Ikonka: 
2 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Neo.man
Neo.man

Terapeutický pobyt pro léčbu sociální fobie a úzkosti

Dobrý den, mohl by mi prosím nekdo doporučit nějakou kliniku/sanatorium/léčebnu (i soukromou, nehrazenou pojišťovnou), která se zabývá léčbou sociální fobie a úzkosti? Rád bych se zúčastnil třeba 2 týdenní intenzivní psychologické léčby, spojenou i se skupinovou terapií. Předem moc děkuji za každou informaci.

8. Květen 2019 - 10:55
2 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je to lehká mozková dysfunkce?

Dobrý den, již od dětství mě trápí nedokončování rozdělaných věcí, všechno přeskakuji, mám od malička vady řeči - silné zadrhávání, když jsem byla miminko, prý jsem jen spala, museli mě vždy budit. Ve škole jsem nestíhala psát a když už, tak jsem to po sobě nemohla přečíst a nešla mi nikdy matematika. Přetrvává to i do teď. Co to může být? Děkuji předem za odpověď. A kdo se tím zabývá? 

7. Květen 2019 - 9:22
2 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Psychika kvůli financim

Ahoj všem, prosim vás, jsem na tom psychicky hodně špatně a hledám tu někoho rychle s Fio bankou, kdo by mi pomohl , najdu, prosim? 

28. Duben 2019 - 19:19
Úzkostné poruchy patří ve všech vyspělých zemích mezi nejčastější duševní poruchy. Uvádí se, že alespoň jednou v životě trpí klinicky významnou úzkostnou poruchou až 29 % populace. Psychiatři rozlišují několik druhů úzkostných poruch.
2 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Chci být slavná

Nevím z jakého důvodu ale mám najednou strašnou touhu být slavná. Vím že novináři je otravují a nemají skoro žádné soukromí ,ale když vidím někoho slavného jak musí mít 10 bodyguardů aby ho fanoušci neumačkali tak mi připadá že jsem v životě nic nedokázala. A nebo když je někdo schopný několik hodin denně sledovat co jeho oblíbená celebrita udělala. Strašně jim závidím a asi to začíná být posedlost. Je nefér že se něko narodí třeba s úžasným hlasem a pak si žije jako v pohádce a všichni ho obdivují. Čím jsou lepší než obyčejní lidé? Jakým právem vydělají za den to co jiní za měsíc?

24. Březen 2019 - 17:40
0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Komunikace

Mam problem s komunikaci s lidmi,jsem introvert a malo mluvim,v hlave mam milion myslenek.Muj problem je ze kdyz jsem v skupine lidi tak vsichni mluvi,historky a ja vubec nevim co rict,jakoby jsem nemela zaden pribeh/historku situaci k zadne teme.Nevim jak se to mam naucit a proc me nikdy nenapadne zadna historka a  jsem ticho.Moc je to neprijemne protoze to pak ostatni komentuji,napriklad Ty jsi tak ticho,si nic nerekla dnes, je to neprijemne

10. Březen 2019 - 20:40
Velké množství podnětů a úkolů každý den. Rodina, práce a koníčky. Vše skloubit dohromady v době, kdy je na výkony kladen obrovský důraz. Naučit se pravidla time managementu může být záchrana před spadnutím do bludného kruhu deadlinů. Dobře zvládnutá organizace času dokáže významně snížit úroveň stresu, zbaví vás úzkosti a s ní spojené deprese, zvýší osobní efektivitu a produktivitu.  
Přesčasy v práci, domácnost, péče o děti, konflikty - to vše z vás dokáže vysávat energii. Průzkumy dokazují, že stres může přispět k vážným onemocněním, srdečním problémům, depresím a k obezitě. Proto je důležité naslouchat svému tělu a zpozorovat včas varovné signály, které k vám vysílá.  
4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Neznámá duševní porucha?

Zdravím, měla bych dotaz na jednu osobu. Jedná se o mladší dospělou ženu, v dětství diagnostikováno ADHD, problém s krádežemi, životním řádem, lhaním, finanční problémy, poté s drogami a marihuanou. U jejích předků a pokrevních příbuzných se vyskytl 2x nádor na mozku, jeden zhoubný, 1x Alzheimer v neobvykle brzkém věku. Nyní je žena v ústavní léčbě na psychiatrii s neznámou diagnozou.

23. Leden 2019 - 10:06
Zhruba každý stý člověk v Česku trpí schizofrenií. Je to kolem 100.000 obyvatel. Četnost výskytu choroby se v jiných zemích neliší. Díky lékům a terapii většina pacientů dokáže nemoc zvládnout a vést běžný život.