Reklama

Celulitida

Miriam (Út, 19. 7. 2016 - 09:07)

No není vůbec zač. Jo však uvidíš, jestli do toho půjdeš.

Lenán (Pá, 15. 7. 2016 - 09:07)

Už jsem to našla, moc děkuji.
Docela to vypadá zajímavě.
Zvážím to, děkuji!

Miriam (St, 13. 7. 2016 - 09:07)

Dala bych sem odkaz, ale nevím jestli se to smí. Každopádně mrkni na platanclinique.cz a níže když sjedeš, tam to najdeš.

Lenán (Út, 12. 7. 2016 - 10:07)

Miriam můžu se zeptat na bližší info nějaké? Kde přesně na čem jsi byla, kolik to stálo?

hm (Po, 11. 7. 2016 - 11:07)

Já mám celulitidu a nevím...No, tak já cvičím denně + zdravá strava i pitný režim a mámnuí stejně také. Mně se začala dělat při braní antikoncepce a jelikož ji beru dál, myslím, že se toho nezbavím i kdybych se na hlavu stavěla.

Miriam (Po, 11. 7. 2016 - 09:07)

Já jsem byla v Opavě na bezbolestném zákroku, měla jsem celulitidu na stehnech. A to mě fakt pomohlo se jí zbavit, zmenšilo mi to stehna, vyplo pěkně kůži.
Takže jsem naprosto spokojená.
Nic jiného mi na celuitido nepomohlo, přestím jsem zkusila všechno snad, veškéré krémy, babské rady a nevím co všechno.

Lenka (Út, 28. 6. 2016 - 22:06)

Já mám celulitidu a nevím co s tím. Cvičím tak nárazově, což bude asi chyba že.

Angelika (Pá, 22. 4. 2016 - 15:04)

Já bych vám doporučila pít hodně čerstvé vody, nějaký ten pohyb a nějaký krém, já osobně používám od značky Pevonia Botanica a jsem spokojená :) Snad jsem nějak pomohla :)

Diana (St, 23. 9. 2015 - 08:09)

Diky, no ja do toho asi pujdu a budu objednavat.

Petruska (So, 19. 9. 2015 - 09:09)

Helet u tehle znacky jsem cekala vazne chvilku a videla jsem uz vysledky, ne jako u kremu treba z drogerek a tak

Diana (Út, 25. 8. 2015 - 11:08)

A jak dlouho si jej musela pouzivat nez ti dobre zmizeli?

Petruska (So, 22. 8. 2015 - 18:08)

V tomhle bych dala predevsim na zensky, ale ja mam doma emulzi od znacky bioapta a jsem s ni spokojena..trapili me hlavne z ladi strie a to aj okolo prsou, coz bylo vazne neprijemne

Diana (Ne, 9. 8. 2015 - 13:08)

Ahoj, poradite mi nejaky ucinny krem ci emulci co by me tohohle trapeni zbavila? dekuji moc za odpovedi

Kayla (St, 11. 3. 2015 - 23:03)

měla jsem celulitidu už v...Ado s tim behem s tebou souhlasim,navic perfektne tvaruje zadek.Nicmene i tohle se musi hlidat.Za prve pokud behas po asfaltu tak si vykurvis kolena a ve stari s nima budes mit problemy.Lidsky telo neni uzpusobeny na beh po umelym povrchu!! Musis si tedy koupit specialne vyztuzeny botasky, nejlip Nike AirMax, ty ale stoji 4000-6000, tedy ma smysl do nich investovat pouze pokud to clovek mysli s tim behem vazne!Dale by meli byt o cislo vetsi nez tva normalni velikost.Pokud behas v posilovne na mekem pasu tak staci levnejsi boty a dal pak pri kazdym sportu je nutna sportovni podprsenka, jinak si kazda zenska zadelava na pruser.Treba u Marks&Spencer za 300 Kc.Ale jinak beh je uzasnej sport, clovek ho muze delat kdykoliv a kor pokud venku nechcije))

mshdfh (St, 5. 6. 2013 - 08:06)

Tak já mám celulitidu "jako prase" a přitom jsem hubená, dokonce mám podváhu, životosprávu mám jako řemen, denně hodně ovoce a zeleniny, žádný alkohol,cigarety, hodně pohybu, navíc hodně cvičím. Nevím, čím by to mohlo být. FAkt je ten, že se mi začala dělat v těhotenství, kdy mi i zesílala stehna a jak jsem začala brát HA, byl konec. Jenomže nyní HA neberu, po porodech mám už leta letoucí a celulitidu a stehna jako slon mám stejně.

Bára (Út, 4. 6. 2013 - 15:06)

Ahoj, neustále jsem v pohybu a celulitidu stále mám. Jsem vysoká a štíhlá. Mám trošku víc svalnaté stehna, ale celulitidu stále mám :( nemáte prosím někdo nějakou dobrou radu ? Děkuju :)

peta (St, 29. 5. 2013 - 18:05)

ahojky. .me pomohl x-wave od firmy btl. Je to metoda razove vlny ktera celu temer odstrani po 4 navstevach. Byla jsem spokojena v salonu esthetic medical na karline.

Irena (Po, 19. 7. 2010 - 18:07)

Moniko,jedná se opravdu o...Ahoj prosímtě ja to mám od Jihlavy kousek,kde vacupress v Jihlavě provádějí? A nevíš jestli to nedělají někde levněji? Opravdu Ti to pomohlo tak jak píšeš?Na váze ti taky něco ubylo,nebo"jen" cm Děkuji za odpověď

Co pomáhá (Pá, 2. 7. 2010 - 20:07)

Zkoušela jsem kde co, ale nakonec jsem se dala na sport i kvůli tvarování postavy. Za 3x v týdnu hodinu denně jsem byla šokovaná, celulitida skoro úplně zmizela po měsíci. Až takový výsledky jsem si nepředstavovala vůbec a navíc za tak krátko. Všechny krémy a tabletky a spol jsou na nic, leda snad jen masáže, jenže tam musíte docházet a platit. Takže doporučení jediný: sportovat sportovat sportovat (elliptical s posilování, vše doma) a teď se nemůžu na sebe v zrcadle vynadívat ;) a to jsem na tom byla dost strašně, ve 24 zadek horší než moje máma, mám sedavý zaměstnání...

Daniela (Út, 8. 6. 2010 - 14:06)

Ahojík, máte někdo zkušenost s braním kapslí proti celulitidě- Celuli-Enzym?
Díky za přízpěvky!

Reklama

Přidat komentář