Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

alte1 (Ne, 16. 1. 2011 - 01:01)

Jděte s těma vašima strašnejma blábolama fakt k čertu..kam se člověk podívá, tam váš příběh o tom jak jste si vyléčil astma a bláboly o alternativě..
máte také něco jiného? než alternativu a řeči o škodlivosti klasické medicíny?
chápete vůbec, že třeba úspěchy v léčbě rakoviny jsou úspěchy klasické léčby? a MMS a spol. jsou prostě řeči o ničem...?

1x (So, 15. 1. 2011 - 21:01)

Nevím, kam bude chodit naše rodina - klasická medicína selhala a aleternativní (dispoziční prognostiky) taky.

Alternativec (So, 15. 1. 2011 - 17:01)

Už to není co bývalo. Za..."Nevážili jste si nás, tak jste šli k Turkovi."

V té době jsem také na tuto stránku ráda chodila a dodnes jsem chodím, ale skoro vůbec nepřispívám. Nemám komu. Až teď, kdy jsem poznala, starý dobrý tón. Těch chyb se tu vyskytlo hned několik najednou a bylo po diskuzích. Hodně tomu pomohl podle mne právě Formol. Sice vzdělaný kluk, ale absolutní absence komunikativního vkusu. A právě tento styl diskuze natáhl břečku, ale všiměte si, že to není problém jen této stránky, ale ta témata a jací lidé poslední půlrok na doktorku píší, je síla.
Takže my bývalí, co jsme se uměli tak krásně "hádat" ,čekáme na nový příliv čistého vzduchu.
Možná se mýlím, ale cítím to tak. Maja

alt1 (So, 15. 1. 2011 - 17:01)

když se ráno podíváš do...Když se podívám do zrcadla, tak se mi žaludek neobrací, ale občas se mi obrací z naší medicíny, třeba na hřitově u hrobu táty. Nebo když si čtu o nějakém dalším zákazu alternativy.

Já vím, že jsem možná urazil příznivce prof Holého, ale čas od času o něm zahlédnu nějaký článek. A vždy si pak uvědomím, že business, jehož je profesor součástí díky tomu, že dělá pro nějakou farmaceutickou firmu, nezajímá vyléčení lidí, ale pouze peníze. A že profesor je možná geniální, ale to nemocným nepomůže. Pamatuji si 3 články, které byly o něm a vždy vítězily peníze nad lidskostí. Nepamatuji si detaily, tak mne případně opravte, v prvním članečku se psalo, že vyvinul nějaký výborný lék, možná to bylo na herpes, ale že se nedá do výroby, protože se dobře prodává nějaký jiný lék, který je ale horší. Ve druhém článku se psalo o tom, že jeho nový lék na rakovinu bude potřebovat 8 let na zkoušky a schvalování a že se nepoužije ani jako lék ve veterině, kde by asi nebyl problém se schvalováním, protože by ho ze zoufalství používali i těžce nemocní lidé. V té době moje známá umírala na rakovinu a kdyby lék zkusila, tak už si nemohla pohoršit ale jen polepšit. A ten třetí článek byl o stopnutí toho léku, prý pro vedlejší účinky na lidech. Osobně věřím, že lék byl OK a horší vedlejší účinky než má chemoterapie a ozařování si taky neumím představit, už proto, že pokusy na psech byly úspěšné.

A nemám ani nic proti doktorúm, dělají jen svou práci tak jak to mají nařízené. Kdyby to dělali jinak, tak budou mít problémy.

Co vidíš, (So, 15. 1. 2011 - 15:01)

Bohužel máš pravdu,...když se ráno podíváš do zrcadla? Neobrací ti to žaludek?

alt1 (So, 15. 1. 2011 - 12:01)

Už to není co bývalo. Za...Bohužel máš pravdu, klasická medicína nad alternativní neustále vítězí:-))).

Jen abych připomněl pár úspěchů klasiky, podařilo se jí omezit prodej koloidního stříbra, i když pak to zas tak trochu povolili. Ale velkým úspěchem je zákaz prodeje MMS pod pohrůžkou milionových pokut. Kdyby bylo MMS opravdu vážně zdraví škodlivé, tak by bývalo snad stačilo na něj napsat, že to ministr zdravotnictví nedoporučuje:-))), ale u MMS je to asi nějak jinak:-))).

No a největší úspěch klasiky se prý připravuje na duben, kde vstoupí v platnost nějaký zákaz prodeje léčivých kytek nebo jeho výrazné omezení. Takže Hetzere a obdobní, gratuluju i vám stejně jako dnes již doufejme nepřítomným dr. Šrámkovi alias Formolovi a Kašparovi.

Tedy ne všechno se podaří na sto procent, nevyšlo například povinne očkování armády proti prasečí chřipce za účelem zachování obranyschopnosti, ale vakcíny se stejně nakoupily, tak je to snad jedno.

Samozřejmě drobný stín na úspěších medicíny je, že v oblasti úplného vyléčení jakékoliv nemoci je to čím dál tím slabší. A nedávno se například s velkou slávou mluvilo o nějakém léku prof Holého na rakovinu, ale teď se prý zjistilo, že to je rovněž k ničemu a vývoj se zastavil, protože lidi nejsou psi, u kterých prý lék dokonale fungoval, ale u lidí prý má z ničeho nic spoustu vedlejších účinků. Na to, jaké peníze jsem i já povinný klasické medicíně z platu odvádět toho fakt moc neumějí, ale až mi ještě zakážou hladovku, tak budu zase chodit za doktorama. Tedy pokud místo těch co děkujou a odcházejí přijde nějaká náhrada:-).

Bohužel... (Pá, 14. 1. 2011 - 16:01)

Jistě, mám problém. Uvízl...Už to není co bývalo. Za Kašparových dob se tady aspoň vyskytovali alternativci, co měli nějakou myšlenku (byť z našeho hlediska blbou), a dalo se s nimi o té myšlence diskutovat, a hádat se. Teď už není o čem. Kde nic není, ani smrt nebere.

jsi hodně (Čt, 13. 1. 2011 - 23:01)

Nevyhodil jsem se z práce....zakoplexovaný, řeš to, jinak jsi nekomukatívní analfabet. Máš problém Hetzere!!!!

já si sem (Čt, 13. 1. 2011 - 23:01)

Nevyhodil jsem se z práce....chodím hrát, jestli si tady hraješ hru na nejchhytřejšího, tak si blbeček.

. (Čt, 13. 1. 2011 - 22:01)

.

Hetzer (Čt, 13. 1. 2011 - 21:01)

Hetzere sliboval,že ,až...Nevyhodil jsem se z práce. Kdepak, ještě abych si dal výpověď! Jen toho času na moudra udílená i udělovaná mám méně.

Hetzer (Čt, 13. 1. 2011 - 14:01)

je jako mladý pionýr,ten také s rudým šátkem na krku děl: ,,Já mladý pionýr atd"

Někdo tady (Čt, 13. 1. 2011 - 14:01)

Na první pozici bylo...Hetzere sliboval,že ,až skončí Vánoce,že nebude mít čas na podobné diskuze. A jak tak koukám,tak jsi stále na netu-,že by Tě vyhodili z práce?

Hetzer (Čt, 13. 1. 2011 - 12:01)

svého času Formol, ten...Na první pozici bylo "číst"!
Nauč se číst!
Koneckonců, i pravopis o mnohém svědčí.

už jsi jak (Čt, 13. 1. 2011 - 12:01)

Nauč se číst. I psát. :-Dsvého času Formol, ten taky, když mu došly argumenty a neuměl nic rozumného dodat, napadl pravopis.

Hetzer (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

Tz víš,kde je ta správná...Nauč se číst. I psát. :-D

A (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

Že ty se bojíš, že bys...Tz víš,kde je ta správná strana? KSČM-nebo jiná?

Hetzer (Čt, 13. 1. 2011 - 07:01)

jsi porad potencialni...Že ty se bojíš, že bys stála na té nesprávné straně hlavně? :-D

Sara (St, 12. 1. 2011 - 23:01)

Jasně, střílet blbce,...jsi porad potencialni vrah....jsi hlupec

http://www.vykl (Po, 3. 1. 2011 - 13:01)

http://www.vykladkaretonline.estranky.cz/

Reklama

Přidat komentář