Ikonka: 
3 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zahradní kalendář

Co v kterém ročním čase děláte/sázíte na zahradě? Piště prosím aktuálně :-)

15. Listopad 2018 - 12:40
Máme za sebou velmi suché jaro, léto a ani podzim není bohatý na srážky. Jaké srážky nám přinese zima, nevíme. Měli bychom se proto co nejvíce snažit spadlou vodu na našich zahradách zadržet a to nejlépe přímo v půdě, kde bude k dispozici rostlinám. Jaké máme možnosti?
Pozor padá listí! Pohroma v podobě spadaného listí je tu! Takovéto články se začínají objevovat napříč tiskem. Většinou je jejich účelem inzerovat různé fukary a vysavače. Pravda je však taková, že listí padá odjakživa a nikdy to pohroma nebyla. Příroda listí potřebuje a umí si s ním poradit.
10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Zalévání trávníku splaškovou vodou

10. Září 2018 - 0:24
0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ZAHRÁDKA ---

10. Září 2018 - 0:13
Mít pořád dost energie, cítit se dobře a ještě u toho hezky vypadat. Kdo z nás by si nedal říct. Začněte tím, že své tělo řádně nastartujete. Zapamatujte si těchto devět bylin, které se podílejí na šetrné detoxikaci organismu. Naberte zpět svou vitalitu.
Pětadvacetiletá studie v Německu prokázala, že na jeho území kleslo množství hmyzu o 75 procent. I podle našich odborníků mizí v Česku ve velkém motýli, včely, čmeláci a další hmyz. Z České republiky od roku 1982 zmizelo zhruba 10 milionů ptáků a úbytek dále pokračuje. To vše zní velmi apokalypticky a zdá se, že běžný občan nemůže nic dělat a musí jen přihlížet, jak postupně zaníká pestrost života. Opak je pravdou - každý jednotlivec může přispět k záchraně hmyzu či ptáků a tím i sám sebe.

Reklama

Reklama