Reklama

Amputace

Adika (Po, 24. 8. 2009 - 15:08)

Ahoj Alenka, nedari sa mi odoslat prispevok..

Alena (Po, 24. 8. 2009 - 07:08)

Ahoj Adi, bola som já som mala autonehodu, takže som si tam určitý čas pobudla, a čo sa stalo tebe?

Adika (Pá, 21. 8. 2009 - 19:08)

ja som amputovana uz 11 rokov. Protézu prevliekam cez druhé rameno...obliekam ju tak ako keby som si davala aktovku do skoly..
Bola si aj v Kovácovej ?

Alena (Pá, 21. 8. 2009 - 13:08)

asi 3 roky a ty? A ako ju máš pripevnenú keď nemáš pahýl. Já som doteraz protézu nenosila, ale prednedávnom som nastúpila do práce tak som začala.

Adika (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

Kolko rokov si uz po amutacii ?

Adika (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

Ano, uplne celu. Protezu mam kozmeticku.

Alena (Pá, 21. 8. 2009 - 07:08)

Pravú v predlaktí, ty máš úplne celú? A čo protéza?

Adika (Čt, 20. 8. 2009 - 20:08)

Ahoj Alenka, ja mám amputovanú celú ?avú ruku.
Ktorú mas ty ?

Alena (Čt, 20. 8. 2009 - 14:08)

Ahoj Adika a čo máš amputované já ruku?

Adika (St, 19. 8. 2009 - 10:08)

Ahojte, nedavno mi prisiel email, aby som vyplnila dotaznik pre limicka....tak som sa dostala na tuto web stranku a precitala som si zopar Vasich odkazov. Som tiez amputacka a rada by som sa zapojila do Vasej diskuzie...... Pekny den

Klárka (Út, 18. 8. 2009 - 23:08)

Martinko, epitézy nepoužívám.... nezvykla jsem si na ně.... chodím, jen tak bez nich, s plochým hrudníkem....

lumiček (So, 15. 8. 2009 - 17:08)

Ahojky, všechny moc zdravím, mám takový nevšední dotaz. Studuju 1. lékařskou fakultu Karlovy univerzity, nyní jsem ve 3. ročníku oboru ergoterapie a zpracovávám téma amputace horní končetiny. Mám připravený dotazník, jen jsem prozatím našla 2 osoby po amputaci, byla bych ráda kdyby jich bylo víc, protože z dotazníku pak vyplyne manuálek s nějakámi typy a triky a pomůckami jak ulehčit život těmto osůbkám. Kdyby jste mi ho pomohli vyplnit budu moc ráda, ozvěte se na můj mail- lumicek157"seznam.cz Ještě jednou díky. Papa

Martina (Pá, 14. 8. 2009 - 22:08)

Klarko a nosis ted epitezy nebo chodis proste bey nich?

Klárka (Pá, 14. 8. 2009 - 12:08)

Holky, nevěšte hlavu... Já si nechala odstranit obě dvě ňadra ve dvaceti letech a to dobrovolně, mamka i babička umřely na rakovinu prsu, řekla jsem si, že to nebudu riskovat.Určitě všechno zvládnete... fandim všem moc a moc :-)

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Rejda (Po, 10. 8. 2009 - 13:08)

Alenko,
mam 29 roků...a to víš, nějak... je to těžké to zkousnout...ale "zvykaš" si...co jineho zbyva...

Petra (Po, 10. 8. 2009 - 02:08)

nikdo ti zdravou nohu neuřeže!

Petra (Po, 10. 8. 2009 - 02:08)

nikdo ti zdravou nohu neuřeže!

(So, 8. 8. 2009 - 00:08)

http://www.youtube.com/watch?v=GkYByLPBFw4

Petra (So, 8. 8. 2009 - 00:08)

a koupíš si nějaké fotky ode mne?

Reklama

Přidat komentář