Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Martina (Ne, 25. 9. 2005 - 16:09)

Ahoj,Blue jsem na tom hodne podobne jako ty...mrtvy bod, to presne!!!!Taky to sem nechci psat, aby me NEKDO za to kritizoval atd....driv jsem se to sem nebala napsat, ale dneska mi to za to vubec nestoji. Vim, ze by me nekdo podporil, ale jisti lide by si na tom nadsene smlsli!!!Lůco rikala jsem si, ze je tady hodne prispevku a ze bych mohla zalozit nove forum, treba se zitrejsim datem. Sem bych napsala kam jsme se presunuly!!! Mozna to fakt udelam, aspon to nove bude motivovat, kdyz uvidi datum září než květen.

Lůca (Ne, 25. 9. 2005 - 11:09)

Přeju všem krásnou neděli!!!:-)Tak jsem tak přemýšlela, že bysme si mohly tohle téma podvědomě pojmenovat - Začneme hubnout dneska - 25.9.2005!!! To já jen tak pro sebe, aby mě to nějak nakoplo. Chtěla bych do Vánoc shodit na 55 kg. Dnes jsem se poprvé po dlouhé době vážila a ukazála 62 kg,potvora. Ale jak začnu dodržovat nějakej režim, půjde snad dolů. Teď totiž vůbec necvičim a jím co chci a kdy chci. A je to znát:-(Takže dnes jsem měla k snídani 2 rohlíky a 2 plátky bábovky. A to je konec. Pro zbytek dne si naordinuju místo oběda kafe a pak už budu jen pít minerálku. A večer se projedu tak hodinu na kole. Holky co si myslíte o ProLinii? Je vhodná, když chci zhubnout? Nemá sice vůbec žádnou energetickou hodnotu, ale přeci jen je sladká a hlavně sycená. Ale chutná mi, tak nevím....tak zatím a hubnutí do Vánoc zdar!!!!!:-)

blueblueblue (Ne, 25. 9. 2005 - 11:09)

Ahoj všem,musím se přiznat, že v poslední době nemám chuť sem nějak přispívat. Moje dieta není dokonalá a často ujíždím a první s čím bych se setkala by byla kritika místo podpory.Já jsem teď na takovém mrtvém bodě. Něco už jsem zhubla už nevyšiluju, že to nejde. Blíží se zima a tak mě to už moc nemotivuje. Nejlépe se mi hublo těsně před létem když jsem se představovala v uplých tričkách a sukničkách.Mám chvíle, kdy si říkám že jsem vyhublá, ale potom z toho si říkám, že mám šílená stehna a zadek.Ale ta moje tělesná změna nevovlivnila jen moje tělo ale i obličej, mám teď výraznější lícní kosti, je to fajn, ale zase mi ten obličej připadá trochu starší.Potřebovala bych od někoho nakopnout, já podvědomně chci zhubnout, chtěla bych mít 58 kg, ale oblečená a najezená. Ne jako teď, když se ráno zvážím (neoblečená) a mám 59.

Lenik (Ne, 25. 9. 2005 - 10:09)

Díky za podporu, jdu si vyčistit chrup :-)))))Dneska se pokusím si udělat ovocno-zeleninový den, cítím se hrozně plná. Nejdete do toho někdo se mnou?

Martina (So, 24. 9. 2005 - 22:09)

Ahoj Leni,ja myslim ze tento problem ma hodne lidi a ja mezi ne patrim taky, cely den ok, jen prijdu domu z prace je to v pr**li......moc dobre te chapu, prave proto podle me ale je jedina rada, pevna vule = a prave ta zrovna me chybí!!!! Chce to to cim se vecer nacpeme necim nahradit, nebo si to odpustit uplne. Cetla jsem ted o nejaka pani, ktera hubne s nejakym casopisem, vzdy kdyz ma hlad jde si umyt vlasy nebo si vycistit zuby....to ja bych si behem vecera musela myt vlasy porad dokola :o)).Dobrou noc a zitrek snad v mem pripade bude lepsi nez dnesni den :o((

Lenik (So, 24. 9. 2005 - 22:09)

Herdek, proč musím tak žrát? Snídani zvládnu bez problémů, svačinku taky (kousek ovoce), oběd mám normální, klasiku, nehlídám to moc. Ale to odpoledne a večeééééér!!!!! Já nevím, co s tím a kdy naposledy jíst!!!

Martina (So, 24. 9. 2005 - 19:09)

napsalY omlouvam se :o))

Martina (So, 24. 9. 2005 - 19:09)

Lůco a Stelejšn ahoj :o)) jste jednine ovecky, ktery v tento krasny den napsali :o)). ja byla s mamou nakupovat, ale dorazila jsem sklamana bez niceho!!!Mejte se krasne ja se ozvu v pondeli, zitra toho mam pres den moc a nestihala bych se sem podivat.papa

Stelejšn (So, 24. 9. 2005 - 17:09)

Ahoj všichni,tak já dneska zatím zase žádný pohyb:-)Jídelníček:sn.: čokoládový nápojsv.: kefír, hrozno, hrst semínek a oříškůob.: 3/4 pizzy Guisseppesv.: poslední čtvrtina pizzy, celerové stonky a zeleninová šťáva (experiment rajčata a celerové stonky)vec.: asi halušky s bryndzou od včera:-)No, asi nic moc, ale o víkendu na sebe nejsem tak přísná. Jinak jsem si dneska po dlouhé době zase koupila "padnoucí" kalhoty, což je úspěch:-)Marti, buď v klidu, kdyby něco, tak písni na mail.Lůco, to bude fajn, že budeš chodit častěji:-)

Lůca (So, 24. 9. 2005 - 14:09)

Zdravim všechny přítomné i nepřítomné:-) Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Byla jsem mimo reálnej život, plnila jsem si praxi ve špitále a to víte, že s medičkou vymetou všechno. Takže jsem se pohybovala pořád jen mezi nemocnicí a postelí(MYSLIM SVOU DOMA:-). ale už mám hotovo:-) teď mi začíná škola a to budu na PC pečená vařená, takže budu snad pravidelně psát...Jen mě stašně mrzí, že je to tady takový na nože, člověk se bojí něco říct, aby ho někdo hned nevypeskoval. Snad se to zlepší...Marti, doufám, že budeš brzo v pořádku!!!Mějte se fajn,pa pa Lucka

Martina (So, 24. 9. 2005 - 13:09)

Ahoj vischniEviku rozhodne te neignorujeme, nechci aby sis neco takoveho myslela.Ja mam momentalne velkou krizi, ale radeji to sem nebudu psat, protoze pan ktery se chopil vest tuto diskuzi by me skritizoval.Mejte se krasne, Leniku at ti to hezky jde. Ja se zase nekdy ukazu papa

Hejtmy (So, 24. 9. 2005 - 06:09)

Leníku, já myslím, že pro začátek to stačí. To co popisuješ je přesně ono, takhle by měl spalovač působit. Jinak bych zkusil jíst trochu víc, neboj se nepřibereš, jogrty jo, ale ne jen ty, jsou i jiné bílkoviny, alespoň jednou za den masíko si myslím...:-)

Klára (So, 24. 9. 2005 - 01:09)

Ještě přidám něco k místnímu tématu, i když momentálně mám spíš opačný problém. V době kdy jsem se snažila hubnout a i jinak se mi hodně osvědčil zelený čaj. Musí být kvalitní, třeba Pai mu tan nebo China Sencha. Ti kuan Yin (doufám, že to dobře píšu) Urychluje metabolismus, povzbuzuje a nepůsobí takový výkyvy krevního cukru jako kafe. Pozor nezalévat vařící vodou, to je potom hnus, chce to tak 60-80stupňů. Taky to chce hodně vitamínu C, klidně i tablety. Přeji pevnou vůli i nervy. Klára.

Klára (So, 24. 9. 2005 - 01:09)

Díky za reakci. S tím masem na kuchyňské lince je to celkem zdravý pragmatismus, to mě nenapadlo. Bohužel si to takhle racionálně vysvětlit nedokážu nebo dokážu, ale nefunguje to. Obchází mě hnus a děs - nemůžu si pomoct.

Stelejšn (Pá, 23. 9. 2005 - 09:09)

Ahoj všichni,já dneska žádný pohyb:-(Jídelníček:sn.: müsli Jordan´s oříškové, banánsv.: hroznoob., sv., vec., nevím, jdu zase na For Arch, tak snad si po cestě koupím v Albiu vegetariánskou bagetu nebo něco takového. Stejně mám po včerejšku scvrklý žaludek, nic jsem nejedla celý den od nervů. Ale už to snad bude lepší.Martino a Kačko, díky za podporu. Už se to nějak vyřešilo, i když ne úplně podle mých představ, ale chce to čas. Nejvíc mně mrzí, že jsem se snížila ke komentáři šťouralů, což by se mi za normálních okolností nestalo. Leníku, taky jsem jeden čas mívala velkou chut?na sladké, hlavně po večerech, ale teď už se mi to nestává. Bohužel ale nevím, čím jsem tomu zabránila, ani nevím, proč to tak dřív bylo. Tak ti neporadím:-)Eviku, určitě tě neignorujeme. Ty chodíš na ten aquaaerobic pravidelně nebo jsi byla poprvé. Jaké to je? Já jsem ještě nikdy nebyla, ale jeden čas mně to docela lákalo.

Evik (Čt, 22. 9. 2005 - 23:09)

Ahoj.. Tak koukam,ze me tu vsichni pekne ignorujete.. ;o( No nic,jen se chci pochlubit,ze se zatim drzim a i paty den jsem prezila.. S jidelnickem jsem spokojena a pohyb taky dobry, ujeto 25km na kole a vecer aguaaerobic.. No nic,tak se tu mejte vsichni hezky,ja jdu hubnout soukrome..

Lenik (Čt, 22. 9. 2005 - 20:09)

Ahoj,Hejtmy a holky, děkuji za podporu. Posilovnu mám každé pondělí a středu. Hejtmy, stačí to dvakrát týdně? Dávají nám docela zabíračku na břicho, za což jsem ráda, musím ale zamakat na bocích. L-carnitin si poctivě beru, nevím, kolik MG, protože nám vždycky dají jednu tabletu, kterou si máme vzít příště hodinu před cvičením. Je fakt, že se mi cvičilo lépe, měla jsem více energie a víc jsem se potila... jestli to má souvislost. ALE!!! Potřebovala bych pomoci s jídelníčkem, se kterým zaručeně zhubnu. Chození na WC, s kterým jsem tady měla dřív problémy, jsem se srovnala. Je to už o dost lepší. Pomohly mi ale jogurty, takže bez nich nechci být. Můj zásadní problém je, že mám večer chutě třeba na pizzu, na sladké, na kompoty atp. Snídani zvládám, beru si tak jogurt s 1 ks ovoce, na oběd chodím s kolegy do vegetariánské restaurace, pak už to začne být horší. Ještě zvládám kus ovoce nebo mussli tyčku kolem 14-15:00 a pak už se to se mnou veze. Kdy jíst naposledy a tak? Může za moje večerní chutě špatná snídaně?

Hejtmy (Čt, 22. 9. 2005 - 20:09)

Stelejšn... mo ségra by spíš potřebovala gainer... po tom se přibírá... je tam hodně sacharidů a taky je to mnohem chutnější... Takový jako sladký mlíko:-)(s grankem:-))... tak ať to vyřešíš... držím palec... Ten Míra, no trochu mi připadá, že mu asi něvco chybí(možná ten anální sex ne?:-) když o tom tak mluví:-)

Martina (Čt, 22. 9. 2005 - 17:09)

Ahoj holky,omlouvam se, jsem jeste v praci a docela dost nestiham :o((Stelejšn gratuluji ke 2 kg dole :o)) to je krasny :o))Kacko rada te vidim, neboj jsem ok snazim se to zvladat, sice horko tezko, ale jde to :o))Blue- rada te tady vidim a neboj me od sud jen tak nekdo nedostane (ze-.......Hejtmy) tak budu rada kdyz budes psat :o))Stelejšn-stejne jako ti psala Kačka, taky mi kldine napis na mail pokud se potrebujes vypovidat :o)), ale urcite to vse dobre dopadne a drzim palce.Jani,Romy, Libko a dalsi.....halooo ja vim, ze nas ctete....napiste obcas.Lenikovi pisnu mail :o)) jak se ji cvici :o))ja dneska:sn: jogurtový nápoj sv: 4 svestky, kava s mlekem (dobra kombinace :o))ob: rajcata s olivama, kapari a kozím sýrem :o)) byla to dobrota!!!sv: nestihla jsem :o((ve: ceka na me doma plnena paprika s rýží asi tak 150g dohromady :o))preji vam krasny vecer, ja zitra jedu na sluzebni cestu tak se ozvu az vecer nebo o vikendupapa

Stelejšn (Čt, 22. 9. 2005 - 16:09)

Fajn Míro, a když sem tedy normální lidi nechodí, tak proč nám to tu s Hejtmym kazíš? A laskavě se mně neber do úst. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář