Reklama

Vousy

lukas (Po, 23. 5. 2011 - 15:05)

Ahoj hoši

Tak já bych si...Mám naprosto stejný problém. Když vidím spoužáky jak se ještě neholí a mají hladké tváře, závidím jim.

Viktor (Út, 17. 5. 2011 - 19:05)

Začal jsem se holit ve čtrnácti, měl jsem pár chloupků pod nosem a na bradě, a teď, když je mi 23 mám krásný rovnoměrný růst tmavých vousů po celé tváři, a to jsem spíš blonďák, ale musím se holit často, ob den, pokud chci být holobrádek a to většinou chci, ale to časté holení už také není problém, protože jsem si koupil holící strojek Philips SensoTouch 3D a ten holí skvělě, šetrně a tak důkladně, že mám pleť po holení hladkou hezkou.

Michal. (Ne, 10. 4. 2011 - 17:04)

Mě je zase 16 let a celkem rychle po oholení mi narostou zpět. Také mam trochu víc chlupaté nohy než bych chtěl, určitě bych nechtěl mít hladké jako holka, ale také ne tak chlupaté :) není nějaké řešení jak tu hustotu zmenšit ? díky :)

Jizva (St, 6. 4. 2011 - 12:04)

Dobrý den,
nevíte prosím jak obnovit růst vousů po neštovicích- jizvy na krku..je to vůbec možné???
Díky

vousáč (St, 28. 4. 2021 - 15:04)

Zkuste suplementy na www.angrybirds.cz. Já kupuji a rostou o sto šest.

Radek (St, 28. 4. 2021 - 20:04)

Je to angrybeards.cz :D a souhlasím rychlejší růst se dá opravdu vidět

Ivan (Út, 15. 2. 2011 - 10:02)

Marku až budeš nějaký holce dělat orální sex tak budeš vidět ten úspěch s těma tvýma fouskama

Adam (Po, 14. 2. 2011 - 20:02)

Marku, vousy jsou super. Budes jedinej poradnej chlap ve tride! Uvidis, jak se ti budou hodit, az je ostatni nebudou mit... Vlastni zkusenost :D

Marek (St, 9. 2. 2011 - 22:02)

Mě je 14 a pomalu mi začínají růst vousy, hlavně "knír" , pod bradou a po stranách obličeje, nevíte o něčem co by to mohlo zbrzdit?

Marek (St, 9. 2. 2011 - 22:02)

Mě je 14 a pomalu mi začínají růst vousy, hlavně "knír" , pod bradou a po stranách obličeje, nevíte o něčem co by to mohlo zbrzdit?

Danny (Pá, 4. 2. 2011 - 12:02)

je možne aby vousy rostli...Tak si ty ,,chloupky" blíže k oku vytrhávej... sice je to trošku bolestivé... ale časem si zvykneš :)

Lukáš (Út, 20. 11. 2007 - 15:11)

Dobrý den potřeboval bych poradit. Je mi 15 let holim se kazdy 3 den protoze to mam rychle hrozne zarostly a vypadam jinak hrozne a v 15 letech me to pripada brzy takhle holit. Neni neco nebo nejakej prostredek, popripade prasky kdyby mi tolik nerostly vousy?? dekuji za radu!!! Lukáš Novotný

Lukáš (Út, 20. 11. 2007 - 15:11)

Dobrý den potřeboval bych poradit. Je mi 15 let holim se kazdy 3 den protoze to mam rychle hrozne zarostly a vypadam jinak hrozne a v 15 letech me to pripada brzy takhle holit. Neni neco nebo nejakej prostredek, popripade prasky kdyby mi tolik nerostly vousy?? dekuji za radu!!! Lukáš Novotný

Zarri (St, 14. 11. 2007 - 00:11)

Ruda P.: Ehm... Tedy, nejsem sice člověk odborně vzdělaný v oboru klasické medicíny, ale dovoluji si vyslovit domněnku nemůže-li mít velikost Vašeho přirození nějakou hypotetickou souvislost s absencí mužného vousu...
Když nazřu na tuto problematiku z pohledu člověka, jenž vzdělán jest pouze středními školami, rozvzpomenu se na poučku z učebnice biologie, kde se pravilo, že "O období puberty hovoříme u chlapců mezi 15. a 18. rokem života s přihlédnutím k individuálním rozdílům. Během této životní etapy probíhá spousta tělesných změn, začínají být nově tvořeny a do krve vylučovány některé hormony (např. testosteron) a rovněž dochází k dotváření druhotných pohlavních znaků... Z chlapců se stávají mladí muži!" Když si teď tedy uvědomím, že jak růst a vývoj penisu a varlat, jakožto prvotních pohlavních znaků, je podporován testosteronem stejně tak jako růst ochlupení, kteréžto se řadí mezi pohlavní zanky druhotné, souvislost mezi těmito dvěma jevy je u vás zcela evidentní...
Šťastlivče, nezoufejte! Jednak jste se stal přímo učebnicovým příkladem přirozeného lidského vývoje a potom máte ještě jednoduchou přirozenou biologickou cestu k dosažení svého cíle. Pevně věřím, že po dovršení obdobé puberty Vám přirození doroste požadovaných rozměrů stejně jako se Vaše ochlupení rozvine v celé své kráse. Pokud se tak nestane, je možné, že se opět stanete učebnicovým příkladem, ovšem tentokrát pro učebnice sociologie, konkrétně jako model "přirozeného výběru", v němž vítězí pouze zdraví, zdatní a silní jedinci, kteří mají největší pravděpodobnost v úspěšném oplodnění samice!

Ruda P. (Po, 12. 11. 2007 - 19:11)

Fousy nemám, za to mám malý penis, četl jsem v Květech, že se dá zvětšit pomocí nějaké cvičení. Neporadil by mi někdo?
Protože když z holky můžou udělat kluka, tak proč by nemohli přidat i kousek tomu, kdo trpí komplexy? Vzdyt vše se da přece nastavit...

Odborník na vou (Po, 12. 11. 2007 - 17:11)

Ano, to je dobrý postřeh, ale určitě to neplatí stoprocentně. V mých výzkumech figurují plešatí jedinci s chmýřím pod nosem a na abradě.

Drobný postřeh (Po, 12. 11. 2007 - 00:11)

Povšiml jsem si, že muži s mohutným plnovousem často bývají plešatí. Takže když matička příroda někomu někde přidá, tak mu jinde zase ubere.

Odborník na vou (Ne, 11. 11. 2007 - 21:11)

Je to velmi individuální. Záleží, jaký stupeň variace vývoje se u muže vyvinul. Pokud se aktivovaly převážně matčiny geny, budou mít vousy jiný sklon a charakter k růstu, bude jich podstatně méně. Pokud je variace větší, vousy začínají vytvářet určitý typický obrazec, je jich tím pádem mnohem více, disperse vousů je výrazně mohutnější, a zabírá tak větší část tváře. Průměrně začíná u malých variací počet vousů u jednotek ke stovkám, relativně vyšší variace poskytují již velmi solidní množství, v řádech tisíců plus sklon k vytvoření typického vousebního obrazce

natalia (Ne, 11. 11. 2007 - 12:11)

Dobry den, prosim o informaci, kolik vousu v prumeru vyroste dospelemu muzi? O vlasech se to vsude pise, o vousech tuto informaci nemohu najit. Dekuji

Katka (Pá, 9. 11. 2007 - 23:11)

dobry den jsem katka a nevim co mam delat rostou mi vousy a zkusila jsem si to oholit a roste to vic a vic moc se za to stidim nevim co mam delat prosim odepiste mi na muj mail dekuju KaterinaTranova"seznam.cz nebo mi odepiste em a ja se sem kouknu

Reklama

Přidat komentář