Reklama

Gamblerství

Lemog (So, 18. 6. 2016 - 07:06)

Ahoj všem: dnes 279. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

radek (Pá, 17. 6. 2016 - 19:06)

co je na tom, že nedodržuji zakladní hygienické návyky, Cenzore, já chci zdělit tomuto tematu, ze mi nevadi zapáchajici čarka mojí báby.
Bud tak laskav a nemaz moje komentáře.

Lemog (Pá, 17. 6. 2016 - 06:06)

Ahoj všem: dnes 278. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

když (Pá, 17. 6. 2016 - 00:06)

Chtělo by to tam jedinyho...si uvědomíš že hraješ pro radost vyhraješ víc než pro peníze...paradox...stejně ale musíš vědět že život je radost i starost takže hraj " s Mírou" jak se říká

radek (Čt, 16. 6. 2016 - 22:06)

Chtělo by to tam jedinyho gamblera na svete co umí hrát ziskove. Mě!

Asi si založím školu hry na matech.

radek (Čt, 16. 6. 2016 - 21:06)

dnes -3000 :-( a jsem po zbytek měsíce bez kapesného

radek (Čt, 16. 6. 2016 - 21:06)

Na ruzovem webu jim to biker natrel je to tam falesne jak sanky v lete. jepice jako alkoholicka a gamblerka tahne vsechny dolu a i na bikera vyjela místo aby byla nad věci troska. Vsichni se ji tam omlouvaji hlavne LUK anonym s vice nicky místo aby na ni byly prisni a zamilovanej lemog ji telefonuje a chodi s ni na kaficka. komedie na entou ty vole super reality sou lepsi nez tady. LUK klidne napise jepici ze trava je modra jen aby mu z toho jeho fora neutekla a když zrecidivuje tak se ji omluvi ze se nic nedeje. No a tady to individuum z herny sluzka to je vysoka hra. V kazde vete několik extra hrubek se nedivim ze maximalne cisti popelníky v herne a dela na cerno socka. A jak se chlubi ze ze starym jezdi na dovolene. Az nasetri z tech smesnych 15 mesicne tak daji chorvatsko s konzervama.

presne (Čt, 16. 6. 2016 - 16:06)

Obsluha herny: první tvrdě a každým dalším dokazuješ svou inteligenci.

Uplně jsi objevila revoluční metodu jak lidi dostat ze závislosti.. stačí jím to říííííc jůůůůůů :D

radek (Čt, 16. 6. 2016 - 15:06)

Obsluha herny - jaktoze mě znáš? Ja nechci byt socka, vymysli si neco jineho, ja jen tak sem tam brnknu ale jinak to mám pod kontrolou

a (Čt, 16. 6. 2016 - 15:06)

Prvni clanek byl psany zvrde,...Nebyla bys bez práce ? To když ta socka vyhraje a dá ti dýžko tak ruku natáhneš co ?

Blbka jsi ty tam dělaj samý individua.

Obsluha herny (Čt, 16. 6. 2016 - 15:06)

Prvni clanek byl psany zvrde, ale tak aby jste tam uz nikdo nelezl!!!!!
Bohuzel jste banda idiotu a nechapete to.
Momentalne hraje socka na kajotu, ale uz mu dochazeji penize..

presne (Čt, 16. 6. 2016 - 14:06)

a ještě tu moralizuje.. ty vole to musí být fakt uplně vylízáno tam nahoře :)))))

presne (Čt, 16. 6. 2016 - 14:06)

Obsluha herny: rozumím dobře že prodáváš nemocným lidem drogu, víš že je to ničí a je ti to jedno. Místo toho se jim chodíš smát na forum o odvykání?

To je mě tě líto víc než gamblerů. tomu říkám lidské dno.

Obsluha herny (Čt, 16. 6. 2016 - 13:06)

Panove,
kolik plati a jestli bude na duchod???
Tak oproti vam vsem v pohode, jezdim na dovolene, mame pekny baracek s manzelem a co mate vy?

presne (Čt, 16. 6. 2016 - 12:06)

Směje se jak říkají hráčům. neprej si vedet jak říkají majitele heren vám

Milan (Čt, 16. 6. 2016 - 12:06)

S takovou češtinou bych i věřil, že jsi fakt (ob)sluha v herně. Kolik platí na černo a kolik na smlouvu? Budeš mít nějaký důchod vůbec, když celý život děláš na černo?

Lemog (Čt, 16. 6. 2016 - 07:06)

Ahoj všem: dnes 277. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Obsluha herny (Čt, 16. 6. 2016 - 02:06)

Ahoj,
procitam diskuzi a jeste par mesicu zpwt to tu bylo o abstinenci, dnes uz o demenci...
Jinak, pokud to pomuze nekome nehrat, tak prosim, napisu par vet:
Jako obsluha herny pracuji 6 let, apostu vas chudaku znam a i moje koleg. vas nazivame chudaci, votravove, zoufalci, blbecci atd...
Nekdo z vas vleze do dveri a my: jeeee, zase ten smradoch, debil, traged, drobnak a za chvilku usmev a od nas dobryyyy deeen, kavicku a dal uz to znate!!!
Jste pro nas ta nejvetsi spina, chudaci, zoufalci, a kdyz jednou za cas vyberete par tisic a nechate nam drobne, tak se tomu smejeme:-) ....prej socka a drobnak nechal 30kc, aby mel zitra na rohlik, pptom co zase dojde:-)"-)"-):):):)
Tak co ,doslo vam to tragedi!!!!!
Vydela jsem uz chlapa prohrat za noc milion korun v jednoum automatu, otocka za litr a za cca 10hodin, 10kafe, 10piv byl na nule, na nule, brecel a prosil, ze uz konci a co, za 2dny byl zpet a z pujckou od cetelemu 400tis, chtel milion zpet, skoro se mu to podarilo, kdyby picus odesel vcas, kdyby!!!
Vydela jsem jak borec dosel z tisicovkou a odchazel z 500 tis a do roka byl bez baraku, auta, rodiny, a dluhem 3mil.
Staci vam to vy kreteni, uz jsem to musela napsat, mam toho dost.
Budicek, nereste sde hovna a prober te se, to co zde pise vecina , je jen zasterka a gamvlite dal!!!!
Nazdar

radek (St, 15. 6. 2016 - 19:06)

Jsem opět v Thajsku a nestačím zírat, na doktorce řádil cenzor, moje príspěvky se vypařily.
Omlouvám se, hlavně Lukovi, nemyslel jsem to tak, jsem jen nešťastný gambler, bojuji s tím ale nedaří se mi to.

aldepek (St, 15. 6. 2016 - 18:06)

Vubec nevim co budu delat, tak dnedka to asi vsechno praskne....su totalne v pici

Reklama

Přidat komentář