Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 10:06)

Blue, jak říkaly holky, různé cviky s gumou, nebo bez gumy, ale hlavně více opakování s malou záteží.

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 10:06)

Romy, Adipex "žere" jedna moje kolegyně pořád, s přestávkama, a ještě trvale nezhubla, vždycky všechno nabere zpět a dvě kila k tomu. Já bych to nevzala do pusy, prý se z toho může i zblbnout, když se to bere dlouho.Když jsem se jí snažila poradit s jídlem a pohybem, tak mi řekla, že když slyší zdravá strava a pohyb, tak se jí udělá špatně. Někteří lidé jsou nepoučitelní, ale je to její volba..:o)

Romy (Čt, 23. 6. 2005 - 09:06)

Blue..zkus jezdit an kole nebo i pesky do kopce(schodu) a zadecek si vytvarujes,,,nic jednodussiho neni..takove to lezeni na zemi a kmitani nohou..myslim moc ucinne neni!Nebo kdyz uz tak aspon aspon s gumou ja jsem ji dostala v aerobiku a s ni aspon citis,ze neco posilujes:-))

Romy (Čt, 23. 6. 2005 - 09:06)

Blue...no vidis,ze to jde:-))ted mas aspon lespi naladu a motivaci k dalsimu hubnuti!Gratuluji!No ja mela vcera o kilo taky min,ale neprikladam tomu zadnou vahu,protoze to bylo po tom dni kdy jsem pila jen mleko..a 1-2 kila je hrozne pohybliva vaha...ale i za to jsem vdecna!Jo holky mate doma nekdo ten cokoHit?Muzete mi napsat ceho kolik to obasuje??Cukry,tuky,Kj??U nas holky v praci ji Adipex,ale kdyz vidim jak shodi 5 kilo behem 14 dni a pak ho maji za tyden zpatky..tak do toho bych nesla ani nahodou!!A takhle to delaji uz 5 let a jsou porad na miste:-))Nepoucitelne,ze???Tak ja valim pracovat..pridala jsem si k melounu 10dkg tvrdeho syru..je to tak O.K. Lucko???

blueblueblue (Čt, 23. 6. 2005 - 09:06)

Jak se tak při tom cvičení na sebe dívám do zrcadla, mám pocit, že stehna a zadek nikdy nezhubnu. Neznáte nějaké fakt účinné cviky nebo nějakou zaručenou, ale fakt ne nudnou sadu cviků. Doma toho mám nespočet, ale chce to fakt něco zajímavého a zvladatelného.

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 09:06)

je to Jani ani jen takovy pocit, ze je toho hodne, pritom je toho malinkato, ale to ja praci rikam od zacatku, male porce a casteji, to je pro me asi jediny bod uspechu...no uvidime v sobotu :o))

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Martino, já bych řekla, že to tolik kJ nedá, je to od všeho kousínek, takže v pohodě zhubneš :o)

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Bleu- gratuluji ti to je skevele, ja se zvazim az v sobotu :o)))

Martina (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Lucko moc ti dekuji, skusim to tak, ale mam pocit ze kdyz pridam to co pises ze akorat priberu, pripada mi to hodne, kdybych to spocitala na KJ tak jsem aspon a 6500 Kj ne-li na 75000Kj.....nebo o to nejde??? Ale vyzkousim to, treba moje vaha stavkuje prave proto!!!!

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Lucko, mám dotaz :o), co myslíš, je lepší sportovat dopoledne nebo odpoledne? Někde jsem slyšela, že by se nemělo např. jezdit na rotopedu po osmé hodině večer, já někdy drandím i v devět v deset, protože to prostě dřív kvůli práci nestíhám :o/ Díky :o)

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

blueblueblue, supeeeer, gratulujuuuuuuuuuuuuuu :o)

Lucka (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

ROMY: Ahojky!Tak zkus se držet toho co jsem tady už psala ostatním, to že jíš málo neznamená, že jíš správně, tím tě ovšem nechci poučovat, jak už tady je psáno, každý to má prostě jinak. Jíš v podstatě dvakrát denně, protože se meloun vůbec nedá počítat, tím pádem dáváš tělu málo. Tak zkus to trošku upravit, dát si na snídani k tomu melounu třeba lžíci vloček s jogurtem nebo celozrnné lupínky. Na svačinu k tomu melounu třeba kousek müsli tyčinky a trochu tvarohu, k obedu jeden brambor, k svacině přihoď 1 knuspi chleba, po kole si dej kousek ovoce, ono po sportu ovoce se může, neleze do špeků ale do svalů a tam je to v pohodě a pak trochu později dej ještě kousek sýra a kousek rohlíků a budeš to mít na jedničku. Vím, že jsi nechtěla hodnocení jídelníčků, tak tyhle rady když tak nečti, ať nenaprudím :-)Opravdu vás nechci vycpat, ale ono je svatá pravda todle

blueblueblue (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Hurááá - vážení dopadlo dobře, nejen že se moje včerejší mlsání na mě nepodepsalo, ještě mám o půl kila míň (60,5) - strašně si přeji, aby moje váha začínala 5. A to ještě nekončí v pase -2 cm + přes zadek -1,5 cm! Omlouvám se, jestli způsobím někomu depku, ale musím se s vámi o to podělit. Moc díky všem, bez vás bych ani tento malý pokrok nezvládla.

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Martino, pozdravuj Praděda :o) V Jeseníkách jsme byli předloni :o)

Jana (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Jen do Krkonoš jsem napsala proto, že už jsem zblbá z mých známých, které mi udiveně říkají, proč nejedeme jako ony do Řecka, Turecka, Španělska a já nevím, kam ještě. Nepochopí, že nás válení u moře nebaví. Plánujeme Egypt, ale 14-ti denní poznávací zájezd, ale to tak za dva roky :o)Mám dovču od 4. - 15. 7. :o) A potom už nic :o(

Pallando (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Martina: zkus www.turistika.cz, vyhledávání podle turistických oblastí, tam se IMHO něco najde.

Lucka (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

MARTINA: jidelnicek:1.sn: kava 2v1, sklenice vody, nektarinka (dodala bych dvě velké lžíce ovesných celozrných vloček v 200 ml nízk. méka)sv: jahodový jogurt, ovocný caj, 2 sklenice vody(dodala bych &;189; celozrnného rohlíku nebo 3 ks knuspi chlebíků)ob: polovina cottage, 1 platek zitneho chleba, 2 sklenice vody (výborné, možná jedno rajčátko na urychlení metabolismu)(sv: polovina cottage, 1 platek zitneho chleba, ovoceny caj(výborné, trošku zeleninky nezaškodí :) ve: zeleninovy salat s balkanem, olivama, dresingem, 2 sklenice vody(aspo? nějaký sacharid

Lucka (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

BACULKA: Ahoj! To co píšu, nemám vymyšlené, takže to je jednoduché zjistit, že to tak funguje, hodně jsem vyčetla a vyzkoušela jsem si to sama na sobě a je to prostě tak, akorát někomu se to zdá tak složité, že to radši pomluví a jí dvakrát denně jabko a večer se nacpe a pak si ještě myslí, bůhví jak jí dietně a když poradím, tak se vysměje, ale takoví posměváčci by se měli kouknout na váhu a zjistit, že až tak úspěšní nejsou, jsou holky, které zhubnout ale jsou to postavy otřesné, zhubnout svaly a když nejsou svaly, není pěkná pevná postava, ale i přes štíhlost zůstávají nepěkné špečky a těch se prostě nedá bez svalů zbavit. Tuk neodejde z těla kůži nebo vylučováním (víte jak to myslím) ale pálí se ve svalech a když nejsou svaly, tak se tuk nepálí a zůstává. OVOCE

blueblueblue (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Ahoj,já se dnes ulévám z práce. Potřebuji pár věcí vydýchat.Dovolenou mám od 20.července - týden, taky chci jet někam po ČR ale ještě nevím kam. Ale hezky jste mi to tady vyjmenovali Jeseníky, Krkonoše, Moravský kras - asi o tom budu uvažovat. Je fakt, že nejradši bych jela k moři, ale k tomu mi chybí jedna podstatná věc.Za chvíli vlezu na váhu, ale moc se mi nechce. Včera mě přepadla šílená únava a tak jsem ani necvičila a navíc se naťápala pár sušenkama a kouskem zmrzliny.Ale co už... dneska dám tělu zabrat, je krásně a to je ideální.

Romy (Čt, 23. 6. 2005 - 08:06)

Ahoj!No ten muj vcerejsi jidelnicek:-( ani po zhodnoceni moc netouzim,:-))neni se co divit,ze?Ja proste porad stojim na miste..snazim se jist malo,abych si tech par kil navic zhubla a rikam si az je zhubnu,tak uz se budu jen udrzovat a jist napr.podle jidelnicku jaky napsala Lucka...jenze to je asi to nejhorsi..snazit se v co nejkratsi dobe zhubnout ,protoze i kdybych zhubla,tak nevim nevim..jestli bych si to udrzela..ale vzdyt to vsechny znate-je to zacarovany kruh!!!Dnesni jidelnicek:Sn-melounsvac.-melounObed-zelenina s kur.masemsvac.kur.sunka vec.-kolo:-))Tak se drzte..zase se nam blizi ten vikend a to jak zname zase se pekne napapame:-))Jeee.ono se to i rymuje....

Reklama

Přidat komentář