Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Tak to slyším p (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

To je fakt. Já mám za...kvůli obezitě,ale tak to jí měli dát nějaké léky na hubnutí,když kvůli tomu nemohla chodit do práce.Na předpis je dost léků,ale jsou potom hodně nežádoucí účinky,průjem a psychika,prý je po nich člověk aktivní,jako myš,nevím,ale co je na tom pravdy.

Marika (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

Ale stačí si vzít...To je fakt. Já mám za sousedku šíleně tlustou ženskou. A představte si, že ještě před 2 rokama měla na obezitu invaliďák. Naštěstí jí ho sebrali a musela jít zase makat.

Důchodci byli i (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

byli i dřív a braly...Ale stačí si vzít statistiku Českého statistického úřadu a zjistíš, že je jich stále víc. Za posledních 20 let jich přibylo 450 000. Pozitivní je jen to, že klesá počet invalidních důchodců. Nemakačenkům jsou odnímány. Bylo na čase, protože v dobách největší slávy u nás bylo 8% invalidních důchodců.

Nechte (So, 17. 11. 2012 - 17:11)

staré lidi na pokoji,jednou budeme úplně stejní,už nevíte po kom byste se vozili.

důchodci (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

jsou přemnožený druh....byli i dřív a braly důchody tak nemel pantem! Zajímalo by mne ve které skupině se ocitáš ty? Zapoměl jsi ještě na cikány.

Nenávist k nena (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

už jsi sem psala a nenávist...Hodné stařenky a stařečky miluju, jsou milí.

Důchodci (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

jsou přemnožený druh. Starobní s invalidníma dávají dohromady 2,5 miliónu. K tomu ještě 0,5 milionu nezaměstnaných. A další milión podnikatelů, z nichž nejmíň půlka se živí jen levně nakup-draho prodej, tudíž nic nevytvářejí.Jsem zvědavý, jak dlouho se tolik nemakačenků dá uživit. Protože to, co zbyde, navíc rozkradou politici a jejich rodinní příslušníci, když si posílají stále malé domů.

Tak jsem (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

si to tu přečetla a co tu paní napsala je opravdu k smíchu,1200-1600 Kč za měsíc?,tak to by se žilo opravdu krásně,tak to my máme tak na týden,když budu počítat drogerii a potraviny a ještě podotknu,králíka,brambory občas dostáváme.Nevěřím,ani kdyby paní měla veškerou zeleninu doma,s tím by opravdu nemohla vyjít ani náhodou.Já jsem teda kuřačka,i to udělá samozdřejmě hodně,ale i kdybych nekouřila,tak dnes právě jídlo stojí nejvíce peněz.

ty (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

v kleci. Á propos, kde...už jsi sem psala a nenávist k starým lidem z tebe sršela

nona (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

vidím si do pusy. A hlavně...Tak to klobouk dolů, že umíte takhle hospodařit.

přesně tak (So, 17. 11. 2012 - 16:11)

v kleci. Á propos, kde...dejte dětem šťouchaný brambor s kyselou okurkou! Co to je za hovadiny co tu píše ta dělená strava? Ale jinak nesouhlasím s tím, že ty živíš důchodce. Ty ne! Za to bys zase potřebovala po tlamě ty. Střež se, aby takhle nesmýšlely ty tvoje děti co jim platíš 1200 za žrádlo ve škole a až budeš stará aby tě neshodily ze skály.

Kecy (So, 17. 11. 2012 - 15:11)

vidím si do pusy. A hlavně...v kleci. Á propos, kde berete zeleninu za pár korun? Takový zdroj by mě zajímal. Všude - v krámech i soukromí zemědělci, to stojí plno peněz. A ruku na srdce, nedovedu si představit dát muži, který přijde o šichtě domů, zelnou polévku a nebo šťouchané brambory a okurku. Kde žijete? 1200-1600 Kč na měsíc za žrádlo? Jen na školní obědy padne těch 1200,- pro obě děti (skoro 600,- na dítě)...a jíst ve škole musí, protože to domů mají daleko. A to ani nepočítám další životní potřeby. Člověk obrací v kapse každou korunu. Já spíš vidím, že ti, kdo nejvíce utrácejí, jsou důchodci - důchodci frčí mezi regály s plnými košíky a pak venku ze sebe dělají chudáčky, jak jim 1200,- Kč vystačí na jídlo za celý měsíc. Takové kecy mě vždy iritují, na venek ze sebe dělají chudáčky a přitom si žijí lépe, jak spousta těch, kdo ještě v důchodu nejsou a ještě si na mladší otevírají tlamu, každý, aby jim ustupoval a souhlasil s nimi a běda, jak ne. Pořád se kolem sebe rozhánějí holí a tvrdí, že stáří zasluhuje úctu a čekají, že si kvůli nim každý sedne na prdel. my máme jiné starosti, musíme se sakra ohánět - hledat práci, aby byl příjem vůbec nějaký a pak za pár korun makat, k tomu brigáda 3x týdně navíc, aby to člověk utáhl. Ale oni pořád nemají dost a my jsme podle nich ti špatní. Takovému důchodci bych dala po tlamě, my je živíme a oni ještě kolem sebe rozhazují fofr klacky a chovají se jako lordi, do každého strkají a mají dojem, že mohou být drzí a nevkusně komentovat lidi kolem. A běda, když se někdo ozve, ještě mu vynadají.

pro co- (So, 17. 11. 2012 - 15:11)

je to za hloupost? Já jsem...Co je to za nesmysl, dělám účetní ve firmě a důchodci neodvádějí na sociálním, ani zdravotním. Tak tu nepište nesmysly.

Marika (So, 17. 11. 2012 - 15:11)

Marku, máš v tom trochu...Kremlička nesnědl chrousta, antož ho nikde nedokázal najít. Ale skutečně se vsadil, že sní chrousta, pokud se nedostane do parlamentu. A to se nedostal. Nesnědl sice chrousta, ale jiné nebohé broučisko. Učinil tak před kamerami.
Pak rozpustil stranu SŽDJ a vyrazil za volební peníze s babkama k moři. A pak, že důchodci nemamoní.

Zarudlý sociolo (So, 17. 11. 2012 - 14:11)

Co kupujete za 1000,-Kč? To...tvrdí, že na jídlo pro čtyřčlennou rodinu stačí horko těžko 10 000 na měsíc, tj. pro 2 by to mělo být 5000. Vidíš si do pusy? Vždyť při 1650 korunách za měsíc by to bylo pro 2 lidi 55 kaček na den, tudíž na jednoho 27,50. TO JE PRO KAŽDÉHO 2 ROHLÍKY A 15 DEKA LEVNĚJŠÍHO SALÁMU.

nona (So, 17. 11. 2012 - 13:11)

Nedělme se na důchodce a nedůchodce, jedeme v tom všichni

Marek (So, 17. 11. 2012 - 12:11)

Když jsem si vydělávala na...Já proti důchodcům nemám vůbec nic. Jen mně rozčiluje, jak dnešní důchodci stále na něco nadávají. jak dřív na všechno bylo a teď není.
Za bolševika tito dnešní důchodci dělali a tak se jim to nezdálo tak špatné.
Důchod mé prababičky, kterou ještě pamatuju byl ani ne 1000 Kčs a nikdo jí nic nevalorizoval. Ve vlaku, v autobuse i v MHD platila plné jízdné, ne jako dneska jezdí zadarmo. Dělala až do smrti, protože z toho důchodu nešlo ani tenkrát přežít. Plat měla asi 1100, takže se bohatě do těch Štrougalových 22 000 ročně vešla. Pradědeček byl prvorpublikový živnostník, takže mu část let vůbec neuznali a měl důchod taky kolem 1000. Když umřel, dostala babička po něm asi 200. A když šla na operaci srdce, tak musela dát úplatek, protože jí doktor řekl, že je stará a že na operaci musí čekat několuik let, protože musí dát přednost mladším, když kapacita nestačí.
Dnes důchodci neplatí žádné zdravotní pojištění a přesto mají přístup stejný ke zdravotnictví jako ti, kteří platí několik tisíc měsíčně. Téměř ve všech zemích přitom pojištění platí i důchodci. A přitom je celá řada důchodců, kteří na tom nijak špatně nejsou. Restituenti, pracující důchodci, pronajímatelé bytů a nemovitostí. Proč výhody nejsou adresné? Jistě, nějaká paní, která má penzi 8000, po té by byla drzost něco chtít. Proč to nedokážou udělat jako v Rakousku, kde důchodci mají nárok na slevy a na výhody, ale jen když doloží, že jsou skutečně nemajetní. U nás se dávají slevy všem. Pokud by na to bylo, tak klidně, ale stát je na hubě a vyhazuje úplně zbytečně tam, kde to není potřeba.

co (So, 17. 11. 2012 - 12:11)

Důchodci si...je to za hloupost? Já jsem pracující důchodce a platím daň, sociální i zdravotní.
Spíš je tady rozpor v tom, že platím sociální pojištění jako každý jiný, ale nikdy mi už důchod nezvednou.

Máte pravdu (So, 17. 11. 2012 - 11:11)

Důchodci si...ale zase se vžijte do jejich situace.Až já budu v důchodu a budu zdravá,tak možná budu také ráda,že si budu moci ještě nějakou kačku přivydělat,věřte tomu i vy sám,budete mít děti a také jim budete chtít trošku pomoci,aby se měli lépe.Já vím,berou práci nám mladým,ale to stejné budeme dělat i my,takže já je za to vůbec nesoudím,ba naopak.A ženská na mateřské si také může přivydělat,ale na černo.

jo (So, 17. 11. 2012 - 11:11)

těchto lidí vážím a...Důchodci si přivydělávají, ale odvádět za zdravotní a sociální nemusejí. Ženská na mateřské, když si chce přivydělat, tak ale odvádět musí. Důchodci berou práci mladým - a to mají své jisté a mladí nemají práci a ani korunu.

Reklama

Přidat komentář