Vánoce na 001shop.cz -prodejna v centru Prahy: Doplňky stravy

Pro inspiraci vám představíme výrobky, které se nejčastěji prodávají za účelem dárku na obchodě 001shop.cz - vše pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy.

 

Kyselina hyaluronová od firmy Solgar

Doplněk stravy.  Kombinuje účinek kyseliny hyaluronové, kolagenu, chondroitin sulfátu a vitamínu C.

Earth source - zdroj přírodních živin - Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu. Earth source obsahuje zelené potraviny(chlorella, mladý ječmen, spirulina, chlorofyl) a zdroje esenciálních mastných kyselin (lněný olej, olej ze slunečnicových semínek, brutnák lékařský).

Formule VM-75 - jednička mezi multivitamíny - Formule VM-75 od firmy Solgar je číslo jedna mezi multivitamíny v průmyslu s přírodními produkty. “75“ znamená, že VM 75 obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou “Nejlepší potravinový doplněk“. Tento multivitamínový přípravek je vhodný i pro vegetariány. Vyšší obsah vitamínu B ocení zejména lidé ve stresu - manažeři, studenti, sportovci...

Štáva z celých listů aloe vera - univerzální pomocník zdraví - Vědecký výzkum prokázal, že vnější část listu a slupka, která byla dříve vyhazována, obsahuje o 200% více aktivních léčebných složek než pouhý gel. Dráždivé antrachiony s projímavým účinkem jsou speciální technologií odstraněny.

Formule pro zdravou pleť, nehy a vlasy - Speciální doplněk stravy obsahující MSM (methylsulfonylmethane - zdroj síry), vitamín C, zinek a aminokyseliny pro zdravou kůži, nehty a vlasy.

Solgar Multivitamín pro vegetariny: Speciální doplněk stravy určený vegetariánům a veganům k doplnění potřebných vitamínů a minerálů.

Solgar 7 - živiny pro klouby Solgar přináší novou generaci péče o normální stav kloubů. Představujeme Solgar® 7 v rostlinných kapslích. Směs rostliných extraktů, Kolagenu typu II a vitamínu C.

Solgar Prenatal - Multivitamín pro těhotné a kojící ženy   Doplněk stravy pro těhotné a kojící ženy, vhodný i pro vegetariánky.

Solgar Formule VM Prime - multivitamín pro ženy - Doplněk stravy vhodný především pro zralé ženy.

Ultimate Bone Support - Komplex vápníku, vitamínu D3, K2, zinku a bóru  Doplněk stravy pro zdravé kosti.

Solgar Gold specifics Homocystein Modulator - Doplněk stravy. Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi.

Solgar Super B+C komplex Doplněk stravy vhodný především pro managery, sportovce, studenty a všechny, kdo jsou vystaveni vyšším nárokům na psychický či fyzický výkon.

Solgar mozkové nutrienty Doplněk stravy. Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost.

 

Přístroje:

HandyCure - je zařízení nízkoúrovňové laser terapie, které kombinuje nízkou úroveň pulzního laserového záření, pulzní infračervené záření, viditelné červené světlo a statické magnetické pole. Urychluje zotavení zanícené tkáně, obnovu buněk a zlepšuje mikro-cirkulaci.

Biolampa Biostimul BS 103 - Osobní zdravotnický prostředek Biostimul BS 103 je nejnovější verze moderních fototerapeutických přístrojů vyvinutých na základě dlouholetých zkušeností v oboru fotonické medicíny společností Biotherapy pro domácí i klinické účely. Verze BS 103 je zjednodušená verze osobních systémů světelné terapie Biostimul, která je napájena standardním síťovým adaptérem.

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 10-19 hod. a v sobotu od 10-13 hod (24.12.2011 zavřeno).

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama