Reklama

100kg potrebuju shodit

Dasa (Pá, 1. 8. 2008 - 14:08)

kouknete se na www.alohaslunicko.cz a dejte sem vedet co vy na to.sem zvedava,pro stredocesky kraj idealni je to v CESKEM BRODE. avas nazor? piste co si myslite a jestli to zkusite

Eva (Út, 29. 7. 2008 - 13:07)

ProfilZprávaPřítelIgnorovat Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidilajenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 4 až 6,5 kg za tři a půl týdne spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. EPS: Má dnešní váha 72,3.

Návštěvník (Po, 28. 7. 2008 - 16:07)

Holky moje drahé, mě taky manžel říkal, že mě má rád takovou jaká jsem, tzn. obézní, a že se mu líbím, tak jsem spokojeně papala, a nakonec mě začal podvádět se štíhlou slečnou. Jenom neměl to srdce mi říct, že jsem vyžraná ovarovna, tak mi tvrdil, jak se mu líbil. Ale líbilo se mu něco úplně jinýho. Takže je to tvrdý a smutný, ale těm vaším manželům se sexuálně nelíbíte, jenom vás mají rádi a nechtějí vám ublížit.

jana (Po, 28. 7. 2008 - 15:07)

ja se podivam ale bylo to tu ale taky to nemam

IVANA (Po, 28. 7. 2008 - 15:07)

OPRAVDU TO NIKDE NEMATE NAPSANY TO SPOJENI A ADRESU NA CAJTHAMLOVOU???DEKUJU

jara (Pá, 25. 7. 2008 - 18:07)

za tyden sem shodila 4kg jedla sem normalne vse,5krat dene ale miniaturni porce budu tak pokracovat a dam vedet,to vite ze me laka kde co ale NE!myslim tim snidane svaca obed svaca vecere,nic vic ,jist maximalne 5krat za den,takze zadny jiny veci jako zmrzlina,susenka atd,,a kdyz si date zmrzku tak vynechte svacu abyste zkratka vicekrat nedaly nic vic do ust,zkuste to a dejte vedet,ja mam velkou nadvahu takze je to znat mam 156kg,tak to treba pujde rychlejc,jen sem to zkusila a zafungovalo to a pocitala sem kolikrat sem dala do pusy jindy a bylo to aspon 10krat ale i 14krat,nezda se to,holky.

ivana (St, 23. 7. 2008 - 19:07)

vcera tu byla nekde adresa na mudr,cajthamlovou nemate ji nekdo?ja ji chtela ulozit dnes a us ji nemuzu najit,dekuju vsem

ivana (St, 23. 7. 2008 - 19:07)

vcera tu byla nekde adresa na mudr,cajthamlovou nemate ji nekdo?ja ji chtela ulozit dnes a us ji nemuzu najit,dekuju vsem

pro sonu (St, 23. 7. 2008 - 18:07)

dekuju i ja tobe,me taky manzel rika to same,ale to vis zdravi na 1miste a nejvysi cas na to myslet a o vzhledu nemluve,dekuju moc potesila jsi me ivana

Sona (St, 23. 7. 2008 - 18:07)

ahoj Ivčo!taky mam stejny problem mám 92kg a 170cm.Brala jsem i leky ,ktere mi proplatila pojištovna.snažím se nejíst sladke ani tučné,ale jde to pomalu.V práci mam taky pohyb,ale manžel mi říká,že mě ma rad takovou jaká jsem!!to je jedina utěcha!!držím ti palečky at se ti daří!!!pa

dada (St, 23. 7. 2008 - 04:07)

Sléz impotente pytomé.Mám přýtela ředytela a mám fšechno.Ten syg y někoho najme a klydně y toho Dáda zabyje a je.

Dáda (Út, 22. 7. 2008 - 18:07)

Dádo, ty skuyvencze, ty clucu yedeň uschyjatá

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 16:07)

co tuhle diskusi takhle kurvite???

dada (Út, 22. 7. 2008 - 07:07)

Máž zmúlu bembelýne.Mě je toyaletný papýr na vitřený zadku myleišý neš Ti.

Návštěvník (Po, 21. 7. 2008 - 12:07)

Blbečku Bohumile, jseš se svou neplacenou inzercí všude a jseš trapnej.

Bohumil (Po, 21. 7. 2008 - 09:07)

Není to snadná a rychlá záležitost. Jsou jisté, nekonvenční, ale osvědčené způsoby, bez jojo efektu. Pokud Vás zajímá jaké, napište mi na adresu: B.Jaeger"seznam.cz

Klauz Vendelín (Ne, 20. 7. 2008 - 18:07)

dado dyk jo ty pudeš první dementíku vymlácenej:-))))))))))))))))))

Návštěvník (Ne, 20. 7. 2008 - 18:07)

to je fakt tak to bude

dada (Ne, 20. 7. 2008 - 03:07)

Lydyčky jen syg sví kyla nechte.Bubudete je potřebovat.Aš to pako Václaf Klauz a jeho spyčymosečeg zasyg fšecko posdražuje,tag se Vám bude každí kylo hodyt neš umřete.

jana (So, 19. 7. 2008 - 14:07)

zdravim vsechny taky mam 168cm a vaha 167kg takze hnus.co s tim?znate jeste nejaky osvedceny tipy jak to pomalu kocirovat dolu?ja vim nejlip nezrat ale to nejde..........myslim uplne prestat jist ,je me 40let.taky hodne psychick puvodu to mam.dekuju

Reklama

Přidat komentář