Reklama

akne

Andela (Po, 15. 3. 2004 - 17:03)

Ahoj Leni přesně na to samé jsem se vás chtěla také zeptat.Jelikož to nevydržím dívat se na ty podebraný pupínky a musím je likvidovat,tak si dělám i jizvy.Jen za letošek jsem jich pár stihla a jsem z nich neštastná.Ani makeup to neschová a léto za dveřma.Taky jsem přemýšlela o kolagenu,ale co když to nepomůže?Je to dost peněz.A to už nejsem nejmladší.Nevíte jak se mám to štípání odnaučit?Je to více škody než užitku a to mám nejhorší vždy když někam jdu,jako bych to dělala schválně,abych se musela za sebe stydět.Fakt si nerozumím.Poradte mi jak se toho zbavit a už si neubližovat.Předem díky A.......

PIVO (Po, 15. 3. 2004 - 11:03)

to je v háji, nechtěj mi předepsat roaccutane :( Nevíte někdo kde v praze mi ho napíšou i když nemám těžkou formu akné ?

ComeAndDone (Po, 15. 3. 2004 - 09:03)

ja nikomu neradim,Petre,napsal jsem jen,co mi pomohlo...nechapu ani,kde si nasel,ze mi to pomohlo jen na 2 mesice,ja uz mam totiz od akne pokoj pres dva roky!!!!!

alex (Ne, 14. 3. 2004 - 10:03)

taky mám velmi dobré zkušenosti s Biodermou.Dobrá je i voda SEBIUM H2O a hlavně zmatnjící krem sebium matifiante.hlavně to nevysušuje plet, a je po ni krasně hladká

PIVO (So, 13. 3. 2004 - 21:03)

petr: který z těch čistících gelů používáš ? Nebo který by si doporučil jestli si jich zkoušel víc. Tady je přehled http://obchod.lekarna.cz/seznam.php?hledat=s%E9bium

Lenka (So, 13. 3. 2004 - 21:03)

potřebovala bych poradit něco účinného na jizvyčky po akné a na zmenšení pórů,chtěla bych se zeptat jesli je lepší používat kolagen z lososa,nebo AHA kyseliny(kyselinu glykolovou),mám citlivou pleť

Jakub (So, 13. 3. 2004 - 17:03)

Mně by zajímalo,jak Roaccutane rozhodilo tomu člověku jeho organismus. Můžeš mi to říct. Já si myslím,že i doktoři se domnívají,že je to poslední možnost,jak se zbavit účinně akné pomocí léků. Nic lepšího v lékárně nenajdeš.

petr (So, 13. 3. 2004 - 16:03)

A ještě něco. Jak tak pročítám Vaše příspěvky tak zjištiji,Comedonovi pomohl sice effaclar jako mě jen na dva měsíce, ale on ani jaký to obsahuje účinný látky a vůbec nic o akné. Jemu to sice pomohlo,ale na jak dlouho, od takového člověka bych si teda nenechal radit,cheers

petr (So, 13. 3. 2004 - 16:03)

Já jsem vyzkoušel jak Effaclar tak K2 od Biodermy. K2 je v mém případě kvalitou někde jinde. Kůži vyhladí výborně, obsahuje mnohem více účinných látek a to ve skvělé kombinaci kys. salycylová, zinek, jen 4 procenta glykolky a hlavně retynol a hlavně žádné parabeny. nánáším jem večwr ve slabé vrstvě ,žádné plácání a ráno jen umeji gelem Teenderm nebo může se použít zase moussaut od Biodermy. Když jsem ještě přidal do stravy acidofilus , B komlex, betakaroten a zinek, piju ještě dvě nealko piva denně, pleť se mastí po nich o 50 procent míň, nejlépe Birrel od radegastu, to jsem vyzkoušel.A důkaz , že je K2 někde jinde než La Roche? V lákarně na budějárně , kde mám známou je K2 pryč mnohem rychleji než effa. Objednávám do na dobírku na www.alineaderma.cz. Ještě jsem radikálně změnil stravu, jogurty, ovoce zelenina , žádné hamburgery,pálivé jídla,také celozrnné pečivo. Zní to všechno strašně,ale když to vydržíte tak za měsíc jsou patrnné výsledky, nechce to uspěchat, žádné placání několika krémů třebas i z řady od Biodermy Sébium. Zkuste K2 jak jsem výše popsal a nebudete litovat, chcete-li něco tak muj mail petr_3"seznam.czKdyž já , tak Vy taky!

anne (Pá, 12. 3. 2004 - 14:03)

Ahoj. Chtěla bych poradit všem, kteří mají problém s akné.Z mé zkušenosti mohu doporučit pití nápoje z kombuchy. Je to nápoj, který pročistí organismus, obsahuje vitamín skupiny B a mnoho dalších zdraví prospěšných látek a taky trochu alkoholu (v malé míře, takže jej mohou pít i děti). Ráno na lačno by se mělo vypít cca 200 ml a pak libovolně pít kombuchu přes den. Dobré je taky si tímto nápojem umývat obličej. Kombuchu si může každý pěstovat doma a při správném zacházení s vámi vydrží celý život. Třeba by vám právě tento způsob mohl pomoct. Držím palečky

Kačula (Pá, 12. 3. 2004 - 08:03)

Artristy: Ahoj, já jsem si teď koupila zjasňující gel a tonik na mastnou pleť.Tak teprve uvidim jak to bude pomáhat.Taky mi bylo doporučeno brát prášky daily Nutrilite.Prej to je přírodní kosmetika, ale je tam nějaká chemie, aby to nezplesnivělo.Čistě přírodní kosmetika vydrží max.měsíc.Jinak logicky začne plesnivět.Časem napíšu, jak se mi přípravky od Amway zdají.Ahoj

kapka (Čt, 11. 3. 2004 - 20:03)

Jeste bych se chtela zeptat, jake mate zkusenosti s kosmetikou Artistry a LR-International. Ktera myslite, ze je lepsi? Je Artistry prirodni kosmetika? Mejte se

Any (Čt, 11. 3. 2004 - 19:03)

Chtěla bych se zeptat, zda má někdo skušenosti s tím, jak na plěť působí čaj z kombuchy. Slyšela jsem, že pomáhá na akné. Předem děkuji za všechny rady a informace.

kapka (Čt, 11. 3. 2004 - 18:03)

Ahoj, koukam, ze kosmetika, ktera opravdu zabira na akne je prece jen ponekud drazsi. Nevite nekdo o znacce, ktera zabira, ale neni tak draha? Jsem studentka a i kdyz se chci akne zbavit, tak na täk drahe vyrobky nemam penize. Prosim, poradte. Diky

ComeAndDone (Čt, 11. 3. 2004 - 09:03)

Toho kremu je tam dost,nesmis si ale nanaset nejaky megavrstvy,staci tenka vrstvicka.Podle mych uzivatelskych zkusenosti by Ti mel gel vydrzet 3 mesice a pletovka s kremem mesic a pul.A jestli je to na celej zivot,tak to jsem nezkousel,ale ja nemam potrebu to vysazovat.Nechci mit za 15 let plet oslehanou vetrem a mrazem,dehydratovanou sluncem...proste poskozenou vnejsimi vlivy.Proste nechci vypadat jao zombie a takhle si plet chranim,navic po aplikaci vypada ksichtik skvele.Ty jako zenska celej zivot stejne nejakej krem pouzivat budes,takze pokud se Ti osvedci,proc ne...

přemýšlivá (St, 10. 3. 2004 - 18:03)

Pro ComeAndDone tak mi dnes ta kosmetika La Roche Posay došla a jsem zvědavá jestli i mě taky pomůže.J8 jsem si ji objednala přes obchod Lekárna na netu a do dvou dnů jí mám doma.Moc pěkně vonía je příjemná i pak ta plet na dotek.Toho krému moc ale není.VYdrží mi na měsíc? To jak jsi psal že tě to měsíčně stojí 700-900kč,tos myslel celou tu sadu každej měsíc koupit novou?A jak se to přestane používat tak se to vrátí?Zkoušel jsi to?Nebo to je na celej život?Díky za odpovědi a drž mi palce v úspěch...

Renata (St, 10. 3. 2004 - 17:03)

Čaute lidičky, potřebovala bych poradit. Nebo spíš problém má můj přítel a strašně se za něj stydí. To, že má akné na tváři ještě není tak hrozné, ale má ho i na zádech a to v šíleném množství. Každý večer mu je vymačkávám a už je to docela lepší, zrovna mu to i ošetřuju alespoň pleťovou vodou, abych to vyčistila. Má na těch zádech ale i strašné jizvy, hlavně u ramenou, ale jinak až k pasu. Vypadá to fakt hrozně. Až po půl roce mi ty záda ukázal, tak se styděl. Přiznávám, že když jsem to poprvé viděla, tak se mi udělalo nevolno. Byl to hrozný pohled. Prý se s tím léčil i v nemocnici, prošel nějaké to kožní, ale nic nepomohlo.Měl tam zezačátku hrozné boláky a normálně hrby, jak byly některé nateklé. Přemýšlí, že by zkusil laser, ale vůbec tomu nevěří, tak neví jestli má tolik investovat. V létě nehrozí koupaliště, ani žádná dovolená. Z toho jsem nejvíc zoufalá, ale on taky. Snažím se ho chápat, já bych s tím taky na koupaliště nevylezla. Ale zas mě v tom omezuje, vždyť na koupaliště chodím ráda.Prosím, nějak poraďte.Děkuju a mějte se :-)

ComeAndDone (St, 10. 3. 2004 - 17:03)

Ja se jen smeju...PIVO:Nejsem pokusnej kralik,abych se fotil pred a po!!!SONA:Jsem takovej,jakej jsem a menit se nehodlam(protoze uz bych to nebyl nejspis ja-to zni docela logicky,ne?)IVCA:Dik...vsak ty vis...Lidi,uz me tu nereste,vzdyt existuji i jiny temata,nez se zabyvat moji malou,skromnou,nevyraznou osobou...

Ivča (St, 10. 3. 2004 - 16:03)

To Sona: Tak ComeAndDone bych taky chtěla mít doma! Protože je to fajn kluk!!! A vůbec není namyšlenej, je v pohodě!!!

Sona (St, 10. 3. 2004 - 16:03)

Tak ComeandDone bych chtela mit doma. Takovyho namyslence a narcise bych brzo srovnala :-)))) Jinak myslim, ze La Roche je dobra kosmetika.

Reklama

Přidat komentář