Reklama

Agresivita dnešních důchodců

pro tebe (Pá, 16. 11. 2012 - 19:11)

Kdo mi ukradl můj nick - Já!anonymka

jsdgs (Pá, 16. 11. 2012 - 18:11)

Kdo mi ukradl můj nick - Já!

meo (Pá, 16. 11. 2012 - 16:11)

Nenazývala bych to agresivitou, ale soutěživostí důchodců ... donedávna to bývala dáma s holí, která si stoupla na začátek fronty u řezníka a výstražně zvedla hůl s vysvětlením, že ona nemůže dlouho stát. Pochopitelné, jen jsem měla dojem, že kdyby někdo nesouhlasil, holí by ho přetáhla. V poslední době vede pán důchodce - první u autobusu, aby si mohl sednout, jedno jestli jsou ještě další čekající, a koutkem oka pozoruje, jestli někdo něco ... možná má taky někde schovanou hůl. Asi si zpestřují nudný důchodový stereotyp, protože takhle se alespoň něco děje, co by stálo za drb se sousedkou. Neberte to, prosím, případní důchodci jako kritiku, mně to přijde spíš úsměvné. Stejně jako stará paní razící si cestu dvěma naditými taškami a v očích má varování "Pozor, teď jdu já" :-)

(Pá, 16. 11. 2012 - 13:11)

se ke všem chovám slušně,ale tento člověk zklamal strašně moc,já ho nevyhledávám a už vůbec ne,abych mu nějakým způsobem ubližovala a ponižovala ho.Už zašel hodně daleko,proto si tohle už nemůžu nechat líbit.A pochopení už nemám,to jsem měla dost dlouho.Víc to tu nebudu rozebýrat,já sama vím moc dobře,o koho jde a on to ví také.

Adina (Pá, 16. 11. 2012 - 09:11)

to - od - jo
Nejsem schopná rozpoznat, jestli jsou příspěvky od jedné osoby nebo jestli je vás víc.
V každém případě si myslím, že není třeba důchodcům ani v diskuzích vyhrožovat, většina z nich se zabývá pouze tím, jak vyjít od důchodu k důchodu a podle toho se chová.
Bohatých důchodců je opravdu velmi málo.
A myslím si taky, že pokud se ke mně někdo chová hezky, chovám se taky, pokud ne, přiměřeně se ohradím.
Bez ohledu na to, jestli jde o důchodce nebo ne.

jo (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

ve psaní je šikovný až moc,léta praxe na diskuzích,jsem zvědavá v reálu.Ono,když vás tu bude stále urážet,tak byste byla agresivní také.Nemá totiž nic jiného na práci.Musím jít pryč,ke kadeřnici,abych se mu zítra líbila,smích.

Musím tě opravi (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

ledna mají mít menší...menší valorizaci.Důchod né menší.

Adina (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

ledna mají mít menší...Já jsem četla jen Ivanovy poslední tři příspěvky a ty se mi zdají velmi rozumné.
Možná proto, že mi taky dávno není dvacet a agrese ve mně zatím taky není.
A v čem vidíš opruzování?

od (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

ledna mají mít menší důchod a ten,co tu stále píše,bude mít jiné starosti,než se zajímat a urážet ostatní.Je tu od rána do večera a hned na vše reaguje.

to (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

jsou ty letité zkušenosti na diskuzích,pokud tu budeš psát desítky let,tak pak budeš psát jako tento Ivánek,který všude opruzuje.

Adina (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

Neverim,ze v maticce Praze je...Ivane, píšeš moc hezky a máš ve všem pravdu, jenomže mnozí tady tvoje myšlenky pochopí až po letech.
A po té dlouhé době, co jsi tu nežil, obdivuju tvou výbornou češtinu.
Zkus tady ještě zůstat.

znám (Pá, 16. 11. 2012 - 07:11)

jenom jednoho,dědka starého,který nic jiného nedělá,jen opruzuje na diskuzích.Však už mu zítra spadne hřebínek,to si za rámeček nedá.

Ivan Veslar (Pá, 16. 11. 2012 - 02:11)

Aničko nemělas tu fúrii...Neverim,ze v maticce Praze je jina sorta
duchodcu a urcite mne nemuzete urazet jako
byvaleho komunistickeho funkcionare,jako
byli Vasi otcove a maminky.V roce 1968
jsem odjel do Jizni Afriky a zil jsem tam
25 let a tvrde pracoval,zadne cernochy jsem
nevykoristoval,jak vam rikali ve skole.Uvedomte si vsechno je jinak nez to
co Vas ucili ve skole.K tomu poznani dospejete az pozdeji v zivote.Take Africane
meli uctu ke starym lidem ale vlivem
televize a sdelovacim prostredkum se to
vytraci,slusnost a moralka absolutne mizi.

Gróf (Pá, 16. 11. 2012 - 02:11)

Mila Anicko,je jedna...Co to je za blábol?

Ivan Veslar (Pá, 16. 11. 2012 - 02:11)

Taky máte pocit, že...Mila Anicko,je jedna vec,kterou opomijis
vy zeny,kdyz ztratite kouzlo sexualni
pritazlivosti tak se zacnete chovat prirozene
jako carodejnice i kdyz vetsina z vas tim
zacne uz po svatbe neverte tomu,ze protoze
jste v obchodnim svete zadane vice nez
chudaci muzove a proto dulezite pro ekonomiku
i Vy jednou zestarnete a prezijete ty dedky,kteri po tezkem zivote zemrou drive.
Slava feminismu.Je to proste moderni.

Ivan Veslar (Pá, 16. 11. 2012 - 01:11)

Agresivni duchodci je takovy protimluv,jako
ze Tady zijeme v demokratickem a pravnim
state,kdyz Vas to deti a teenagerove mrzi,
zkuste respektovat mista vyhrazena pro
zdravotne postizene.Natahnete se na sedadla
a at Vas ani ve snu nenapadne pustit babicku
nebo s odpustenim dedka na jejich vymezene
misto sednout jste nesmrtelni a nikdy
nezestarnete a zakon jungle plati,skoda je
ze nekteri z Vas se doziji Duchodu a Vase
mysleni se zmeni.

MC (Čt, 7. 6. 2012 - 10:06)

hledala jsem, co kdo nenapsal...A na takový my musíme dělat....

... (St, 6. 6. 2012 - 08:06)

NIKDO nemá jet na chodníku...Ale nedostali, :-) všechno souvisí se vším.

zana (St, 6. 6. 2012 - 07:06)

Mne samnotného již...NIKDO nemá jet na chodníku bez cyklostezky - ať důchodce, nebo mladý člověk. Ale to už jsme se dostali úplně jinam.

diskuze (Út, 5. 6. 2012 - 19:06)

hledala jsem, co kdo nenapsal...přečti si reakce na svůj příspěvek a nějak je pro sebe vyhodnoť. tady už se mluví o něčem jiném

Reklama

Přidat komentář