Reklama

Změna zaměstnání

Billy (Ne, 4. 1. 2015 - 20:01)

Ahoj, prosím o vyplnění...Nemáš zač

Barca (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

Ahoj, prosím o vyplnění dotazníku ohledně změny zaměstnání, je to součást mé závěrečné práce a zabere max 3 minuty. Děkuji :-)

marie (Út, 13. 5. 2014 - 13:05)

Ahoj lidičky, chtěla jsem...zkus začít s něčím, co ti přinese zprvu jen přivýdělek a pak uvidíš, jak se ti to rozvine. Mohu ti něco poslat. Vstupní investice je nulová. Při zájmu o podrobnosti napiš na: [email protected]

marie (Út, 13. 5. 2014 - 13:05)

Chtěla jsem se zeptat kdy...zkus začít s něčím, co ti přinese zprvu jen přivýdělek a pak uvidíš, jak se ti to rozvine. Mohu ti něco poslat. Vstupní investice je nulová. Při zájmu o podrobnosti napiš na: [email protected]

John (Čt, 4. 1. 2007 - 00:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :Motto :'

Klárka (Pá, 27. 10. 2006 - 10:10)

Chtěla jsem se zeptat kdy myslíte, že je na změnu zaměstnání nejvhodnější doba, v kterém období roku? V současné práci, kde jsem už pět let je to k nevydržení, vztahy jsou hrozné, práce stereotypní, možnost postupu nulová a já jsem ještě mladá tak chci zkusit něco jiného. Ke změně se odhodlávám už rok, byla jsem na několika pohovorech, ale problém byl v tom, že jsem nemohla nastoupit dle požadavků nového zaměstnavatele. Měla jsem naivní představu, že si domluvím novou práci a pak teprve dám původnímu zaměstnavateli výpověď a dohodnu se na přechodu třeba tak za měsíc, maximálně dva. Evidentně ale tudy cesta nevede. Takže zřejmě nejdříve dát výpověď a hledat až během výpovědní lhůty. Ráda bych si to ale naplánovala. Kdy je nejlepší čas pro změnu, od ledna? Nebo na jaře? Nebo snad po dovolených na podzim?'

Jana (Čt, 19. 8. 2004 - 09:08)

Ja menila zatim jen dvakrat, ale mam stejny nazor jako ty. Vzdycky si neco najdu....:)

tami (Čt, 19. 8. 2004 - 09:08)

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat kolikrát jste za život změnili práci a jestli to bylo horší nebo lepší. Já jsem změnila místo 5x a zdá se mi, že všude se něco najde. Někde je špatný kolektiv, jinde šéf, jinde nejsou peníze a tak bych mohla pokračovat.Jak jste na tom vy?'

Reklama

Přidat komentář