Reklama

Ženu kolem 50

Josef (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

A přesně jsi to řek, hlupák kterej se tady cítí chytrým. Proto sem lezeš.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Pepíku, pokud jsem si stačil všimnout, jediný, kdo tu uráží, jsi ty:-))'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ra : Proč se pořád oháníš tím, co kdo dělá večer nebo odpoledne? Chceš snad napravit lidstvo? Na to jsi malinký Ra.'

Nefertiti (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ty zde o své úrovni přesvědčuješ den co den všechny. Není to ani vtipné ani chytré. Kam řadíš ty mě, je mi víš kde.:-)

Spravedlivý, na pravou míru, ty mluvíš z cesty. Takhle mluví normální lidé a ne ty.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

tajná: Zvědavost lze uspokojit nahlédnutím. Kdo vidí, tomu to musí stačit. kdo pocítí touhu přispívat, degraduje sám sebe na zdejší úroveň. A nuda? No... asi je opravdu těžké si najít smysluplnější, nebo inteligentnější zábavu. Obzvlášť odpoledne, nebo večer:-))'

Josef (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ne ty bez těch kravek nemůžeš bejt. Protože je musíš urážet a to je tvoje nápln dne.'

Tajná (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Uvažuješ zcestně, zřejmě podle hesla "Podle sebe soudím tebe".
Může to být jen obyčejná zvědavost nebo nuda.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Tajná: páru ne, ale uznej sama. Kdo by dobrovolně naštěvoval diskuzi zdejší úrovně? Buď hlupák, který se zde cítí chytrým, masochista, který uspokojuje touhu po ponížení a nebo ten, kdo bez mé maličkosti nemůže být. Co je správně?:-))'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

tajná, již s vekým T?:-)) Co tě překvapuje na tom, přát ostatním jen dobré?:-) Já čarodějnice evidentně nejsem hoden, proto jí doporučuji protějšek, který je jí projevem chvílemi podobný:-) Ač to není záruka fungujícího vztahu, mohlo by to vyjít:-)'

Tajná (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

O těch co sem přicházejí nemáš Ra ani páru.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: je příliš snadné, naházet všechny do jednoho pytle. Ale současně i nespravedlivé. Nechci tvrdit, že svět je spravedlivý, ale když je možnost, proč se nepokusit uvádět věci na pravou míru?:-)'

Tajná (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

napsat "neoběktivní" - to je panečku úroveň. Tragikomix to je trefné! Napíše příspěvek a pak radí je ignorovat. Celé odpoledne posílá vzpomínky čarodějnici a pak ji radí, aby se sblížila s Pepíkem. Schíza jak vyšitá.'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Z tebe Ra bude nakonec diplomat. Už ne 100% ale 98%? Udivuješ mě.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Nefertiti: přečti si znovu, co jsem psal. Protože pokud bys trvala na svém výroku, potrdila bys mé názory ohledně hlouposti a nechápavosti těch, kdo sem přicházejí:-)) Tedy abych skoro všech. nerad bych byl neoběktivní. Tak 98%. Ti, co zde mají úrpveň, by se dali spočítat na ani ne všech prstech jedné ruky:-)'

Nefertiti (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Všem určitě ne. Tragikomedii tu hraješ jen ty.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Nefertiti: nekomentoval jsem to, oslovení samo o sobě nemá žádný význam, pokud je všem stranám jasné, o koho se jedná:-)'

Nefertiti (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Jo Tragikomix se ti nelíbí. Ale sedí na tebe bezvadně.:))'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: pokus se, prosím, ignorovat toho dotyčného, který sem kopíruje již napsané. Asi Pepíkovi došla slova a tohle je nejlepší způsob na jaký přišel - jak o sobě dávat vědět.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: Potom jsi trávila čas nejpříjemnějším způsobem:-) Ale i s pracovní dobou si umíš poradit, když ses rozhodla jí trávit v mé společnosti. Nic lepšího se v tomto případě nenabízí:-) Je to z nouze ctnost, nebo jsi se mnou ráda?:-)))'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: Hledáš mladé tělo pro uspokojení sexuálních tužeb? No... proč jinak bys do místnosti s tímto názvem zavítala, že? Psaní je pro tebe asi zbytečnou ztrátou času. Zkus si nabalit Pepíka, budete si rozumnět. Konverzace sice bude na úrovni retardů, ale dementíci prý bývají v posteli k neutahání:-)'

Reklama

Přidat komentář