Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Proč? (Pá, 8. 1. 2021 - 14:01)

Kdo by si tu dával pokoj jednou je tahle stránka na to zaměřená takže ať si každej píšec co chce

Willy (Pá, 8. 1. 2021 - 13:01)

Ty si nedáš pokoj.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 11:01)

Holky která si změříte kolik načůráte? Já měl 410 a byl jsem plný nadoraz.

Sluníčko (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

Já jsem to zkusila a načůrala jsem hezky 300. Chtělo se mi,ale tobě asi víc nebo jsi už velkej.

Zuzka (Pá, 8. 1. 2021 - 10:01)

Klárko taky zdravím. A pohodu. Neboj se o maminku. Myslím na tebe každý den.

Sluníčko (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já jsem ráda a moc,že je maminka lepší a Nikolka má tu nožku ,že jí to nebolí.Já jsem taky čůrala jako ty ráno hodněz pipinky a potřebovala jsem a dělala jsem hodně proud a já ještě maturitu nebudu dělat,ale až jí budu dělat tak taky bych chtěla mít kluka ,abych ho měla ráda a kdlině bych s ním i čůrrala jako ty. Já mám taky výuku rychle za chvilku začne. Ahoj.

Klára (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Tady je všechno po snidani ok a budeme mít od devíti výuku. Včera jsem ji zažila ale mamča byly důležitější. Dnes je zase po ránu celkem dobrá. Vyčůraný pipinky s Nikou máme hodně jako vždy ráno,mozku jsme převázali a bude to dobrý. Libor něco dělá na noťasu a bude snad lépe. Škoda,že nemůžeme mít maturitní ples plánovali jsme ho na leden a vůbec jak budou probíhat maturity je zatím ještě taky otázka. Dnes už mám lepší náladu.

Mike (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Já mám taky lepší náladu z tebe a jsem fakticky optimista u maminky. Tady máme krásný vánoce, sněží jak z těch pohlednic a všude je bílo. Co ptáčkové? Pojedete je nakrmit?

Fido (Pá, 8. 1. 2021 - 00:01)

Pro Návštěvníka v 8.34: Nemám důvod se urazit - píšeš to pravdivě, od toho skutečně každá diskuse je. Ostatně i já jsem byl někdy na Nonu držkatej. Ale dotkly se mě ty výrazy - povýšená .... arogance .... nedotknutelná .... Kde to v textu vidíte? Odkud to berete? - Osobní obdiv - jo, přiznávám. Ale to, že je Nona intelektuálně výš než já, nám nikdy nepoškodilo vzájemnou komunikaci.

..... (Pá, 8. 1. 2021 - 04:01)

Souhlasím. Velký paradox je, že já Nonu znám osobně a ona mně také, pouze si mně doposud nepropojila a asi by ji to vůbec nenapadlo. Žena s velkou síluu myšlenky, hlasu a pohledu, empatická a moudrá . Zároveň ale křehká a po třech zásadních životních zkouškách osoba,která by vědomě nikoho nepoškodila. L.

nona (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Zdravím pánové L. a Fido, jen jestli si ze mě neděláte tak trochu srandičky neboli prdelky:)) Jinak, L., to že se známe v reálu vůbec nevylučuji, ať už z profesního nebo osobního života. Myslím, že oba kolem sebe máme spoustu přátel, známých kolegů...

..... (Pá, 8. 1. 2021 - 17:01)

Ok. Tak ať se ti a tvým blízkým daří. Ať je letošek pro tebe tím lepším obdobím. Pa.

Ivan L. (Čt, 7. 1. 2021 - 21:01)

Myslím, že se maminka Kláry uzdraví. Hlavně, že jsou lepší krevní výsledky. Ten nález třeba bude mizet pomalu ,na to ozařování bych asi šel, lepší než operace s vysokým rizikem.

Jana (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Klárko dobrou noc. Bude dobře, držím pěsti !

Klára (Čt, 7. 1. 2021 - 19:01)

Byli jsme se chvilku projet s Liborem a jen tady po okolí a já jsem se víc zklidnila a už jsme doma a tak ten večer proběhne snad už dobře. Já vím,že je to celkem dobrý výsledek ,ale stejně to všechno přijmout je náročné. Jo ale půjde to a děkuju za podporu a souznění. Dnes mám vygumováno tak se ozvu zítra. Niki už bude spinkat sama,nožka už ji nebolí skoro vůbec a už ťape po bytě.

Ivoš (Čt, 7. 1. 2021 - 23:01)

Jsem moc rád za tvou maminku. Je to začátek ale správná cesta. Jen tak dál.

Pavel1 (Čt, 7. 1. 2021 - 19:01)

Proč se nejdete raději projít,v autě jste byli dnes celý den,čertsvý vzduch je lepší na odpočinek a okysličení a uvolnění

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Libor má, Libor dá.Má kopu peněz a Klara to ví.Z cizího krev neteče .....

Lucka (Čt, 7. 1. 2021 - 19:01)

Jj Klárko dám panáka na zdraví ve osm pro tvou maminku a odpočiň si dnes. Byl to pro tebe náročný den.

Bertík (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Kristýnka se mnou už mluví. Ona utopila mobil ve vaně! Klárko s maminkou to je super,že se to nezhoršilo ale zlepšilo. Kristýnka navštívíme zítra. Budeme třeba zase čůrat s pak do ní bych chtěl.

Reklama

Přidat komentář