Reklama

Skvalen a ceramidy proti vráskám

Skvalen a ceramidy jsou látky, které jsou obsaženy v buněčných stěnách a ochranném hydrolipidovém plášti kůže. Pomáhají udržovat pleť hydratovanou, pevnou a bez vrásek.

Skvalen – jedná se o nenasycený uhlovodík, který vzniká přirozeně v játrech jako meziprodukt při syntéze cholesterolu a též je přijímán stravou z rostlinných (amarantový, seznamový, rýžový, dýňový či olivový olej) nebo živočišných zdrojů. Patří mezi tzv. nutraceutika. Je součástí buněčných stěn a zdrojem buněčného kyslíku. Kromě mnohých pozitivních účinků na celkový organismus je velmi důležitý pro pokožku – hydratuje ji a působí proti stárnutí kůže.

Ceramidy - Ceramidy jsou lipidové molekuly, které se přirozeně vyskytují v pokožce. Jsou klíčové pro hydrataci a obnovu ochranného hydro-lipidového kožního pláště. Bez ceramidů by byla pokožka suchá, podrážděná a svědivá. Nižší hladiny ceramidů jsou spojeny s kožními problémy. Ceramidy pomáhají udržovat pružnost a integritu pokožky.  Jak stárneme, začínáme ceramidy v pokožce ztrácet, což má za následek sušší, svědivou pokožku a následně i vrásky. Užívání fytoceramidů (získávaných z rostlin) pomáhá obnovit obsah ceramidů v celé pokožce těla. Pokožka je hladší, má zdravý lesk a vrásky jsou méně výrazné.

NÁŠ TIP: Ogaenics BIO Timeless Skin Anti Wrinkle complex

- perfektní doplněk stravy pro ženy od 30 let, jehož sloganem je „Najezte se krásy“. To znamená přírodní doplněk, který je účinný a vyhovuje vašemu životnímu stylu.

  • Přírodní:

o Vitamíny a minerály ze 100% rostlin, zeleniny a ovoce z ekologického zemědělství, se všemi jejich kofaktory a živinami

Reklama
  • Skvalen v doplňku proti vráskám Timeless Skin pochází z nejcennějšího BIO oleje ze semen amarantu. Má garantovaný obsah skvalenu více než 5 %.
  • Ceramidy Lipowheat™ jsou šetrně extrahovány z BIO pšenice. Tato metoda také zaručuje nepřítomnost lepku. Lipowheat™ tedy neobsahuje lepek.

o Bez plniv, syntetických látek nebo jiných přísad

o Ve veganských kapslích, bez laktózy, bez lepku a bez GMO

  • Účinný: Všechny složky jsou aktivní látky, které mají vědecky prokazatelné účinky.
  • Životní styl: Všechny doplňky Ogaenics jsou dodávány v udržitelném balení (označení FSC) s moderním vzhledem a vlastní svěží barvou, která navozuje skvělý pocit.

 

Reklama

Komentáře

Reklama