Reklama

zápal plic

eva (So, 24. 10. 2009 - 09:10)

právě že dlouho ani ne,max....tak to se neboj, to se nepozná. ¨
To jsi mohla od ní chytnout.

fabiova (So, 24. 10. 2009 - 09:10)

určitě, rtg je nutný. taky...právě že dlouho ani ne,max. půl roku..a denně tak 3 až 5 cigaret.někdy jenom o výkendu...ale kamarádka má teď zápal plic tak je i možné že sem to chytla od ní.

eva (So, 24. 10. 2009 - 09:10)

a když přijdu k doktorce ze...určitě, rtg je nutný. taky záleží na tom jak dlouho a kolik kouříš

fabiova (So, 24. 10. 2009 - 09:10)

zjistí podle snímkua když přijdu k doktorce ze silným kašlem tak mě hned pošle na ty snímky?

eva (So, 24. 10. 2009 - 09:10)

dobrý den..chtěla bych se...zjistí podle snímku

fabiova (So, 24. 10. 2009 - 09:10)

dobrý den..chtěla bych se zeptat jestli když pujdu k doktorce a mám podezření na zápal plic mě pošle na plicní a jestli mi tam zjistí nebo přímo u téé doktorky kouření..prosím odepište někdo..děkuji

Miloš (Ne, 18. 9. 2005 - 17:09)

halloooo je tu nejaka dobra duse ktera poradi co stim potreboval bych od nekoho poradit prodelal sem poprve komplikovanej zapal plic, a jeste se zanetem pohrudnice (pleuropneumonie) n dostaval sem ATB dve sady po 14 dnech. No ted uz jsem docela v pohode. ale trapi me furt jeden a ten samej problem mam prej naky srusty an ty pohrudnici a vono to dost boli kdyz se vic nadechnu a trochu hure se me dycha jinak by meli bejt plice uz pry dobre tak by me zajimalo jestli se da udelat neco s tema srustama nak to rozhejbat nejake bylinky nebo cokoli jineho. budu rad za kazdou radu diky

Reklama

Přidat komentář