Ikonka: 
Mezi projevy vyhoření patří únava, nezvladatelný stres, podráždění, spánková deprivace, pocity selhávání, frustrace, poruchy soustředění, deprese, bolesti hlavy, vysoký tlak a oslabení imunity . Typickými kandidáty na burn-out syndrom jsou zejména muži ve středním věku na manažerských pozicích. Leží na nich veškeré břímě odpovědnosti za zaměstnance, splněné úkoly a konečně i za úspěch celé firmy. Důsledky enormního tlaku na výkon se postupně odráží na psychické i fyzické kondici.  O syndromu vyhoření se proto také hovoří jako o manažerské nemoci.  
Vitamín K je skupina vitamínů rozpustných v tucích. Dvě hlavní formy vitaminu K jsou vitamín  K1 (fylochinon), nacházející se v rostlinných potravinách, zejména v listové zelenině a vitamín K2 (menachinon), produkovaný bakteriemi a vyskytující se v potravinách živočišného původu a ve fermentovaných potravinách.  
Niacin je forma vitamínu B3. Najdete ho v potravinách jako jsou kvasnice, maso, ryby, mléko, vejce, zelenina a cereálie. Niacin je také produkován v těle z tryptofanu, který se nachází v potravinách obsahujících bílkoviny. Při užívání jako doplněk stravy se niacin často vyskytuje v kombinaci s jinými vitamíny B.  
Průlomová nutriční studie provedená na Larnerově lékařské fakultě Vermontské univerzity a publikovaná v PLoS ONE zjistila, že jen 248 mg magnézia denně vedlo k ohromujícímu zvratu symptomů deprese u sledovaných subjektů.
Pro inspiraci vám představíme výrobky, které se nejčastěji prodávají za účelem dárku na obchodě 001shop.cz - vše pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy.
0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přípravek na erekci

Dobrý den, již delší dobu trpím problémy s erekcí.. nechci to tu moc rozepisovat. Chtěl bych se vás zeptat zda byste mi někdo mohl poslat přípravek na erekci se kterým máte zkušenosti, protože na internetu je jich spoustu a všechny se chlubí největšími účinky i když to tak většinou neni.. proto se ptám jestli máte někdo nějaké pozitivní i negativní zkušenosti s určitým přípravkem. Děkuji za odpvědi

29. Listopad 2018 - 16:38
Jak ukázal nedávno uskutečněný internetový průzkum, o vitamínech K2 a D3 nemáme téměř žádné povědomí a tudíž ani potřebu je jakkoliv doplňovat. Vitamin K2 a D3 jsou přitom pro náš organismus velice důležité živiny.  Většina z nás jich však má nedostatek, což má vliv na stav našich kostí, cév i imunitního systému.  
23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Vitamín D

Dobrý den,  jaký doplněk stravy užíváte na doplnění vitamínu D?

12. Listopad 2018 - 19:40