Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Daniela (Po, 4. 6. 2012 - 21:06)

http://souboj.datart.cz/?ref=1066 za jednu registraci super ceny!!!

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 21:06)

A nedá-li Ti Bůh zdraví?jsi drsnej, ale máš pravdu

Důchodce (Po, 4. 6. 2012 - 21:06)

jak jsem psala výše -asi...A nedá-li Ti Bůh zdraví?

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 19:06)

U nás neexistuje žádná...naprostý souhlas

mnooo (Po, 4. 6. 2012 - 19:06)

U nás neexistuje žádná slušná strana, nejen levicová. Koho volit je v takovým případě problém- vem z dlaně chup (to je ta slušnější verze, ta druhá je- upleť.......)

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 18:06)

Ne, nenapsala jsi to...doufám, že nemyslíš komunisty :) problém je, že u nás neexistuje slušná levicová strana, která by podporovala sociální stát, solidaritu, dbala o slabé ať už mladé nebo staré a přitom by ocenila ty schopné, vymykající se průměru... Jejich důstojný život

K. (Po, 4. 6. 2012 - 18:06)

moje tchyně s tím nemá nic...Ne, nenapsala jsi to slušně! Byla z toho cítit nenávist a závist, proto i ty reakce!
Jsem ráda, že nás to poznalo více.
Trochu pokory by to chtělo.
Aby tvé děti nešly do důchodu až v sedmdesáti, chce to nevolit TOPáky ani ODSáky. Koho ale těžko říci, protože kradou i ti z ČSSD... Ale ty dvě první strany-těm se poděkuj za své děti...

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 17:06)

jak ty to máš-živí tě...nemá smysl reagovat podrážděně. Asi se shodneme na tom, že rodinné vztahy by měly fungovat na základě vzájemné lásky nebo aspoň úcty, vzájemné podpory a pomoci, ne?
A Důchodce chtěl možná říct, že děti přebírají vzory a tak jak ty uvažuješ dnes o jejich prarodičích, budou jednou ony uvažovat o tobě

Důchodče, (Po, 4. 6. 2012 - 17:06)

jak jsem psala výše -asi nečteš-moje ti děti jsou radost a dar od Boha v mých očích. Ve stáří nebudu spoléhat ani na ně-budou mít dost svých starostí-ani na tento stát, ale na svůj mozek a ruce. Mně práce nesmrdí, smrdí mi politika v této zemi.A dá-li mi Bůh zdraví ( jsem věřící ), pak si na důchod našetřím, vydělávám dosti slušně já i manžel. Ještě jsou tu profese, kde je poctivá práce zaplacená, bohužel ne pro všehny, bohužel je tu velká nespravedlnost-to mi vadí. Chce to umět něco, co umí málokdo, makat a nebulet.

důchodče, (Po, 4. 6. 2012 - 17:06)

No jestli jablka nepadnou...jak ty to máš-živí tě děti nebo ty je ? nebo žádné nemáš rýpálku,co tady má potřebu každého shazovat??

Důchodce (Po, 4. 6. 2012 - 17:06)

já mám taky tři děti,...No jestli jablka nepadnou daleko od stromu, tak tě ve stáří, když nebudeš moct dřít až do smrti, Bůh potěš.

drsná nejsem (Po, 4. 6. 2012 - 17:06)

jsi opravdu drsná..kde se v...píšu slušně. Tchyni nezávidím, není totiž co.
Stáří není příliš veselé. Dojdem tam všichni. Zloba ve mně občas je, když ve zprávách vidím, slyším, co dělají naši politici-jak kradou a zlobí mně, že zavinili rozkradení země, která je krásná a mohla být příjemným místem k žití pro všechny bez rozdílu. Váš výklad byl mylný, podivné, psala jsem slušně o věku odchodu do důchodu za komanče. Asi jste se jen potřebovali do někoho navézt, bude úplněk a někteří lidé jsou v ty dny citliví. mějte se a buďte tolerantní a hodní k sobě navzájem.

podívej, (Po, 4. 6. 2012 - 16:06)

Ty tedy svou tchýni musíš...moje tchyně s tím nemá nic společného. Necítím k ní ani negativní ani pozitivní pocity, ale vždy jejímu synovi, který je mým mužem připomenu, že ona má narozeniny,on si data nepamatuje, jen narozky mé a dětí a koupím jí dárek a chovám se k slušně, neb je to matka mého muže. Toť vše.Pouze jsem napsala, kdy šla do důchodu, napsala jsem to slušně a to je dovoleno.Od padesáti dvou baych sama za sebe nechtěla být na důvchodě, ale to, že naše děti půjdou v sedmdesáti už mi vadí.

Důchodče, (Po, 4. 6. 2012 - 16:06)

A vychovat 3 děti, to asi...já mám taky tři děti, buď v klídku.Považuji je za radost. Ne práci. dar od Boha.Něco, co mi nikdo nemůže vzít.

Důchodce (Po, 4. 6. 2012 - 16:06)

to moje tchyně taky...A vychovat 3 děti, to asi byla obrovská ulejvárna, co?

xyz (Po, 4. 6. 2012 - 16:06)

to moje tchyně taky...jsi opravdu drsná..kde se v tobě bere taková zloba?

K. (Po, 4. 6. 2012 - 15:06)

to moje tchyně taky...Ty tedy svou tchýni musíš ale "milovat"!!!
A v kolika letech se dnes chodí do důchodu je vina těch, které si volíme, ne komančů.A totéž platí o tom, že to co, je rozkradené, se rozkradlo až po 89.roce. Takže ani za to
tchýně nemůže a my,další důchodci, také ne!
Hlavně pak vy, mladší, jste se dali napálit
podle "Přemluv bábu..." a teď pláčete
nad výsledkem a namlouváte si,že my jsme to měli lepší. A je to tedy tak, že podle vás to za komančů bývalo lepší...???? Tak příště budete muset volit je, chcete-li se mít tak "dobře", jako se měla tchýně a my
další!

Tak (Po, 4. 6. 2012 - 14:06)

I my jsme pracovali celý...to moje tchyně taky křičí, jak celý život pracovala. Začala už ve dvaceti a makala do padesáti dvou. Měla tři děti a pak šla o dva roky dřív do předčasného důchodu-za komanče, pochopitelně. A dnes je jí sedmdesát pět a v důchodu je dvacet tři let a tak tedy 43 let byla děcko nebo chodila do školy nebo byla doma a 32 let pracovala. A říká tomu, ze dřela celý život. Dřít celý život zmanemá do smrti vážení senioři-tak, jak budou vaše vnuci, vaše děti, kteří už důchod nedostanou, neb bylo vše rozkradeno. Nepracoval celý život ten, kdo pracoval stěží jeho polovinu. dnes žijí senioři do devadesáti a pracovat přestávali v té době po padesátce, takže moc křiku pro nic. Takových jako byla moje tchyně znám dost. jejich pracovní život znamenal menší číst oproti tomu, kdy už nedělali nic.

B (Po, 4. 6. 2012 - 14:06)

A nebo pracujeme na směny.
A ti co vedou normální život,mají i normální příjem financí,takže nemají důvod si stěžovat.

K. (Po, 4. 6. 2012 - 12:06)

Nejsou na tom blbě všichni,...I my jsme pracovali celý život.

Reklama

Přidat komentář