Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 20:05)

Ale nemel Markéto. Ty, rutinérka, už víš jak udělat dav. Dělalas ho na x diskusích tady a fakt není problem psat jednou tak a podruhe jinak . Typografie se dá lehce upravit,viď? A nejednou je tu dav babizen,co jsou stastne, že je Ariana marod. Jsi kunda a přesně se to na tebe hodí. Jedna velká, tlustá, sádelnatá Kunda.

Drnda (St, 6. 5. 2020 - 16:05)

Ne,že bych Květě fandila,ale i přes to,když někomu vezmou vnitřek,tak to neznamaná konec mládí.V podstatě všechno funguje dál,jen nelze rodit děti.Tohle musel napsat fakt nějaký blb.A vůbec,když zde občas čtu ty příspěvky,tak začínám pochybovat o inteligenci těchto pisatelů.Co se zde vyprodukuje!!!!Žumpa.Podotýkám,o Květě mám své mínění a vůbec jí nefandím.Vždyť se dá kritizovat i bez téhlé bezduchosti,špíny a sprostoty.Pisatel je sice anonymní,ale fakt Je to v podstatě CHUDÁK !!!!!!

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

to je právě to ,co se tady snažíme vypsat. A paní žumpa tady perlí a bojuje :-) A přeje si ,aby to Květa četla.. Když ji tak fandí ,jistě by ji upozornila na křivdu ,která se ji tady děje... Takže opět sama velká bi porucha tady ukazuje svou inteligenci

Jop (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Myšlenka měsíce!!!

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

to je děsná zoufalka :-))))

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

Nyní si upřímně přeju, aby to tady Ari četla a mohla jí tu veškerou hnusotu poslat zpět. Ten, kdo si dělá legraci ze zdravotních problémů druhého, si nic dobrého nezasluhuje.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

přání bylo vyslyšeno.VÍTEJ KVĚTO!!

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

vůbec nikdo neměl radost z toho ,že má potíže, Ale bavily jsme se tím ,že jsme odhadovaly ,co se asi tak stane, nebylo v tom nic zlého ,ani zákeřného. A byla to docela zábava..A že někdo použil slovo vykuchat ? Nepříjde mi to tak urážlivé. Bohužel je ve věku ,kdy se tohle děje často.A pak najednou se do diskuse vmísí kdosi , kdo používá jen sprostoty a urážky...Tak kdo se tady má stydět?

Krista (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Zábava? Tak proti ty tvy "zábavě" je oslovení Kundo z ryby čajíček. Fuj, že se vůbec s tebou bavím. Sbohem.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Aha, ty jsi jedna z těch, co ji věří úplně vsechno. Videla jsi tu fotku, o které rika, ze si oholila hlavu (((((:
http://piskle.blog.cz/0610/v-jako-vendeta

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

a joo. tak tohle je ta fotka, já furt kde jsem ji viděla... Stupidní kráva..

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

PŘESNĚ !

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 14:05)

Květa je na svůj věk krásná a navíc duševně bohatá. A chlapů může mít na každým prstě deset. Stačí se podívat na FB, kolik tam má ctitelů. A v reálu určitě taky.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

imaginárních ctitelů,kteří netuší,že v reálu,je nečesaná nemytá ,zapocená babča ,která se válí v chlupech obalených peřinách .Květo prober se!

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Vždyť se schází se Standou. Vyhovují si, nelezou si až tak moc do života, ale asi Květě vyhovuje, protože chlapa neshání. A co je s ním, tak jede fóry o sexu denně. Tak je asi u/spokojená. Když sex po Tomovi tolik neměla, tak o sexu se jí ani psát nechtělo.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

je majetnická! nedovolila by chlapovi se svobodně nadechnout,natož aby žil život podle svých představ nikoliv těch jejich. Fóry o sexu ? jen trapný pokus ukázat se že je stále žádoucí a sexem posedlá :-)

Krista (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Se ji musím zastat. V červenci mi bude 50 let a jsem pořád žádoucí a sex mě velice baví a zajímá. Nevim jak to má s muži, ale je fakt, že kdo strádá, moc se mu do vtipů o sexu nechce. Kdo jede, ten maže :). Takže věřím, že nějakého nabíječe má. Ono jestli ty nemáš o sex zájem, nesmíš soudit podle sebe nás ostatní.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Souhlas (: a proto je porad sama, unavená a nemocna.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 11:05)

tady alespoň ukazuje svou pravou povahu.Naštěstí sem nejdou vkládat fotky.... :-)

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 10:05)

Stará je, o tom žádná. Nikdo tu nepsal, že jí něco takového přeje, nebo že by se jí vysmíval za nemoc. Ale že jí vykuchají, je velká pravděpodobnost, že bude mít bolesti taky a že ztloustne? No jasně, ty hormony jí budou chybět. Takže klídek, já jí přeji, ať se z toho brzy vyhrabe, není to nic hezkého.

Reklama

Přidat komentář