Ikonka: 
4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Dáda 7
Dáda 7

Jan Kraus jako náš prezident,podpořili by jste ho?

Ahoj lidi,jen mě zajímá,jestli máte rádi Jana Krauze.

21. Březen 2019 - 9:38
2 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele martinaorlova
martinaorlova

Neprizpusobivi

Žijeme v malé vesnici Kbílek a přiestehovali se sem cikáni, žijou v jednom domě a je jich asi 30 nebo kolik a ted se kvuli nim bojím poustěť děti na na ves, protože tady akorát dělaj bordel!!! Může mi někdo poradit na koho se mam obrátit?? necheme je tady!

21. Únor 2019 - 10:44
0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele martinaorlova
martinaorlova

Nechutná řepka

To neuvěříte co se mi loni stalo tý řepky už tady je tady tak nas***o že se z ní stává olej a já sem to nevědela a dostala jsem smyk, dodnes mi to pojistovna nezaplatila..takže jezdim s pomackanejma plechama a začina to reznout.. :-( poradi někdo na koho se obratit?

19. Únor 2019 - 13:10
0 příspěvků / 0 nových
Obrázek uživatele martinaorlova
martinaorlova

Mzdy, mateřsky apod.. Proč jsou v zahraniči daleko vyššii?

Může mi prosim někdo pomoc? Jak je možny že EU nám diktuje jaky maji byt platy a tamhle ve franicii maji plat mnohem vyší a nejen platy ale taky i mateřskou! Je to nefér a to není jen francie ale i třeba německo..

 

18. Únor 2019 - 13:49
35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Izrael

Co znamená Izrael pro dnešní Čechy? Izraelská státnost, kultura, příroda, sport, kuchyně i vojenství. Cestování po této zemi, možnosti pobytu, práce, studia i mezilidských vztahů.

25. Leden 2019 - 21:10
Město Toronto vydalo v roce 2017 pro všechny nové rezidenční, průmyslové, komerční objekty a instituce nové zelené standarty. U každého bodu je  definováno, co je povinně požadováno a co je dobrovolné. Podívejte se na přehled, k jakým změnám město přistoupilo, aby zajistolo příjemný komfort pro život i při stoupající globální teplotě.  
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zpráva o tvrdém trestu za požár v Gutech

Nedávno jsem shlédl video-reportáž známého novináře Josefa Klímy o jednom ze tří kluků, kteří byli v říjnu 2018 již pravomocně tvrdě potrestáni za loňský úmyslně založený požár toho historického kostelíku v Třinci-Gutech:

https://tinyurl.com/yc3rgvao
 

20. Listopad 2018 - 18:27