Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simona (St, 20. 1. 2021 - 22:01)

Jestli jsem dobře koukala tak na dojíždění to budeš mít opravdu daleko jestli budete tam někde mezi Hradištěm a Turnovem. Hele ten dnešní nápad s tou soutěží, která z vás se déle nevyčůrá, to bylo dost hloupý, promiň, ale zase to dostalo správný happy end. Je jasný, že Nikolka je mladší a že asi nevydrží tolik ,co ty.když jste byly asi ráno a pak až dopoledne stejně v čase. Tak hezký zbytek večera. Snad jsem tě ještě zastihla. A když ne, tak dobré ráno. Víš, že já spíše píšu pozdě.

Lucka (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Moc hezký počin Klárko a tak vidíš , že když na to Niki myslí a dojde si včas, tak čůrá normálně . Prostě zdravá holka, která má res den více jiných podnětů a o tom jestli potřebuje na záchod moc nepřemýšlí a pak musí rychle. Příjemný večer. Tady taky bylo dnes Slunce a skoro předjarní pocit.

Holka (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Luci to je jasný. Já v jejímvěku jsem byla často zabraná do nějaké činnosti a potom se mi najednou chtělo strašně čůrat a zachránila mi to ruka v rozkroku a útěk na WC a když to bylo venku tak za první strom a už to šlo. To jsem se ani nestačila stydět jestli tam byli kluci nebo holky ,prostě jsem musela a hotovo.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Ruka v rozkroku :)))Ty jsi taky holka s koulema .)))

Holka (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Tak ruka na píčce no,nechtěla jsem to napsat tak natvrdo.

Mike (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Klárko udělalas to velmi správně a ten výlet vás zase srovnal. A díky za moc pěkný čůráníčko.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 15:01)

Kláro, mohla bys prosím popsat, jak to děláš, když čůráš někde venku a máš menstruaci?

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 14:01)

Báro, mohla bys prosím popsat, jak to děláš, když čůráš někde venku a máš menstruaci?

Bára (St, 20. 1. 2021 - 15:01)

Nemohla

Bertík (St, 20. 1. 2021 - 14:01)

Klárko ty jsi tak moc krásně čůrala až se mi to celý udělalo pro tebe a Kristýnku jsem si u toho taky představoval a udělalo se mi to ještě víc. Kristýnka je doma a až zítra se uvidíme. Já mám tady tvou fotku a s tvým čůráním se mi to udělá vždycky.

Klára (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Libor je ještě s tím novým majitelem. Je sluníčko a já jsem Niki nabídla,že dojedeme samy nakrmit ptáčky na chaloupku. Ta skákala radostí, jak byla šťastná, tak jedeme. Už to bude dobrý.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Tak to je supervynikající nápad. Hlavně jeď opatrně . A vůbec , čůraly jste před cestou? Jestli ne tak budete učůrané na chalupě nebo někde na cestě.

No, (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Ty na to v té euforii určitě zapomněly a jestli vydrží na chalupu tak to budou mít na poslední chvíli a velký chcaní .

Holkočůr (St, 20. 1. 2021 - 14:01)

Ale zase se to bude pěkně číst jestli se o tom Klára zmíní.

Klára (St, 20. 1. 2021 - 11:01)

Koupila jsem jí rychle plyšáka a růži na usmíření. Niki to řekla mamče protože si všimla,že bulí a tak se zeptala proč a já dostala vynadáno. Niki to přijala ode mne
a obulily jsme to obě a já ji slíbila, že už takhle soutěžit nebudeme a na chaloupku může samozřejmě jet kdykoliv s námi . Libor tu naštěstí nebyl, ten by mě asi taky nechválil . Na usmíření jsme šly společně udělat čůrání a neměly jsme to nutný a tak jsme obě vydržely na bobečku nečůrat dlouho a já to nakonec pustila dřív, aby Niki měla radost, že jsem jako prohrála. Už je to dobrý. Mrzí mě to stejně ale.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Jak jste doma a flakate se ze školy,tak vymýšlite blbosti.

Natalie (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Klárko to bude dobrý. Každá čůráme jinak. Když ji nic nenašli tak asi je tak naučená to nedržet a pustit to jak jdou kalhotky dolů.

Klára (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

Já jsem to asi úplně pohnojila. Teď jsme s Nikolou šly čůrat a jako se nám chtělo dost a já blbá ,mě napadlo jí říct, že jestli se vyčůrá dřív než já tak nepojede na chaloupku krmit ptáčky. Byly jsme na bobečku v koupelně a ona vydržela chviličku a pak už nemohla vydržet a pustila malý pramínek a pak už úplně prudce, už nevydržela a já se taky hodně vyčůrala. Utekla k sobě a plakala. A já bych si dala pár facek. Vůbec mě teď nepřijímá.

Ivan L. (St, 20. 1. 2021 - 11:01)

Klárko myslela jsi to dobře, ale jestli to Nikolka už nemohla vydržet, tak by to nevydržela ani za milion. Ona za to nemůže a tys to podmínila nešťastně. Viš jak je na chaloupku fixovaná. Měly jste to udělat za tu dvacku jak navrhovala Lucka a i kdyby prohrála tak by to pro ní nebylo tak bolestné a byla by to spíš jako hra a legrace.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 10:01)

Holka pitomá,já vím,že to bylo lmyšleno asi dobře, aby měla větší motivaci, ale ona to prostě nemohla vydržet a bylo to venku. Běž za ní kup ji dárek, kytku něco a omluv se jí.

Reklama

Přidat komentář