Reklama

Začněme tloustnout, přibírat dnes 15.7.2005!!!!

macanda (St, 9. 5. 2018 - 17:05)

Poraďte prosím, jak...Žer!!

robert (St, 27. 5. 2015 - 17:05)

chci být tlustý jako prase a stále to nejde.Už mě nebaví mít sportovní postavu.Žeru na co příjdu. Nejvíc žeru tučné,pořád se válím v postely ,stále kila stejná, max o 3.5kg za 2měsíce pak zase původní váha.Poraď te!!?!

pangamin (St, 3. 11. 2010 - 12:11)

Zkus používat obyčejný(v...to cos napsal je blbost...pangamin nefunguje ani po cca 3 měsících užívání..je to placebo a ztráta času i peněz

hm (St, 3. 11. 2010 - 12:11)

Zacneme zrat jak idioti a...svatá pravda kámo

Ela (Čt, 17. 6. 2010 - 08:06)

Teda já vám závidím,mám opačný problém....Pomoooooooc

caroll (Čt, 17. 6. 2010 - 07:06)

Dobrej,a co když bych...Zkus používat obyčejný(v zeleném pytlíku) Pangamin (pivovarské kvasinky) zlepšuje matabolizmus a chuť k jídlu. Caroll

Hm (Pá, 26. 3. 2010 - 12:03)

Zacneme zrat jak idioti a nepriberme ani deka, jiz dnes!... Sere me to vsechno, vsichni ty veprovy bastardi ktery brecej ze nemuzou shodit, kdyz ja muzu zrat jak kokot a nic z toho.. Nemuzete zhubnout? Tak kurva nezerte stokrat denne!! Zerte 2x, treba i kilo naraz, hm? Sraci zkurveny, az se dostanu k prachum tak zas zacnu s dietou od mekace, narvu se steroidama jako predtim a jak budu krasne pribirat.. Vam garantuju ze radsi chcipnu nez mit 15 kilo podvahu, diky temhle srackam je muj zivot o hovne, zadna kunda se na me nepodiva, proc? Protoze v dnesni spolecnosti prevlada nazor ze hubenej chlap neni chlap. Nikdo nevidi kvality ktery jsou pod povrchem, a presto breci ze nema co chce.. Mam vas u pici..

jan (Ne, 14. 2. 2010 - 03:02)

cau jsem 18 letey kluk a rad...jo deto.

dusan (Ne, 14. 2. 2010 - 03:02)

cau jsem 18 letey kluk a rad bych přibral no nejvyc,ale ne to přehnat,jenom nevym jak nato vzdy kdyz si zeknu ze,jo budu jist vic,tak to nejak nejde.nemam nato vubec chut.poradi mi nekdo?dyk.

dusan (Ne, 14. 2. 2010 - 03:02)

Přibrat je daleko těžší, než...jak to mam udelat?

Jakub (Čt, 1. 10. 2009 - 21:10)

Dobrej,a co když bych nejradši jedl ale prostě nemám na nic chuť...a proto bych se chtěl zeptat jestli neni něco co by mi takovou chuť navodilo?nebo aspoň nejakou radu jestli to nejde nahradit nejakýma práškama nebo kotejlama atd? dekuju

sandra (Po, 7. 9. 2009 - 18:09)

jim pritom pravidelne ajim ivnoci dam si obcas neco sladkyho imastnyho itu zeleninu ale nedarisemi nijaak pomoc te mi nekdo sam stoho opravdu uz zoufala madite jemi 19 let amerim 156cnt

sandra (Po, 7. 9. 2009 - 18:09)

kazdelj mi rika jak strasne sem hubena ajak strasne bymi sluselo pribrat ato me jeste visc trapi sem rada ze nemam ten problej jenom ja ataky sem rada ze se itom neco doctu aze je proto nejake reseni tak se zatim mejte hezky abrzy naschle

sandra (Po, 7. 9. 2009 - 18:09)

kazdy rano se vzbudim schci de zbudit alspon o kilo tesi ale porad se mi nedari vzdycky kdyz uz konecne pribiram tak du zase zvahou dolu ted vazim 43 kgachtela bych mit alspon 50kg ale toje prone nesplnenej sen actela bych bet silnejsi nez sem

vojta (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

se uci delat viskumi ale a bi pomohli tem co nemuzou pribrat to ne na to nemaj cooo dodatek

F (Út, 20. 12. 2011 - 06:12)

Tak nechod na tyto...N nečte pořádně.

N (Út, 20. 12. 2011 - 06:12)

chci přibrat normálně, né...Tak nechod na tyto stánky,ale na fitnes..jakékoli. Je jich dost, jedny bezva mám uložené když nezapomenu, přidám je sem v průběhu dne.Není to jen o jídle, je to posilování a potravní doplnky. Budeš samý svat, solnější,ale ne namakané hovado:-) Zrovna stejně tam fungují rady na zeštíhlení a zbavení se tuku-obé osobně vyzkoušeno. A neuvedu věk,jako žena ho neříkám ráda. Ovšem dospělé děti mám. Tím chci říct, funguje to i ve vyšším věku.

(Út, 20. 12. 2011 - 01:12)

Nebuď líný(á) se nažrat....chci přibrat normálně, né si zaspat žíly a srá tatarku

Simona (Pá, 12. 1. 2007 - 20:01)

z www.jednoutydne.cz

29.4.06 - Dobrý den, všude se píše jak zhubnout,ale já mám opačný problém. Chtěla bych přibrat nějaké kilo, ale vůbec mi to nejde. Je mi 20 let. Vážím pořád stejně 49 kg a měřím 163 cm. Přitom jsem zdravá a jím také hodně i sladkosti.Mí rodiče byly také takoví.Existují nějaké doplŇky stravy? děkuji za odpověď
Dobrý den, je-li Vaše hubenost fyziologickou záležitostí a navíc podmíněna genetickou dispozicí, mnohdy bývá obtížné chtěnou hmotnost "nabrat". Nicméně kvalitní strava může sehrát důležitou roli. Doporučovala bych tzv. výživnou dietu, kdy základní charakteristikou je zvýšený příjem energie a zároveň se zvyšuje poměr živin (bílkoviny, tuky, sacharidy). Minimální příjem energie je 12 000 kJ (2857 kcal). Je nutný dostatečný přísun bílkovin za současného příjmu sacharidů, protože cílem není zvýšení tukové rezervy, ale svalové hmoty. proto jedením sladkostí mnoho nedocílíte. Zásady: 1. Je nutné zvýšit denní energetickou hodnotu stravy. 2. Zároveň byste měla zvýšit příjem bílkovin (mléko, mléčné výrobky, maso, drůbež, ryby, vejce, luštěniny, sója)

Návštěvník (Pá, 12. 1. 2007 - 20:01)

pít vecer sunar s plnotucnym mlekem..jist hodne bokovin a sacharidu,chodit delat svaly do posilovny

Reklama

Přidat komentář