Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Kačka (Čt, 22. 9. 2005 - 15:09)

Ahoj všem,mléčné výrobky, jejich náhrady (ty práškové)a poslední příspěvek nebudu komentovat. Marti, hlavně se nenervuj a až budeš mít čas tak písni.Stelejšn, pokud by jsi se potřebovala "vykecat" napiš mailika. Jinak ať jsi brzy v pohodě. Taky jsem si dnes vzpoměla na Romy? Romy ještě nás čteš? A jak jsi na tom?Zdravím Leníka :-)Hezký den

Míra (Čt, 22. 9. 2005 - 11:09)

A vidím, že Hejtmy už zase začíná vnucovat ty své náhražky, tedy nic nového.A nedivím se, že tu je jen ta anální horolezkyně Stelejšn a Hejtmy, ti dva si pěkně notují,vypadá to na pěkně sehraný páreček.Tak si tu notujte, normální lidi už sem asi nechodí.

Stelejšn (Čt, 22. 9. 2005 - 08:09)

Ahojky, tak já mám od začátku týdne dvě kila dole, ale radši bych si je ještě nějakou dobu nechala. Řešíme doma dost zásadní problém a jestli to takhle půjde, tak jednak budu kost a kůže a za druhé asi budu zralá na psychiatra. Doufám, že už se to brzy rozsekne, protože je to dost psycho:-(A to jsem si vždycky myslela, že když jsem ve stresu tak "žeru". Pohyb ráno: zpevňující cviky, cviky na míči a na páteř, procházka do práce.Jídelníček:sn.: müsli tyčka, banánsv.: hroznové vínoob.: asi quinoa kaše se zeleninou, jestli ji nepřipálím jako posledněsv.: špaldový knackebrot, tofu pomazánka, okurkavec.: vůbec nevím, asi nějaký salát v restauraci.Hejtmy, já nevím. Nejsem moc zastánce těchto "náhražek". Proteinová tyčinka je teď jediný kompromis, ale jen ve spojení se cvičením. Poslední dobou mám období, kdy jsem vysazená na všechny nepřírodní věci. Ale je možné, že mně to časem přejde:-) U mně se to tak nějak střídá. Já totiž vůbec ani nevím, jaký bych si měla koupit. Jednou jsem to četla v časopise, že je dobrý na doplnění bílkovin nějaký používat, a že mi poradí v lékárně. (To tam fakt psali!) Tak jsem šla do lékárny a oni na mně hleděli, jako na blázna. Nakonec mi dali Fit´n´Slim. Dokonce ho mám ještě někde doma. Není to sice to, co jsem chtěla, ale občas na chuť je dobrý. Na hubnutí jsem to nezkoušela. Nebo když jsem byla v nějakém tom fitness obchodu nebo v posilovně a viděla tam ty "kyblíky", tak možná je to finančně výhodné, ale já si to přeci nemůžu koupit, když nevím, jestli to pak budu používat.Ségra má jen 42 kilo (u ní je to zřejmě permanentním stresem a rychlým metabolismem) si teď nějaký nápoj koupila, tak jsem zvědavá, jestli aspoň trochu nabere. Ji by to dost pomohlo.Blueblueblue, samozřejmě, že jsme ještě tady:-) Já jdu zítra zase na For Arch, tak budu mít výpadek, ale pak už to snad zase bude v pohodě.

Martina (Čt, 22. 9. 2005 - 08:09)

Jsem tady mam plno prace a jezdim na sluzebky tak e omlouvam.Hejtmy blbé nápady te napadaji......

Hejtmy (Čt, 22. 9. 2005 - 07:09)

Mám návrh. protože tady všichni zhubli, přejmenoval bych tuhle diskuzi na: "Zhubnout se nám podařilo, pokud chcete radu napište nám." Co vy na to?

blueblueblue (Čt, 22. 9. 2005 - 06:09)

Dobré ráno,hubne tady ještě někdo? v poslední době je to tady pusté, kde je Martina?

Hejtmy (St, 21. 9. 2005 - 21:09)

Stelejšn... a co třeba mnou(jak mě za to každý ničil:-) propagované proteinové nápoje? jsou druhy kde nebývá laktóza. Je pravdou že Fořt považuje mléko za protěžovanou potravinu a říká že dávat to dětem ve škole je hrozná chyba. Proč piju ty nápoje, taky především proto že mléčné v. moc nejím a tyhle nápoje jsou lehčeji stravitelné a to je hlavní důvod... jasně že je tam napsaný že je to na nabírání hmoty, ale nabrat hmotu je otázka let, pokud na to člověk jde naturálně a nesype svinstva... je to těžší než zhubnout... alepoň pro mne:-)

Stelejšn (St, 21. 9. 2005 - 08:09)

Leníku, moc ti fandím a piš, jak si vedeš.Klári, já tě chápu. Asi by mi to taky vadilo. Mám pocit, že v časopise Regenerace o tom dokonce vyšel i nějaký článek (je to seriál, který se zabývá uspořádáním bytu, domu atd., ale nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenuje:-)). Ne tedy přímo o tvém problému, ale spíš se zabývali tím, o co se zajímat před výstavbou domu/bytu, např. jestli jsou nějaké geopatogenní zóny, jestli tam předtím nebyl hřbitov... Pravda je, že někteří lidé jsou na to hodně citliví, jiní ne. Můj manžel by mně taky pěkně hnal, kdybych s ním o tom chtěla jen mluvit. Prostě na takové věci není. Pokud to pomůže aspoň tobě, tak nějaký "rituál" jak zmiňoval Hejtmy, nebude na škodu. Nemyslím přímo nějakého vymítače:-) A teď zpátky k hubnutí...Hejtmy, já mám doma taky pár knih od Fořta, kterého jsi zmiňoval kdesi v davné části diskuze. Musím říct, že jeho názory mně mile překvapily. Je fajn číst, že i doktor může mít trochu jiný názor, než se obecně traduje.Moje teta třeba drží dělenou stravu, která jí vyhovuje. Teď jí ale zjistili, že by mohla mít problémy s osteoporózou a doporučili jí víc mléčných výrobků. Dali jí nějaký leták a tam nebyl opravdu snad jiný výrobek, který by obsahoval vápník, než mléčný. No a ona prostě to mléko taky nemusí, takže si musela sama najít, čím to jiným nahradit, pokud nechce mít každý den tzv. "zvířátkový čtvereček", jak ona říká:-)Jani, držím palce a ozvi se častěji:-)A já, pohyb dnes - zpevňující a posilovací cviky, procházka do práce.Jídelníček:sn.: banán, müsli tyčkasv.: cizrnová instantní polévkaob.: 1/2 špaldové placky s tofu sýrem a sojovou pomazánkou, koření vegi vegi, 1/2 paprikysv.: 2/2 obědavec.: nevím, v kolik se dostanu dnes dom.Jinak já jdu dnes strašit na For Arch, tak uvidím, jak to vůbec bude všejchno probíhat:-)

Stelejšn (St, 21. 9. 2005 - 08:09)

Kačko, já myslela mléčné výrobky obecně. Můj brácha třeba mléčné výrobky nejí vůbec, protože na to trpí. Já osobně si dopřeju bílý jogurt nebo kefír občas a myslím, že tak je to v pohodě. Na každého to asi působí jinak. Jenže dřív jsem prostě jogurt nebo jakýkoli mléčný výrobek měla skoro ke každému jídlu a nahrazovala jsem ho i místo masa. Asi i tady platí všeho s mírou a každému podle toho, jak mu to vyhovuje. Nejvíc mně ale štve, když se do mně pak někdo naváží, že mi chybí vápník, jak se mi často stává, jen proto, že nechápe, že se dá doplnit i z jiných zdrojů:-)

Baculka (St, 21. 9. 2005 - 08:09)

Dobré ráno! Vcera jedálnicek v pohode:R: 1/2 bagety, kava 2 v 1Sn: jablkoOBed: cestoviny so zeleninouSv: 2hruskyVecer: 3 kukuricne knuspi chlebíky, sójová natierkaDnes si uz budem davat pozor, aby som mala dostatok bielkovin.Takze dnes:1/ musli asi 40g s ovocim2/jablko3/ 1 graham rohlik, nizkotucny tvaroh4/jablko5/ 1 peceny zemiak, tuniak vo vl. stavePohyb ziadny, pretoze som docasne prestahovana a na privat som si nevzala rotoped ani cinky. Takze vecer planujem len prechadzku a nejake posilovanie bez zataze.

blueblueblue (St, 21. 9. 2005 - 07:09)

Ještě jedna věc Klárko, nesnaž se to vydět tak černě, lidé se někde rodí, někde umírají, tenhle odchod nebyl správný, ale snaž se neposilovat ty negace. Když se nad tím tak zamyslíš, tak co se vlastně stalo? přestal fungovat lidský organismus, bylo trochu krve. Mě tohle přijde stejné, i jako když kucháme, nebo porcujeme maso na kuchyňské lince. Když se nad tím zamyslíme ještě z jiného pohledu, tak spousta nás žije na místech horších - bývalé hřbitovi, márnice, místo po bitvách atd. atd.Citliví lidé cítí, že se někde necítí dobře. Musíš si uvědomit, zda ti to říká jen rozum, nebo zda to opravdu cítíš, že ti tam není dobře, popř. tvoje dcera.

blueblueblue (St, 21. 9. 2005 - 07:09)

Ahoj,Klárko určitě exstuje spousta způsobů z tama ty negace vyprovodit. Asi bych se na někoho obrátila, ale z logického uvažování bych tam umístila kříže, ochránkyňi pannu Marii apod. Záleží taky na tom, zda tomu věříš, ale když je člověk v nouzi tak začne věřit ledasčemu ....Jídelníček 20.9.20058:30 1x nízk.jogurt+2 tenke pl.chleba11:30 rizoto14:00 2 knuspi16:00 3 čokol.bonboby Modré z nebe16:15 2 rohlíky, 2 troj.měk.sýra19:30 1 chleba+ troj.sýra, pár sušenek (to už jsem asi fakt nemusela, ale měla jsem po cvičení - 40 min. vl.sestavy děsný hlad., taky se budu snažit omezit ty sýry a pečivo, ale co místo toho nevím...)

Jana (St, 21. 9. 2005 - 07:09)

Ahojky, jen nakukuju :o)Leni, ten carnitin ti určitě pomůže, mně aspoň pomohl :o)Taky zírám, že se tu s Hejtmym dobře diskutuje.. tak si říkám, že tu to dusno bylo asi kvůli mně :o/Jinak pokračuju v pohodě dál, ani mi nepřijde, že se nějak omezuju a bez cvičení už taky nemůžu být :o)Hodně štěstí všem :o)

Hejtmy (St, 21. 9. 2005 - 07:09)

Leníku, možná to vyznělo blbě kdysi, ale já ti fandím... napiš jak ten L-Karnitin zabírá... Jinak jak se tady někdo ptal, myslím že KJ v karnitinu jsou nezanedbatelné a nemusí se to počítat do jídelníčku(je to doplňek-spalovač, protein nápoje se zapořítávají, to je trochu jiný)S těma jogurtama to je to co jsem tady chtěl říct na začátku. při hubnutí omezitprávě proto, že zahleňují a pozor na tvaroh je tam kasein a ten je těžce stravitelnej. Takže ml. výrobky ano, ale ne ve velkém množství...Ty Klárko, já nevím jestli to sem patří... jestli ti to pomůže, tedy hlavně tvému pocitu v podvědomí, zkus nějakého vymítače, mám známý který se tím zabývají... ten tzv. egregor tam bude, bude tam ta energie té smrti, takže doporučuju nějakej rituálek magickej. Zní to jako blbost já vím, ale všimněte si kolik tzv. rituálů, dělá každý člověk(třeba sportovci si vážou nejdřív pravou botu atd.) já jsem to zkoušel než se nám narodilo miminko a musím říci, že je zdravé krásné a prostě báječné:-)

Klára (St, 21. 9. 2005 - 01:09)

Ahoj,omlouvám se, že vpadám do této diskuze s naprosto nesouvisejícím problémem. Ráda bych ale získala názor někoho, kdo a priori neřeší takové problémy jako já a tedy se na to bude dívat možná jinýma očima a mimo to to tu i celkem žije. Možná třeba některým zaženu chuť na zákusek ;-). Shrnu to hodně stručně: Vadilo by vám - a nebo nevadilo bydlet v bytě o kterém víte (dozvěděla jsem se to po nastěhování), že se tam chvíli před vaším nastěhováním obyvatel toho bytu zastřelil ? Nemám na mysli hygienickou stránku věci, to už jsem vyřešila. Mám na mysli ten pocit: Kde že to vlastně ten lidskej mozek všude tekl ? V kuchyni, kde jíme ? V ložnici ? V pokojíčku mé dvouleté dcery ?? Omlouvám se za ty sugestivní otázky, ale snažím se zprostředkovat to, co mně začalo docházet také až za nějaký čas po tom, co jsem se to dozvěděla. Ráda bych se přestěhovala - možnost máme, manžel to však odmítá a označuje mě za blázna. Je opravdu tak divný, že mi to vadí ??

Denny (Út, 20. 9. 2005 - 23:09)

Co l-carnitin? kolik ma vlastne KJ? no beru si pred cvicenim davku ktera je napsana na krabicce takze 900 mg, myslim:)Nevím jestli to mam počítat do svého jídelníčku mezi denní příjem KJ, nebo ne? Jo a jeste jsem se chtela zeptat kolik KJ je optimální denně si dovolit abych i trochu něco zhodila nebo si udržela váhu. Měřím 163 cm. Dik za odpoved

Lenik (Út, 20. 9. 2005 - 21:09)

Ahoj,koukám, že se tady s Hejtmym povídá docela příjemně. Upřímně :-)Tak jsem včera začala v té posilovně. Je nás tam asi čtrnáct a děláme tři okruhy po posilovně - je tam čtrnáct strojů, na kterých se po 15 opakováních cviku střídáme. Dávají nám půl litr nápoje (nějaký energetický nebo co a obsahuje l-carnitin). Vždycky dostaneme ampuli L-carnitinu, kterou si máme vzít dvě hodiny před dalším cvičením. Chodím tam pondělky a středy. Takže zítra jdu zas na to.Máte někdo doporučení, kdy naposledy jíst?

Evik (Út, 20. 9. 2005 - 19:09)

Krasny vecer.. ;o)Tak dneska hlasim moc uspesny den.. ;o) Jidelnicek:Sn. 1 hruskaSv. domaci kompot ze 2 hrusek (citron.stava, hrebicek, umele sladidlo, skorice) mnam mnam.. ;o)Ob. brambora, vareny kvetak, zeleninovy salatSv. melounVe. kedlubenA taky jsem dneska podnikla trihodinovy vylet na kole, ujela jsem kolem 50 km a mam z toho skvely pocit.. ;o)Zitra mam ctvrty den ocistne kury a konecne si muzu doprat i celozrnne pecivo.. Nemuzu se dockat,az si rano koupim cerstvy krupavy dalamanek.. ;o)

Kačka (Út, 20. 9. 2005 - 15:09)

Ahooj,Marti, i Ty máš úspěch, máš dole 6 kilo a to je taky znát a ono časem je vetší úspěch to, že se netrápíš s tím, že něco smíš a něco ne, prostě si zvyknout na nový styl - to je základ úspěchu a konečná jo-jo efektu. Váha, byť pomalu, už dolů půjde taky :-))Blue, šišky jsem měla včera, ale ty naše se koupou v másle, cukru a strouhance. Ale mě stačí maličko, abych si dala do nosu. Cukru se snažím vyhnout.Stelejšn, jsi pro mě velkou inspirací. Taky nemusím maso, jak chuťově, tak ho moje střeva moc nemusí. Jen jsem se ještě nedostala do PHA, abych vyzkoušela něco z pochoutek, co uvádíš. Ale novinkou pro mě je to, že jogurt zahleňuje. Vím to o mléku, ale vždy jsem si myslela, že jogurt svou úpravou nezahleňuje??? Jenny, pokud to není opravdu ten veliký rohlík, ale takový ten menší, počítala jsem to za 500KJ. Žito má nejméně KJ, ale já to brala v průměru.Hezké odpoledne.

Jenyy (Út, 20. 9. 2005 - 13:09)

muzete mi tady prosim nekdo napsat kolik ma asi KJ, tmavý žítný rohlik? a co tak celorozrný rohlík, případně cornrohlík? dik az odpoved

Reklama

Přidat komentář