskuze se mi nezobrazila a nemůžu ji najít:-(

Martina (Po, 26. 9. 2005 - 10:09)

Hejtmy vztahovacny jsi ty, ja o tobe nenapsala ni slovo, ty sis to na sebe vztáhnul...

Hejtmy (Ne, 25. 9. 2005 - 19:09)

Mrtino, mrzí mě tvé reakce... za prvé tady nic nevedu a za druhé, bych ti nic neříkal... nechápu tvou vztahovačnost... ale prosím jak myslíš

Martina (Ne, 25. 9. 2005 - 16:09)

HOLKY ZALOZILA JSEM NOVÉ FORUM"Začněme hubnout dneska 25.9.05 aneb my ostatní pokračujeme!!"PROSÍM PŘESUŇTE SE TAM, MOC SE TAM NA VÁS TĚŠÍM, CHCI ABY TO BYLO FORUM JAKO DŘÍV.....I KDYŽ NEMŮŽEME ZABRÁNIT TOMU ABY TAM NEPRISPÍVAL TEN KOHO TAM NECHCEME, ALE BERME TO TAK, ŽE I NEGATIVNI OHLASY JSOU OHLASY.TĚŠÍM SE TAM NA VÁS AHOJMARTINA :o)))))))

Reklama

Přidat komentář