Reklama

11.09.2001

Vlasta (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Olomoucky holky jsou super. Nekecam vykouři ti ho všude vole jsou to defky. Znam to, když deš večer do klubu v Olomouci urcite si zapichas vole mají rádi americký štil joo a gangbang taky

Všude je nějak (Čt, 23. 5. 2013 - 19:05)

Výhoda v boji proti fanatickým musulmanům je v tom, ze jsou to fanatici...

Generál John J. Pershing zacvičil v roce 1911 na Filipínách s muslimy. Pershing byl tehdy cca padesátiletý generál, a muslimští teroristé v té době šířili děs a hrůzu po celých Filipínách.

Znáte přece ty magory, smrti se nebojí, 72 panen, chtivých znásilněni, očekávajících je v ráji, to je pořád stejné... Ovšem taky mají náramný odpor k prasátkům, považují je za nečisté zvíře ďáblovo a jakýkoliv kontakt s čuníkem jim zabrání v odchodu do ráje, tamní nirváně a kýženému znásilňování oněch 72 panen.

Generál Pershing toho využil, a když nastal čas poprav dopadených teroristů, nařídil poněkud změněný scénář... Muslimští teroristé, už přivázaní k popravčím kůlům, s hrůzou sledovali, jak američtí vojáci podřezávají několik prasat a namáčejí svou munici do prasečí krve a sádla. Teroristé pochopili, že teď budou při popravě znečistění vepřovou krví a tím pádem nepůjdou do muslimského nebe, i když zemřeli jako mučedníci - sháhidové.

Aby to Pershing ještě posichroval, nařídil, aby vnitřnosti zabitých prasat byly naházeny do hrobu postřílených muslimských teroristů. Jeden terorista byl propuštěn, aby mohl říct svým fanatickým bratřím, co se stalo ostatním.

Tahle akce efektivně zastavila muslimský terorismus na Filipínách na příštích 50 let...

Jahoda (Po, 28. 7. 2014 - 06:07)

oprava k komentáři:ve Španělsku je tato energie neomezená.
Tak tím jsou brány v potaz vzduchové zbraně,kdy u nás v Česku nesmí jejich energie přesáhnout 10 j,ve Španělsku může být tato energie větší jak 10 j,dá se říci neomezená a nikoho to nezajímá.
Ale i u nás si každý pošteluje větrovku...každý trouba totiž ví,že CZ 200s je možné poštelovat až na 50 j a dělá to většina kupujících.Ale k 11 září.

..v 11 září 2001 byl teroristický čin islámských teroristů,kteří zneužili americkou svododu,pohostinnost a ve jménu zla které řídil usama bin ladin z Afganistanu tato teroristická buňka zaůtočila na Ameriku a vraždila nevinné lidi .
Islamisté volají po domynanci islámu po celé planetě a chtějí vyvolat světovou válku,posilují v Iraku a Syrii a je již snaha zničit iracko syrskou hranici a obnovit sunnitský půlměsíc ,zaůtočit na šiíty a napadnout Iran.
Ale to se ta banda přepočítala,protože Iran má regulerní a schopnou armádu a ohrozit se od sunnitských fanatiků nedá!
Dá se říci,vypuknout tam otevřený boj ISIL bude hnána pěkně svinským krokem.
A to vše v lokalitě,kde jsou světové zásoby ropy v lokalitě,kde bylo již vyjednáváno o odchodu islamistů,protože to tam měla pod palcem US armáda a díky slabému Obamovi tito islamisté již ovládají přes půlku Iráku.
Obama je nejhorší a nejslabší prezident v dějinách Ameriky od konce světové války a díky jeho pštrosí politice vznikne nový
"Afganistan" v Iraku a pěkně zatopí svobodnému světu formou terorizmu,současné Norsko je toho příkladem.
Bůh žehnej Americe a ochraňuj ji před islámským terorizmem a demokratickou stranou.

Franta (Ne, 22. 9. 2019 - 10:09)

Dovolím si doporučit přečíst knihu Zb.Brzezinskeho "Velká Šachovnice" aby pán mohl lépe posoudit světovou geopolitiku USA.

11.září 2001? (Ne, 27. 7. 2014 - 00:07)

To bylo zase co?

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 15:07)

jeden nejvíce kladný příspěvek na Novinky cz byl,udělat všem katolíkům to,co bylo uděláno páteru Toufarovi z Čihoště.
Když jsem ten fašistický plk četl,ihned jsem chtěl zvracet.
Smutné na tom ale bylo,že to psal dospělý člověk.

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 15:07)

od sraček,naivity a pojetí adolescentů jsou zde kladné příspěvky na Novinky cz.

meloun (So, 26. 7. 2014 - 14:07)

paní ouha a toto je v...Ty jsi trotl :D Kolik ti je? S takovou naivitou jsem se dlouho nesetkal. Tolik přispěvků a samé sr ačky...

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

paní ouha a toto je v Americe umožněno prostě každému a věřte mě,paní,nikdo nikoho pro to nikam nežene a víte proč ?
Protože svobodu,kterou on bere jako jako samazřejmost u sebe,prostě musí dopřát i jinému.
On by třeba nechtěl-ALE MUSÍ.
A o tom to všechno je.
Jinak postkomunistický způsob myšlení je nanejvýš patrný hlavně u nás v ČR,kdy zbraň,kterou chce mít občan bez ZP nesmí přesahovat více jak 10 j u střel,nabíjených zezadu.
V Španělsku je tato energie neomezená a v USA si pistlo,revolver,či kulovnici může koupit každý,kdo nemá záznam v policie.
Texas jde dokonce až tak daleko,že zbrań si může koupit každý .
A o tom je americká demokracie a svoboda.
Já osobně,bych chtěl žít v Texasu.

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

jinak omluva za překlepy,jsem ale přesvědčen,že kdo chce,porozumí tomu co jsem chtěl vyjádřit.
Podstata Ameriky je dle mého názoru v tom,že když v 17 století přišli britští osadníci,jejich vize nového světa spočívala ve nespoutané a svobodné divočině plné svobodných národů a tato vize svobody a svého jáctví přetrvala v myšlení američanů do dnešních časů a to je právě ten důvod,že nesvobodné a totalitní sistemy Ameriku nenávidí a nenávidí ji pro její svobodu a svobodný názor,kterým se prezentuje současná americká veřejnost.
Toto pojetí životního stylu je umožněno i v současné Germánii...je snad prábě toto důvod,proč neonacisté tak nenávidí Ameriku?
Já jsem přesvědčen,že ano.

ouha (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

oprava-
něco co v Česku...teda, Jahodo, střelit si jen tak jelena v USA nemůžež, anžto, každej jelen tam někomu patří. A sednout do Boingu jen tak, to by tě FAA hnala

So (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

oprava-
něco co v Česku...Ty clanky jsou stare, ale pekne blbe. Skoda ze si hned lidi neuvedomili ruzne evidence hned v prvnich minutach. No ale asi nedostali spravne zpravy a evidence, jelikoz media jsou vlasneny zidam aa jsou to i ti co zaridili tu celou katastrofu a svedli to na Muslimy aby pRimeli Americany a NATO jit bojovat proti arabskym statum, Ikdyz 140 Israelcu byl zatceno ten den amnohym dalsim se podarilo uteci. Ti zatceni byli zidovskym ministrem obrany poslany do Izraele zastavit jejich vysetrovani a civilisticke vysetrovan cele akce.

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

a tato americká svoboda a demokracie je i v současné Germánii,té Germánii,která dala důvod vzniku k světové válce,protože co naplat,Germáni jsou válečníci a mají to v genech.
Namísto války a nacizmu se však současní Němci mají tak dobře jako nikdy před tím a žijí si svůj americký sen svobody,demokracie,luxusu a klidného bezstarostného živoda v pohodlí.
Tomu pohodlí,které mu chtějí vzít neonacisté a jiná chamradˇ,poslat je s flintou do lesa a na smrt,zfanatizovat jejich děti a vzít jim jejich mládí a nevinnost...poslat je na smrt!
Váží současní Němci výhod americké svobody ,demokracie a s tím souvysejícího blahobytu?
Váží si toho,že Europa je díky Americe více jak 65 let v míru?
Já jsem přesvědčen,že ano.

Franta (Ne, 22. 9. 2019 - 11:09)

Přečtěte si knihu Karlheinz Deschnera "Utajované dějiny USA" a budete muset "maličko" změnit názor!

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 12:07)

oprava-
něco co v Česku prostě nehrozí...
já říci v práci chlapům,že jdu pilotovat Boing,tak si tukají na čela a mají mě za idiota,ale toto neplatí v Americe,tam je to prostě možné.
Bůh žehnej Americe a ochrańuj ji před islámským terorizmem !

Franta (Ne, 22. 9. 2019 - 11:09)

Prohlédněte si stránku: wtc917.freevar.com

Jahoda (So, 26. 7. 2014 - 11:07)

islámští teroristé z 11 září zneužili americkou demokracii a svobodu a ve jménu těchto hodnot zaútočili na zemi svobody a demokracie.
Amerika je zemí svobody a to dokláto to,že islámští teroristé měli možnost cvičit se na piloty velkých dopravních letadel a získat licenci na jejich pilotování ,něco,co v řesku prostě nehrozí.
Amerika jako země svobody umožňuje svým občanům nemít
občanský průkaz
povolení k místu trvalého bydliště
nějaký trapný zbrojní průkaz
a pokud občan neporušuje zákon,je mu umožněna činnost v takovém rozsahu,ve kterém lidem v postkomunistických zemích umožněna není,jako jí si ulovit zvěř a nebýt v žádném spolku(třeba si prostě koupit kulovnici a střelit si jelena)
nebo udělat si letadlo a s ním létat a pod..
Amerika je zemí svobody a demokracie a spoustu lidí v ní si těchto hodnot neváží a pohrdají nima.
Tak těchto hodnot islámský terorizmus zneužil a díky tomu zaůtočil na americkou demokracii a demokracii a vraždil nevinné po tisících.
Nějaké konspirační teorie jsou plky,kterým věří pouze idiot.
Správný americký patriot a vlastenec jim nevěří a váží si toho,že má svobodu a klidný život tam,kde ho spoustu jiných nemají.
A stejná jako je Amerika je i Izrael,tak je také svoboda a demokracie a díky tomu se izraelci mají a žijí americkým způsobem života v lokalitě,ke je kmenový chiearchizmus,vraždění,náboženský islamistický fanatizmus a neskutečné bezpráví lokálních kmenových diktátorů.
Každý,kdo je proti Izraeli je dobytek a patří mezi své,tam patří a bude mu mezi nima dobře.
Já Jahoda jsem pro Izrael a americkou svobodu a demokracii a přeji si žít v USA,nebo Izraeli.
Hlavně v USA a žít svůj americký sen.
No...spoustu "američanům" je toto umožněno a neváží si toho a namísto vděku vraždí ve jménu terorizmu a plivou do tváře Americe,svobodě .
Jedno si však tento nevděčný povl neuvědomuje.
A to,že jedna z tradic Ameriky je svoboda a demokracie a ta druhá je tradice divokého západu,kdy každý,kdo s kým jezdí s ním se také houpá.
HOUPÁ!

raw-rabbit (Út, 10. 6. 2014 - 13:06)

Mě dokonale baví jak se...Mě dokonale baví, jak jsi přesvědčen, že zrovna ty věříš správné straně.

wtc917 (Pá, 11. 9. 2009 - 18:09)

Dukazy o podvodu

jak jsou vyuzivany psychologicke znalosti cloveka ke zneuzivani k manipulace v meediich

http://wtc917.freevar.com

Návštěvník (So, 31. 1. 2009 - 09:01)

Díky Bohu,že se svět Bushe zabvil.Snad Obama nedopadne jako Kennedy.'

Reklama

Přidat komentář