Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Vilík paroháč (Pá, 17. 1. 2014 - 12:01)

Mě manželka nabádá abych...To se ta tvoje panička moc neukáže,když ti to nechá zmáknout a přitom pěkně ušetřit.To ta moje mě vzala na dovolenou do Thajska.V Bangkoku v jednom salonu mě Thajka a Číňanka za slabou půlhodinku definitivně zbavily plodnosti a nebezpečí rakoviny prostaty za dvěstě dolarů.

Láďa (Pá, 17. 1. 2014 - 11:01)

Je to hloupost,vysoké...Mě manželka nabádá abych si nechal udělat tu prevenci proti rakovině prostaty.Její kolega má známou,která mi to udělá za dva tisíce,prý je to dobrá cena,je to pravda?Na rakovinu prostaty prý umírají v Česku čtyři muži denně.

Nina (Čt, 16. 1. 2014 - 11:01)

začneš mluvit fistulí,... Je to hloupost,vysoké sopránové hlasy pro kostelní a chrámové sbory se získávaly kastrováním vybraných chlapců před dosažením puberty,než hlas "zhrubne".U zralého muže to nemá na hlasovou dispozici vliv.Co se ostatního týká,tak v případě že se vykleštěný muž přejídá,válí se u televize,nebo počítače,zásadně jezdí výtahem a autem,ruce si šetří jako cikán,je to pravda.

Akorát (Čt, 16. 1. 2014 - 11:01)

Pokud podstoupíš...začneš mluvit fistulí, zvětší se ti prdel, narostou kozy a budeš ho mit jen na chcaní, ale jinak žádná změna. A to se vyplatí :DDD

Andy (Čt, 16. 1. 2014 - 10:01)

Rád bych se zde podělil o...Pokud podstoupíš kastraci,což je jinak řečená orchidektomie.Je vliv takového zákroku na povahu velice individuální.Většinou je vliv zklidňující.U dospělého muže se rysy nijak zvlášť nezmění,při zdravém způsobu života,nepřejídání se a dostatku pohybu nikdo ani nepozná,že jsi kastrovaný.

Nikola (St, 15. 1. 2014 - 20:01)

Rád bych se zde podělil o zkušenost s orchiektomií, neboť ji hodlám podstoupit z důvodů transsexuality. Rád bych věděl, do jaké míry a jak přesně ovlivní povahu, do jaké míry se změní tělesné rysy, a zda ustoupí typické mužské rysy ve tváři a podobně. Je někdo ochoten mi na mé otázky upřímně odpovědět? Mnohokrát děkuji.

Lea (St, 15. 1. 2014 - 10:01)

Nepochopím,že se chlap...Vždycky se najde řešení,pokud si budou rozumět tak mu ji může oplodnit někdo jiný.Pokud se jedná o atraktivní mladou ženu,tak jim určitě někdo "laskavost" udělá.Nebo je spousta rozvedených pěkných žen s dětmi,takže jeho samčí schopnost už není nutností.Některé ženy ani být oplodněny a mít děti nechtějí,ty by jeho handicap ještě uvítaly.Rozhodně i kdyby ho manželka vykopla,nemusí házet flintu do žita.

xx (St, 15. 1. 2014 - 06:01)

Nepochopím,že se chlap nechá vyřezat jen kvuli přání nějaké vychytralé manželky. Až jí po čase kopne do řiti nebo ona mu zmizí s jiným, zbydou mu jen oči pro pláč. Až potom potkáš normální ženskou,která tě bude mít ráda, budeš k ničemu.

Jirka (Út, 14. 1. 2014 - 20:01)

Svojí ženu miluji jako...Libore,nevěř manželce ani slovo,já tím prošel před dvěma lety,o tomtéž mě přesvědčovala manželka,na erekci to nemá vliv a nebolí to.Dnes můžu říci,větší bolest jsem nezažil a při podvázání jsem omdlel.Odstřižení naštěstí proběhlo v bezvědomí!Dnes jsem již zcela bez erekce a i bez manželky!!!

Hot secretary (Út, 14. 1. 2014 - 20:01)

Ty ženy se mi...Libore to se jako necháš odvést svoji vykutálenou polovičkou neznámo kam k lidem,kteří nemají ani špetku slušnosti se představit jménem,byť třeba falešným a podrobíš se u nich zákroku???Nestandartní postupy nasvědčují,že jednalo nejspíše o ilegální činnost za hranicí zákona.Jaký příběh máš vymyšlený pro svého pratického lékaře?

Libor (Út, 14. 1. 2014 - 11:01)

Zajímalo by mne, kde a kdo...Ty ženy se mi nepředstavily.Bylo to ve velkém baráku někde v Nuslích,vezl nás tam kolega manželky.Protože jsem byl zaujat tou věcí,vůbec jsem cestu nesledoval a při zpáteční jsem byl tak rozhozený že jsem se nesoustředil.Ordinace byla v normálním bytě.Na odběru semene se podílely obě,po vysvlečení jsem zaklekl a ony si oblékali rukavice.Jedna pode mnou držela misku a druhá mi jednou rukou dráždila penis a prst druhé mi vstrčila do zadku a pohybovala jím.Bylo to velmi příjemné a za chvíli jsem to do nastavené misky udělal.Hned potom mi řekli ať se posadím do křesla,bylo kovové s malým polstrováním a víc jsem ležel než seděl.Zafixovaly mi nohy i ruce,ještě jsem cítil jak mi podvazují šourek potom pár píchnutí.Cítil jsem,že mi s tím manipulují ale bolest žádnou.To jsou veškeré mé poznatky,žádné prognostické předpovědi o nějakém mučení se nesplnily.

HLAVNĚ JIM (Po, 13. 1. 2014 - 21:01)

Fantazie na entou. Máte pravdu jsou to výmyšlené příběhy. Ani Ezop by tyto zkazky nezvládl napsat. Samozřejmě omluva Mistru Ezopovi myslím to sarkasticky.

MaDi (Po, 13. 1. 2014 - 20:01)

Jo, to mě láká, láká,...A kozy máš???!!! :-)

MaDi (Po, 13. 1. 2014 - 20:01)

Vyřezat je jako kozly nebo...Jo, to mě láká, láká, láká ... a ty bys tomu šéfovala, JOOOO?!!!:-)

Hot secretary (Po, 13. 1. 2014 - 20:01)

Já doufám,že sonda už se...Mirku popadni láhve koňaku a dej sbohem sadistické vykutálené dvojici.Vyber všechny prachy z vašeho účtu.Udělej si výlet do světa,nevracej se.Ať si ho manželka se vším všudy obštastňuje sama......

Hot secretary (Po, 13. 1. 2014 - 19:01)

Bohužel,neposlechl jsem...Libore vem rozum do hrsti a nohy na ramena,utíkej co nejdál,protože nevíš,co příště napadne tvoji sobeckou,sadistickou ženu......

Petr (Po, 13. 1. 2014 - 16:01)

Bohužel,neposlechl jsem...Zajímalo by mne, kde a kdo ti to udělal. A více detailů, jak to probíhalo, chceš-li napiš, prosím na mail: [email protected]

Ivana (Po, 13. 1. 2014 - 15:01)

Bohužel,neposlechl jsem...Tak opravdu nevím o co Ti jde?Manželce jsi vyhověl a s výkonem jsi souhlasil.Manželce přihrála náhoda ženu se zvláštním požadavkem a ona se chopila příležitosti.Zkrátka řečeno se to hodilo,protože dárců semene,kteří se na přání příjemkyně nechají vykleštit proto aby již neoplodnili jinou ženu opravdu mnoho nenajdeš.Podle mne Tvoje žena udělala dobrý obchod.Včetně platby za výkony jste získali nějakých pětatřicet tisíc.A šetřit bude dál na antikoncepci kterou už nepotřebuje.Muži varlata k životu také nepotřebují,pokud mají semeno ve spermabance jako ty a ženy jím mohou být oplodněny až to uznají za vhodné.Tak mi není jasné na co si stěžuješ?

Hlavně (Po, 13. 1. 2014 - 15:01)

to nezapomeňte těm pošahaným úchylům baštit. Jsou to jen úchylné fantazie jednoho, možná dvou dementů. Kdyby jim ve skutečnosti někdo na ty jejich pytlíčky jen sáhnul, kvičeli by ve skutečnosti, jak podsvinčata, natož, aby se nechali kleštit.

dan (Po, 13. 1. 2014 - 13:01)

Nestěžuj si, zde ti radilo hodně lidí. Když jseš blbej,tak jseš blbej. Jako bonus jsi se stal dárcem a někomu jsi pomohl.
Každá rádoby ženská a manželka ,která za chlapem přijde s takovým přiblblým nápadem, potřebuje nakopat řiť a denně pořádně vojet až by jí semeno teklo ušima.

Reklama

Přidat komentář