Reklama

>>>Moderní fobie na téma NEVĚRA

SEDÝ (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

Proto že vždy to zanechá šrámy na duši ať podváděného tak jejich dětí,teda pokud ve vstahu není domácí násilí a dále krom duše to odnese zdraví,psychika.Je to prostě stres kterej podvaděného užírá a zabíjí

Kamil (Pá, 29. 4. 2016 - 15:04)

Tyhle kočky si nebereme, jen je tak rok brousíme a pošlem dál do světa.

jsem asi divna (St, 3. 3. 2010 - 16:03)

nejsi divná tak to má být...Dik za nazor, stejne vetsina bohuzel uvazuje jinak, a za normalni se bere to co mysli, dela nebo jak vypada vetsina...ti co furt breci ze od partnera nedostavaj toto a tamto a proto jsou neverni, by meli zustat sami a uz by jim treba "jen dvakrat tydne" nepripadalo malo...

jj (St, 3. 3. 2010 - 15:03)

Byla jsem vdana 15 let, nikdy...nejsi divná tak to má být a chran si svůj pohled na svět

jsem asi divna (St, 3. 3. 2010 - 00:03)

Byla jsem vdana 15 let, nikdy ani jednou jsem nebyla neverna, on ale ano. Ted jsme uz dva roky rozvedeni, stale jsem sama, protoze nechci bejt s chlapem ktereho nemiluji, a laska nejak nechce prijt...kdyz se porovnam s tema co jsou neverni a radi, tak mam pocit ze jsem divna, ale jinak to neumim...

Kamarádka (St, 3. 3. 2010 - 00:03)

Protoze se bojime ze kdyz uz...Aha, takže vám nevadí, že vaše žena fyzicky obcuje s jiným. Ale že opustí svoji rodinu a půjde za jiným? Takže sex jen pro sex není překážka?

Kamarádka (St, 3. 3. 2010 - 00:03)

Protoze se bojime ze kdyz uz...Aha, takže vám nevadí, že vaše žena fyzicky obcuje s jiným. Ale že opustí svoji rodinu a půjde za jiným? Takže sex jen pro sex není překážka?

Chlap (St, 3. 3. 2010 - 00:03)

Protoze se bojime ze kdyz uz je zenska neverna tak zaroven to vnima i citama a hrozi u ni ze se i zamiluje.

Kamarádka (Út, 2. 3. 2010 - 22:03)

Mám dotaz.. Proč mužům vadí nevěra?

p.jojo (Po, 16. 4. 2012 - 11:04)

Špatná zpráva pro...No Ego vztah s vyrazne mladsi zenou je vzdy docasny at je to laska nebo zlatokopectvi.

:-) (Po, 16. 4. 2012 - 08:04)

no ale na rozdíl od tebe si aspoň užijou. Lepší je být zdravý a bohatý než chudý a nemocný. Ty jsi asi ta druhá category ne?:-)

Ego maniac (Ne, 15. 4. 2012 - 17:04)

Špatná zpráva pro zbohatlíky, kterým v padesátce ego a rozbouřené hormony zavelely měnit manželku za mladý model. Jste si jistí, že váš majetek vydrží dalších 30 let? Že celou dobu vydrží útok vaší zlatokopky na vaši peněženku? Protože jestli ne, budete umírat sami, opuštění a nejspíš ve starobinci pro nemajetné

Tea máš pravdu (Po, 20. 10. 2008 - 11:10)

Nevěra je jev utajitelný
věrnost neprokazatelná!

Tea (Po, 20. 10. 2008 - 10:10)

Ona je totiž taková divná doba.Nevěra u chlapa se považuje za normální,všude čtete články o tom,že chlap to má v genech a že za to vlastně chudák vůbec nemůže.Chybí mezi lidmi láska,začíná to už v rodinách,kde se lže a podvádí,děcka si to přenáší do života a myslí,že to tak má být.O tom,co se děje potom ve veřejném životě ani nemluvím.Všude kolem nás je lež,přetvářka a podvádění.

Afrodita (Po, 14. 4. 2008 - 21:04)

nevěra je podle hodně lidí na denním pořádku, a když někde řeknu, že my jsme si s mužem věrný už řadu let, tak nás považují za divný typy, vytratila se snad věrnost lidí? zřejmě ano

dena (Po, 14. 4. 2008 - 20:04)

nevera je shit, ale nikdo nikdy nevi poradne jak to s nim dopadne..:/

Návštěvník (Čt, 5. 4. 2007 - 22:04)

P.S.:Nedělá se z něvěry příliš velká "bublina".."hrozba"..než-li opravdu je??!!

Návštěvník (Čt, 5. 4. 2007 - 22:04)

Je celkem zbytečné řešit otázky "věrnost.."nevěra".
Důvod je zcela prostý,jedná se o celkovou důvěru.Jakéko-li pochybnosti mého "já",vedou k menší či větší nedůvěře k sobě a k "oklolí",chceš-li jedinci.
Filosofické debaty nemají příliš vetší smysl,prakticky Tě mohou nasměrovat,ale...
Je to jen na každém z nás,jaký si pohled/názor,myšlení/ na tyto otázky utvoříme.

xD (Čt, 5. 4. 2007 - 19:04)

Nepřipadá Vám, že je mnoho z nás postiženo právě tímto !? Samé předsudky, že věrní muži (většinou) a občas i ženy neexistují a podobně ... Uvažujete i o tom, že pokud do toho jdete s takovým názorem, že stejně jednou podvede partner, nebo já, že tím sami už děláte kroky k nevěře, jako by se na to už chystáte ... !? Proč prostě trochu na vztahu nepracujete a hned myslíte na nevěru, podvody atd. !? Vážně někteří budou asi postiženi termínem "nevěra".

Reklama

Přidat komentář