Reklama

Je mi 50 a vypadám na 70

PaT (Po, 22. 8. 2005 - 11:08)

to, co je zanedbano, uz zadna kosmetika nevylepsi. Operace ano. Po operaci ale musi nasledovat zdrava vyziva, dodrzovani pitneho rezimu a starani se o plet kvalitnimi pripravky. Nesmi chybet pletove mleko, pletova voda, denni a nocni krem, pak take samozrejme specialni kremy na ocni vrasky. V tomto veku bych take doporucila kolagen - da se sehnat i za 800,- (o levnejsim zatim nevim).

Balhy (Po, 28. 3. 2005 - 12:03)

Zdravím vásJá používám kosmetiku Iris Berben.Kompletní série na pleť je drahá vyjde na necelých 5 tisíc ale je to série která narovná i vlnitý plech.Myslím to vážně a to mám citlivou pleť.

Kateřina (Pá, 15. 10. 2004 - 13:10)

to gladys:nesouhlasím, samozřejmě jsou ženy, které tu plastiku potřebují a je to nejspíš jediná jejich šance, ale ze zkušeností můžu říct, že v osmdesáti procentech jde především o špatnou péči... Holky, přiznejte si, jakou kosmetiku používáte? Taky výhodně nakupujete nějakou levnou? A pak se divíte, že vypadáte jak vypadáte...Samozřejmě to není paušálně na vás na všechny,tak mě nekamenujte, ale já s takovými ženami pracuju a můžu vám říct, že je opravdu velký problém naučit ženu nejen o sebe pečovat, ale i přesvědčit ji o tom, že musí používat kvalitní věci, pokud chce nějaký výsledek... a to tu nemluvím o žádných velkých sumách!Kosmetika Vám samozřejmě nezdvihne povyslá víčka apod., ale může Vám v mnohém pleť vylepšit, až byste se možná divily...

gladys (Čt, 14. 10. 2004 - 01:10)

Je mi přes padesát, ráno se cítím na sto, v poledne už jsem mladší...znáte to. Vrásky mám taky, paní doktorka správně napsala, že záleží na celkovém zdravotním stavu a zdraví nemám nejlepší. Asi proto se nezabývám vráskami a netrápí mě. Čím chabější mám zdraví, tím víc se zajímám o všechno možné. Užívám si života v rámci svých možností. Dost jsem četla o různých chirurgických úpravách obličeje a myslím si, že operace očních víček, váčků i vrásek může hodně celkovému vzhledu pomoci. Rozhodně všelijaké krémy, masky apod. produkty nepomohou, pouze operativní zásah. Držím palce a přeji hodně zdraví. A pohody z omládnutí.

D (St, 13. 10. 2004 - 23:10)

Doporučuju panenskej moč, nebo braborový pitel pres oblicej...

jezismarja (Út, 12. 10. 2004 - 23:10)

bude mi 40 a nekdy se citim na 80. No a nekdy mam napady jak 10 lety.Pa

B. (Út, 12. 10. 2004 - 20:10)

Já bych Vám doporučila operaci očních víček,opravdu to za to stojí je mi 54,úplně mi převisaly a po zákroku jsem strašně omládla,rozjasnilo mi to obličej.

Tereza (Út, 12. 10. 2004 - 20:10)

Já bych Vám doporučila kosmetiku Mary Kay a její řadu TimeWise proti vráskám

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 22:08)

Ja bych ti doporucila zmenit zivotospravu, co popisujes potrefuje dosti kuracky a zeny s nedostatecnou nebo spatne postavenou vyzivou....bez vitaminu a mineralu ze vnitrku tela nepomuze ani sebelepsi kosmetika - dbej o svuj jidelnicek, k tomu i par navstev kosmeticky. Hodne pit, piti hlavne cerstve vody nebo zeleneho caje je velmi dulezite pro plet. Pri kazde kave vypij 2x takove mnozstvi vody, jako bylo samo kafe velke, protoze kava silne odvodnuje organizmus. Masaz obliceje, existuji knizky na toto tema a jsou s obrazky, snadne k pochopeni. Sport - to pomuze celemu telu. Neni ani tak dulezite na kolik vypadas, ale na kolik se citis. Udrzuj si kondici a zdrave telo, udrzuj se psychicky v pohode. Mozna, ze budu trochu tvrde, co ted napisu, nemyslim to ale zle....mysli na to : Jaka uvnitr, tako z venku......Mysli vice na sebe a dej si cas k obnoveni celeho tveho tela, nejen obliceje....

Návštěvník (St, 21. 8. 2002 - 22:08)

Docela se mi osvědčilo dvakrát za týden propíchnout špendlíkem bobuli E vitamínu - k dostání v lékárně, a potom vymačat a potřít tvář. Za půl hodiny zbytek setřít ubrouskem. Vitamín E regeneruje pleť.

Návštěvník (So, 24. 11. 2001 - 23:11)

Při ochabnutém svalstvu a tvorbě hlubokých vrásek může pomoci Face myolifting, který se doporučuje ženám mezi 30- 55 popř. 60 rokem. Jde o neinvazivní přístrojovou kúru v salonu.Vrásky se též dají vyplňovat kolagenem či kys. hyaluronovou.Pro dobrý stav pleti je vždy důležitá výživa a celkový zdravotní stav.Jeden jediný zázračný přípravek doporučit nelze. Vždy musí být komplexní přístup.

Návštěvník (St, 21. 11. 2001 - 12:11)

Je mi padesát, vypadám na sedmdesát a chtěla bych vypadat aspoň na těch padesát. Mám velmi povadlou přitom čistou a docela pěknou pleť. Dělají se mi ale hluboké vrásky, povislá brada, tváře, víčka, že sotva koukám. Existuje nějaký přípravek nebo rada? Děkuji Eva

Reklama

Přidat komentář