Reklama

Amputace

Ondra (St, 14. 5. 2008 - 10:05)

Dobry den,
jsme firma dovazejici boty z kanady....prevazne zimni do velkych mrazu a pracovni boty, take ale mestske nepromokave kozene atd.
Kazdy rok nam chodi vzorky bud leve nebo prave boty,vzdy ale jen "na jednu nohu" nyni po prezentacich je uz nepotrebujeme a radi bychom je poskytli organizaci nebo soukrome osobe k uzivani pro lidi po amputaci nohy. ma nekdo zajem?
mail: ondra"s2as.cz
tel:721054741

jednoruka (Po, 12. 5. 2008 - 12:05)

Nic moc prave mi delaji novou protezu a zase se blíží leto, to zase bude spoteních pahýlu.

Návštěvník (St, 30. 4. 2008 - 14:04)

caute amputary jak se vede

luki (So, 19. 4. 2008 - 23:04)

nic se nezobrazuje!!!

admin (Pá, 18. 4. 2008 - 17:04)

Nové fórum z možnosťou sťahovania fotografii a videa na : http://www.forum.sajo.name

Návštěvník (Po, 7. 4. 2008 - 13:04)

no co zlepsilo sa to?

petr (So, 5. 4. 2008 - 18:04)

Díky moc,zkusím to......

Návštěvník (Pá, 28. 3. 2008 - 07:03)

Já som sa pýtal, lebo moja priate?ka má nadkolennú protézu a jes sa to robilo keď mala nejaký obyčajný návlek potom jej ho vymenili a už je to v pohode. &myslím že na to používala púder na zasušenie tých vyrážok.

petr (Út, 25. 3. 2008 - 14:03)

návlek je to ne silikonovej,ale normální z látky takovej silnej jmenuje se Derma Seal Double Forte.....

Návštěvník (Út, 25. 3. 2008 - 12:03)

a jaký používaš návlek?

petr (Po, 24. 3. 2008 - 10:03)

ahoj prosím o radu mám bercovou(podkolenní) protézu asi tak 3 roky a v poslední době se mi dělá v ohybu,kde přichází do styku protéza a noha a opírá se ,mám tam vždy nějaké vyrážky,nebo výpotky.Prosím nevíte někdo nějaké masti,nebo krémy,které by to zahojily???Díky za odpověď.

Návštěvník (Po, 17. 3. 2008 - 14:03)

to je škoda, že si na nu nezvykla ale keď bez nej cíti lepšie tak je to v pohode. A čo na to decká ako si na mamu zvykli oni.

Návštěvník (So, 15. 3. 2008 - 20:03)

Když přišla o nohu po par měsícich ji protézu udělali, ale nikdy si na ní nezvykla. Jak už jsem psal, nohu má amputovanou úplně celou a protéza která se dá v takovým případě použít se upína kolem pásu. Je to dost nepohodlný a manželka říka, že jí po ní hrozně bolí pánev. Tak raděj běhá bez ní. Doma je to úplně v pohodě dokonce i berle někdy stojí v koutě a vona jen tak poskakuje a dělá všechno možný. Venku je to někdy horší, ale nemá už stím problém. Díky za zájem.

Návštěvník (Pá, 14. 3. 2008 - 15:03)

Taktiež s tebou súhlasím, že je to celé o zvyku. A má tvoja manželka protézu alebo používa len barle. S protézou by to možno mala ?ahšie aspoň po stránke toho že by ?udia na ňu to?ko nepozerali.

Návštěvník (Čt, 13. 3. 2008 - 14:03)

Jo já taky s tým sohlasím.

RE: Reakce !!! (St, 12. 3. 2008 - 20:03)

Úplně souhlasím! Má manželka má taky amputovanou nohu a to hodně vysoko až v bérci. Spočátku to bylo pro ní moc nepříjemné, hlavně venku když se lidi na ní koukali, ale ale po několika mněsícich si na to zvykla. Teď se promenáduje o jedný noze úplně všude a nemá stím žádny problém. Já jsem si na to jí postižení taky zvyk a určitě bych jí neměnil. Pro mňě je tak krásna jak když jsme se seznámili, akorát má o jednu nohu míň.

Reakcia !!! (St, 12. 3. 2008 - 18:03)

Podrobne som si tu prečítal Vaše odkazy a musím povedať len jedno ! Každému sa páči niečo iné ! Jednému sa páčia obézne , druhému , prsnaté a tretiemu zaz amputované . Nikto však nemá právo odsudzovať tých iných . Myslím si , že každá žena je krásna v očiach toho pravého , či už je z nohami , alebo bez nich . Stačí len ten správny poh?ad a všetko je zrazu úplne iné . Uvedomte si , že nikto neprišiel na tento svet dokonalý a že raz sa môže stať niečo nepríjemné hocikomu z Vás . Zažil som totiž prípad mojej susedky , ktorá kôli rakovine prišla o ?avú nohu . Po príchode z nemocnice bola úplne na dne , rozpadla sa jej rodina , manžel sa na ňu vykaš?al a nedokázala sa zmieriť zo svojím osudom . Prešlo však nieko?ko rokov a susedka zrazu ožila . Dnes má nového manžela , porodila krásne a zdravé dieťa a to že má len jednu nohu , berie len ako malú chybičku krásy . Takže už len jedno heslo na koniec : NIE TELO , ALE DUŠA JE KRÁSNA !!!

Návštěvník (Po, 3. 3. 2008 - 20:03)

Ta adresa je supr.

Návštěvník (Ne, 2. 3. 2008 - 08:03)

Podivejte se na tohle: http://www.flickr.com/photos/one_leg/ podle mne je to naprosto skvele!

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2008 - 10:02)

Pavel a co se ti stalo, a co mas amputovaniho

Reklama

Přidat komentář