Reklama

Bolest v krku? Nepanikařte a vsaďte na sílu přírody!

Postihla vás bolest v krku a vy se už nyní děsíte, jakou nemoc signalizuje a představujete si všechny ty nepříjemné stavy onemocnění, proležené dny v posteli, konec plánů na jarní dovolenou i zameškané dny v práci?

Pak pro vás máme dobrou zprávu. Bolest v krku ještě nutně nemusí signalizovat onemocnění, ale jen jeho příznak. Neponechte proto nic náhodě a zabojujte s bolestí v krku hned od jejího prvního zaregistrování. Stop nepříjemné bolesti, pálení, škrábání krku či zhoršenému polykání nyní můžete udělat i přírodní cestou! Seznamte se s tipy, jak na bolest v krku.

Bolest v krku postihne během roku i ty nejodolnější z nás. Bohužel ji řada z nás má spojenou s předzvěstí nepříjemného onemocnění, a tak ji nijak neřeší a čeká, jaké onemocnění udeří. To je však základní chyba. Bolest v krku totiž není nemoc sama o sobě, ale pouze její příznak, se kterým se dá navíc úspěšně bojovat. Tedy za předpokladu, že víte, jak na to.

  1. KLOKTÁNÍ SLANOU VODOU

Jedním ze základních způsobů, jak bojovat proti bolesti v krku je kloktání. Ne ovšem jen tak ledajaké, ale je potřeba si připravit pořádně slaný roztok a kloktat a kloktat. Důležité je i řádné vyplivnutí vykloktaného roztoku, jinak bychom původce onemocnění takzvaně pustili dále do organismu. Ideální je například ještě vypláchnout si po kloktání ústa.

  1. SKOŘICE, MED, CITRÓN A ZÁZVOR

Tradice, kterou ctily už naše prababičky byla příprava speciálního medikamentu za pomoci domácích surovin. Nejprve připravovaly směs skořice a medu, která nejen, že chutnala, ale hlavně potlačovala bolest v krku. Později přidaly ještě zázvor a citrón, ze kterého pak připravily čaje i jiné teplé nápoje, které také na bolest v krku měly blahodárné účinky.

Reklama
  1. CIBULOVÝ ROZTOK

Řada z nás si z doby našeho dětství může vybavit jiný lidový lék, a to speciální cibulový roztok. Stačilo nakrájet cibuli nadrobno a zasypat cukrem nebo přelít medem a chvilku počkat až pustí šťávu. Právě tento roztok pak pomáhal od bolesti v krku a v rámci možností i docela chutnal.

  1. PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Velmi šetrnou a zároveň velmi dobrou službu nám prokážou přírodní přípravky, jako je například Larfasol sprej. Larfasol sprej obsahuje oleje z rakytníku, měsíčku lékařského a bergamotu. Olejová báze vytváří ochranný povlak sliznice, čímž přispívá ke snížení podráždění a bolesti v krku, usnadňuje polykání a napomáhá zvlhčení a regeneraci sliznice. Navíc Larfasol sprej lze používat již od 2 let, takže je oblíbenou volbou zejména pro maminky.

Pro děti navíc dnes můžeme sehnat i speciální lízátka v obdobném složením, jako jsou třeba právě Larfasol lízátka. Larfasol lízátka jsou 100% přírodní produkty s rakytníkovým olejem, vitaminem C a kurkuminem, které neobsahují ani konzervanty, ani umělá barviva. Larfasol lízátka s pomerančovou příchutí jsou doplňkem stravy vhodným i pro děti již od 3 let.

 

PŘÍRODNĚ NA BOLEST V KRKU

Víte, že na bolest v krku velmi dobře působí například rakytník? Jeho olej je nejen koncentrát mixu vitamínů A, E, F, P a K, ale také regeneruje sliznici, působí protizánětlivě a snižuje bolest.

Z přírodních surovin můžete vsadit ale i na měsíček lékařský, jehož olej má antibakteriální účinky.

Vhodné jsou i přípravky s méně známou přírodní složkou, jakou je bergamot, který zmírňuje zánět a tiší bolest.

Komerční sdělení

Reklama

Komentáře

Reklama